Početna stranicaPretraľnikkaciga - kaciga Nexx 610RegistracijaLogin

 

 kaciga Nexx

Go down 
+3
Zmija
magna
Hrki
7 posters
Autor/icaPoruka
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 13:53

Pozdrav svima..
Gledam uzeti nekakvu kacigu.. po mogućnosti flip up..
naletio sam u Uvex-u na kacigu Nexx X30, pa me interesira ima li itko kakva iskustva ili možda nešto zna o toj kacigi.. evo par linkova da vidite o čemu se radi..

http://www.nexx-helmets.com/produtos/produtos/scripts/core.htm?p=produtos&f=produtos&lang=&familia=5&subfamilia=30

http://www.webbikeworld.com/r2/motorcycle-helmet/nexx-x30/


Još me interesira slijedeće.. također sam gledao čizme od UVEX-a.. ima li tko od vas možda odnosno imate li kakva iskustva ili saznanja o istima?

http://www.uvex.com.hr/~acautocr/uvex/katalog/SEPANG/1/95/410/410


Unaprijed hvala!

Hrki
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 13:55

jesi li siguran da voziš dragstara, ova oprema je vizualno na nešto drugo, plastičnije Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 13:58

siguran sam da ne vozim dragstara :lol:
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 14:00

aj dobro, te jamahe su ionako sve iste Wink
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 14:03

magna je napisao/la:
aj dobro, te jamahe su ionako sve iste Wink
guza guza guza
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 15:21

To bi trebala biti dobra kaciga. Jedino sto po mom ukusu nije za choppera. Za cizme ne znam kakve su osim sto su takodjer za neku drugu kategoriju motora... ali ukusi su razliciti stoga kupi ono sto se tebi najvise svidja i tako sigurno neces pogrijesiti.
[Vrh] Go down
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 17:33

Kum je napisao/la:
To bi trebala biti dobra kaciga. Jedino sto po mom ukusu nije za choppera. Za cizme ne znam kakve su osim sto su takodjer za neku drugu kategoriju motora... ali ukusi su razliciti stoga kupi ono sto se tebi najvise svidja i tako sigurno neces pogrijesiti.

trenutno je bitna funkcionalnost i učinkovitost.. kako kacige tako i čizama
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 17:44

Ako kupiš tu Nexx stalno češ mislit na sex lol!
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 20:54

Ja si cijeli dan razbijam glavu na kaj me ta kaciga podsjeća.. i evo sjetio sam se! Stoga te molim ako ubodeš tu kacigu, da onda ubodeš i odjelo da budeš u kompletu.

kaciga - kaciga Nexx Power-rangers-mistic-force-the-power-rangers-1603912-549-380

Nemoj se ljutiti ali ta me kaciga ful na njih podsjeća Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 21:25

haha..

ma što bi se ljutio Very Happy

na 100 čuda sam oko odabira kacige..

gledao sam shark evoline i openline, nisam pametan dal' uzeti jednu od te dvije.. ima jako puno pluseva i jako puno minuseva za obadvije.. najradije bi uzeo integralnu kacigu, obzirom da imam jeticu.. ali imam problem sa naočalama.. koju god sam integralku stavio na glavu, da mi veličina odgovara, nisam mogao staviti naočale jer nema mjesta ><

čak sam razmišljao i o Schuberthu C3 ali pošto ne postoji nigdje bliže za probati nego u ZG, odustao sam od toga.. nema smisla da uzimam kacigu za te nofce naslijepo ><

trenutno ozbiljno razmišljam zaletiti se do Ozlja pa probati Roof kacige - BoxerV i Daytona..

bah..

odabir kacige je jeb**o gadna stvar..

i nije žao dati te nofce za kacigu obzirom da ona ipak glavu čuva, a i ne kupuje se 3put godišnje..

Hrki
[Vrh] Go down
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimesri 01 tra 2009, 20:16

Arai Chaser mat crna od danas čuva moju glavu


Hrki
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimesri 01 tra 2009, 20:53

Daj neku fotku da vidimo kak ti stoji Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimečet 02 tra 2009, 07:21

skorpac je napisao/la:
Daj neku fotku da vidimo kak ti stoji Smile

hah..
bit će i fotki.. bio sam toliko u gužvi jučer da nisam stigao ništa više napisati.. jasno da je pala i poduža vožnja sa novom kacigom i ja sam jednostavno oduševljen..
kaciga nije bučna, odlično leži na glavi, ima pin-lock i dupli D ring.. ventilacijske otvore na bradi, na gornjem dijelu vizira, na tjemenu te na stražnjem dijelu kacige..
promjena - zamjena vizira je nevjerojatno jednostavna.. vizir na lijevom donjem rubu ima mali mehanizam kojim se vizir "zaključa" za školjku..
sa naočalama nemam problema obzirom da kaciga ima predviđen prostor za "ručku" okvira naočala..

http://www.honda.hr/motocikli/includes/popup.asp?url=/motocikli/Administration/Upload/Images/Large/arai-chaser-black-frost.jpg


Hrki
[Vrh] Go down
pumpe
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 8
Godina imam : 50
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki vn 800 clasik
Na forumu od : 27.04.2011

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimepet 20 svi 2011, 12:23

E ja sam je kupia smeče od kacige katastrofa rekli su da ne magli isfalilje samo tako a onda KATASTROFA cjena 1500 kn Meni se svidila radi izgleda Posjetila me na ratove zvjezda Da se vratim na kacigu Iz uveksa su mi poslali novi vizir kao ne magli Prvi pet dana a onda sve iznova Zimi je moraš non stop držat otvorenu kad je kiša 0 bodova Ako je skroz zatvoriš odma se zamagli opet je moraš držat otvorenu ulazi kiša 0 bodova Za otvorit vizir muka ježovaa pogotovo ako ga zatvoriš u vožnji pa srukavicama da otvaraš Štase tiče buke išumova nije loše ali ponavljam uvik mora bit otvorena a s takvom kacigio mouka jer kad je dignut vizir a voziš brzo glavu zabacuje put nazad Moja je sivo crna szlatnom štrikom i slovima na izgled ok Kao kaciga nebi nikom preporučija ja sam tija normalnu uveksovu kacigu mat crnu ali kad san vidija NEXX X30 vratilo me u djetistvo ali zajaba sam se ka žuti kaciga NE VALJA No Sad
[Vrh] Go down
pumpe
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 8
Godina imam : 50
Prebivalište : split
Vozim : kawasaki vn 800 clasik
Na forumu od : 27.04.2011

kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitimepet 20 svi 2011, 12:26

Skužajte šta nema slike nisam još skužija kako stavit sliku da vam pokažem kacigu prvom prilikom ču stavit i još jednom kažem kad vidite tu kacigu samo lipo izgleda i ništa više
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaciga - kaciga Nexx Empty
PostajNaslov: Re: kaciga Nexx   kaciga - kaciga Nexx Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kaciga Nexx
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KACIGA - AIROH!!??
» Kaciga
» Jet kaciga-da ili ne?
» Izbor kacige
» X lite kaciga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: