Početna stranicaPretraľnikkaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema 610RegistracijaLogin

 

 Kaciga .....koja,kakva, uh problema

Go down 
+27
Medevelin
Vladek
barny
Zephyr
zeleni zub
Felix
pumpe
mungos
Safet(y)
Zmija
medo
webrider
lukylipik
Beatnik
Dr.Ma$$a
kristian
Jastreb
Jack
magna
ica
harly
deda
Quirin
Crusader
asy
VU COP
cro.chopper
31 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 14:03

Kupnja kacige????
Koju marku,koji model,izgled i boju ,sto problema od jednom.Svi mi koji smo išli kupiti kacigu znamo o čemu pričam.Prva kaciga koju sam kupio bila mi je na izgled fora,crna i ono najvažnije o čemu sam razmišljao jeftina.
Dolaskom u trgovinu s kacigama izgubio sam se jer trgovac mi je nudio naravno kvalitetne i skupe kacige ,ali ja sam nedavno kupio motor,pa nešto opreme za isti,pa jaknu i hlače a kaciga ni na kraj pameti „ kroz glavu samo prolazi jojjj skupo ,moram nešto kupit samo da je jeftinije i da se mogu voziti…..
Nisam imao vremena malo prolistati net,popričati sa nekim iskusnijim motoristima,obići par stručnjaka i sl. bilo mi je glavno samo kupit kacigu i sjesti na bajk i voziiii.
I naravno nakon te prve jeftine kacige kupio sam još dvije što je na kraju ispalo kada sve izračunam i moram priznati skoro kao i ona koju mi je nudio trgovac sa početka priče.
Svi smo mi svjedoci da je danas na tržištu teško pronaći prikladnu,dobru,kvalitetnu,jeftinu,tihu i laganu kacigu za malo novaca.
Tako sam malo prolistao,googlao, izmijenio priče preko susreta,vožnji došao sam do saznanja da svi vi koji kupujete ili posjedujete stare,nekvalitetne,jeftine i neudobne kacige riskirate jako puno.
Iz cijele ove moje priče koja se je meni dogodila ,zaključak je da kupnja i odabir nove kacige nije jednostavan posao,pogotovo u ovo doba recesije kad si možeš priuštiti samo jednu.Stoga bajkeri kaciga mora biti kvalitetna,sigurna i savršeno odgovarati vašoj glavi.
Nemojte zaboraviti da to nije lako provjeriti i da treba u trgovini isprobati više različitih kaciga ali i nositi ih određeno vrijeme jer iako utvrdite da u trgovini vam ista savršeno pristaje već nakon nekoliko kilometara ili sati vožnje možete primijetiti da to nije baš tako.
Nakon zaštite, udobnost je jako veliki ključni faktor i zadaća kacige jer dosta je nesreća uzrokovano i nedostatkom koncentracije vozača koji se ne osjećaju udobno te ih u neku ruku sama ta neudobnost dekoncentrira u vožnji (postaju živčani,imaju glavobolje,ne paze itd.).
Stoga materijali u kacigi moraju biti ugodni prema koži,jastučići udobno prianjati glavi a unutrašnjost cijele kacige trebala bi odgovarati obliku vaše glave.
Dakle na osjetljivim dijelovima glave (čelo,obrazi,sljpoočnica) ne bi smjeli osjetiti pritisak kacige,provjerite da li možete otvarati i zatvarati usta bez boli.
Po svemu navedenom savršena kaciga bi bila ona koju uopće ne osjetite da je imate na glavi.Obratite pozornost i na kopču ispod brade.Kopča bi trebala biti mekana da ne žulja.
Vizir treba dopuštati što veće vidno polje,ne bi se smio magliti iz unutarnje strane (ili što manje magliti) treba imati anti-fog zaštitu i trebao bi se moći lako spuštati i dizati .
Jako bitan faktor je i ventilacija kacige, nije dobro kad je prevruće a niti kad previše puše na sve strane.
Ako se vozite cijelu sezonu obavezno isprobajte kacigu sa stavljenom potkapom,neki koriste potkapu iz higjenskih razloga neki zbog hladnoće.
Kako izlazak pri kupnji kacige nije moguć odnosno isprobavanje u vožnji, tu su još faktori buke i pritisak vjetra pa stoga stručnjaci predlažu nošenje kacige najmanje jedan sat u vožnji kako bi se čovjek uvjerio da mu nošena kaciga odgovara.
Stoga ne bi bilo loše u trgovini odabranu kacigu nositi najmanje pola sata, ha moš mislit kaj bude rekal trgovac na to ???? Ali tko fučka trgovca,moja glava je u pitanju.
Obratite pozornost i na samu masu kacige koja nije toliko bitna vezano za sigurnost,ali svakako kao dodatni plus kod udobnosti.
Kada već govorimo o masi, postoje tri glavna materijala koji se koriste kod proizvodnje kaciga i to polikarbonat,glass fibre i kevlar.
Sa svojom kupljenom kacigom postupajte kao da je od stakla ,jer iako kaciga djeluje jako čvrsto i "neuništivo" njen primarni zadatak nije odbijati udarce, već primiti i apsorbirati.
Ako vam je kaciga ispala može postati neupotrebljiva iako se na njoj to ne vidi , pogotovo pad s visine veće od jednog metra može trajno oštetiti kacigu a ukoliko ste sa kacigom doživjeli prometnu nezgodu istu obavezno pospremite u ormar ili objesite o klin i trk u trgovinu po novu.
Proizvođači kaciga također preporučuju promjenu kaciga najkasnije svakih 4 godina,jer materijali od kojih je kaciga napravljena nakon dužeg vremena mogu izgubiti svoja svojstva te kaciga gubi na sigurnosti.A i do tada će biti proizvedene nove ,lakše,bolje i sigurnije kacige od ove koju trenutno imate a možda i jeftinije.
Evo toliko od mene ,opet sam se malo raspisao ali nadam se i pomogao nekome od vas,jer da sam imao ovaj tekst kad sam ja kupovao svoju prvu kacigu ne bi imao onu prvu kacigu s početka priče.
Pozdrav cro.
[Vrh] Go down
VU COP
man
man
VU COP


Broj postova : 103
Godina imam : 52
Prebivalište : Vukovar
Vozim : ZING 125
Na forumu od : 02.09.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 14:31

neć rećida je kratko ,ali je zaista jasno.u potunosti su pravu!!nadam se da nam neće nikada "poslužiti"!!!
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 15:23

I ja bi volija da sam pročita ovakav tekst prije, ti to dobro znaš... Moja mi je kaciga super prvih 30-ak kilometara, a onda bol na ušima od pritiska koji kao da je pao s neba.... 1700 kuna je bila, nije jeftino pogriješiti u odabiru...
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 15:38

Odlican tekst Cro, stvarno ima puno aspekata koji se nesmiju zanemariti prilikom kupnje tako vaznog dijela opreme. Najvazniji je bezbednost pa stoga mislim da novci ne idu uzalud. Neko je rekao: "Nisam toliko bogat da mogu kupovati jeftine stvari..." Very Happy
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 16:16

:bravo: :bravo:svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
deda
man
man
deda


Broj postova : 462
Godina imam : 74
Prebivalište : Zagreb-Pocused
Vozim : Honda Shadow Spirit
Na forumu od : 06.03.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 16:23

Samim time što mi je kaciga najskupliji dio opreme za voziti motoru u potpunosti opravdava sve gore što je CRO napisao.


cuga
[Vrh] Go down
harly
cro chopper forum
cro chopper forum
harly


Broj postova : 900
Godina imam : 54
Prebivalište : sl.brod
Vozim : vn 900 classik
Na forumu od : 10.02.2009

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 17:06

odlično cro pomogo si nam dobar
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 18:25

..BRAVO Cro valja uvjek imat takve iformacije u blizini :bravo: :bravo:
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 18:28

ovaj je post dobar sažetak cijele jedne teme posvečene kupovini kacige. tu sam temu dobro proučio i na osnovi toga kupio kacigu kojom sam zadovoljan i u koju imam povjerenja. ali šta sve to vridi kad opet čim to vrijeme dopusti stavim tutu na glavu i uživam u open airu
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 18:37

odlican i jasan tekst koji nas mnoge moze nauciti ili potsjetiti na sto pripaziti. . .
kada sam kupovao probao sam puno modela, jer mi je to bila prva kaciga u zivotu
tezak zadatak, slicno kao kupovanje cipela
kada sam kupio kacigu bila mi je udobna, ali vrlo knap
ubrzo sam primjetio da se nakon satdva voznje javlja jaka bol u glavi. . .
naime, na jednom mjestu je pritisak potstave bio toliko jak da sam dobijao udubine, kao kad se zalezite na necem tvrdom
pomalo se unutrasnjost prilagodila mojoj glavi
dobro da nije obratno Bohmann
sada mi kaciga cak malo i plese po glavi

dakle, treba anticipirati sto ce se dogadjati nakon par mjeseci nosenja

hvala ti za trud i odlican tekst dobar


Zadnja promjena: Jack; čet 19 oľu 2009, 13:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 19:03

Jako dobro napisano Cro.
Evo da i ja velim svoje iskustvo,prva kaciga mi nije bila skupa,ali po izgledu ljepa,crne boje,preklapala se,kao nova super mi sjedala na glavu.
Nakon par voznji ,pocela me zuljat,kod brzije voznje puhalo mi kroz vezir,jednovstavno sam primjetio da sam si kupio sranje.....
Posto imam priliku u luisu sam isprobao skoro sve modele,razgovarao sa strucnim ljudima...
Na kraju postoji samo par kaciga koje vrijedi kupit a to su Schubert,Shoie,Nolan...
Ima toliko marki koje su preskupe a malo jeftinije od ovih navedenih ali nevrijede nista a to su Airoh ,Arai,HJC,MRT,Shark,Suomy i ostale...
Familiji sam uzeo Nolan,tako nesto planiram i sebi..ako bude srece na Ebayu,uzet cu Schubert...
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 19:07

dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimesri 18 oľu 2009, 23:24

Jastreb je napisao/la:
Jako dobro napisano Cro.
Nakon par voznji ,pocela me zuljat,kod brzije voznje puhalo mi kroz vezir,jednovstavno sam primjetio da sam si kupio sranje.....
Ima toliko marki koje su preskupe a malo jeftinije od ovih navedenih ali nevrijede nista a to su Airoh ,Arai,HJC,MRT,Shark,Suomy i ostale...

ja sam kupio HJC CL-MAX
puse kroz vizir, magli se, nema pin lock niti tamni vizir
1600 kn
rekao bih ocjena 3/4
probao Nolan ali su mi bile neudobne
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 00:17

hvala, vec sam polako poceo i o tome razmisljat pa mi jako dobro dodje ovaj tekst
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 00:36

Jako jako korisno, na svu srecu mogu rec da mi je prva kaciga dosta kvalitetna i jako sam zadovoljan s njom
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 05:19

... ja sam još malo pa kolekcionar; imam 4 različite i niti s jednom nisam zadovoljan.... a da kupim i skuplju confused Bohmann; tko zna....meni je najveći problem što mi je od svih trgovaca samo Žuti iz Motocentra Zabok dao kacigu na probnu vožnju... ni od koga to nisam dobio (naravno uz iskazanu želju za ostavljenim pologom).
... i ta kupljena kod Žutog mi je bila odlična do prvih "hladnijih" vožnji, a sada ne mogu spriječiti propuh u njoj...
... što se mene tiće: 5 sreća! glup glup glup
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 07:07

ode u ŠI su trgovci susretljivi , ja izvadim 120% pologa i odem se voziti s novom kacigom
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 08:08

... evo zanimljivih test rezultata objavljenih na motori.hr; za one koji žele znati više neka pregledaju cijeli članak:

tablica test rezultata: http://www.motori.hr/cgi-bin/slika.rr?sl=http://www.motori.hr/pic/923usporedna-tablica.gif

članak: http://www.motori.hr/Megatest_kaciga_top_kalse_923.html
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 08:15

super i krasno ali izostaviti NOLAN Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 08:33

Korisne informacije. dobar
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 08:35

magna je napisao/la:
super i krasno ali izostaviti NOLAN Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

i airoh
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 09:13

svi koji su bili na prvom okupljanju foruma u desincu dobro znaju koja je bila moja prva kaciga What a Face
dakle godinu dana sa malešnim brain capom po svim vremenskim uvjetima...to ne bi preporučio ni najgorem neprijatelju... bolestan2

sada nosim integralku od HJC a čiji modeli mi najbolje sjedaju na glavu
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimečet 19 oľu 2009, 15:50

Zmija je napisao/la:
svi koji su bili na prvom okupljanju foruma u desincu dobro znaju koja je bila moja prva kaciga What a Face
dakle godinu dana sa malešnim brain capom po svim vremenskim uvjetima...to ne bi preporučio ni najgorem neprijatelju... bolestan2


...e to je bio šou Exclamation Exclamation Exclamation

Zmija je napisao/la:

sada nosim integralku od HJC a čiji modeli mi najbolje sjedaju na glavu

... skrati kosu, pa ćeš nositi broj manju kacigu lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimepet 03 tra 2009, 17:47

A mozda bi se netko odlucio i za ovako neso:

http://cnj.craigslist.org/mcy/1103192203.html
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitimepet 03 tra 2009, 19:02

Twisted Evil Znam da ne treba šparati, uzeti novo jer ne znaš što je sa starom rađeno, kopča mora biti čvrsta i jednostavna za rukovanje. Zbog očiju i umora neizgreban i ispravan vizir. Ne miješati gradske kacige sa kacigama za duge vožnje jer nisu rađene da izdrže teže udarce i padove pri večim brzinama. Ja imam okruglu glavu i imam problema progurati glavu u kacigu, ali kad sjedne sjedne. Izostaviti NOLAN je grijeh!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Sponsored content





kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga .....koja,kakva, uh problema   kaciga - Kaciga .....koja,kakva, uh problema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kaciga .....koja,kakva, uh problema
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?
» pozdrav iz slavonije :)
» Izbor kacige
» Slavonija kakva je nekad bila: Eko-etno selo Stara Kapela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: