Početna stranicaPretraľnikNovosti iz Beta Moto - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Novosti iz Beta Moto

Go down 
+24
bero73
unicorn
magna
Krišo
oz_skroz13
Vladek
dudo
palomas
boris1984
veki333
Laci-luc
Vida
dac
medo
lukylipik
betamoto
buralee
lord
zuta guja
KekoWaspnation
Frntas
mungos
asy
kec1982
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2009, 14:11

Daytona mi je mrakkkkk dobar dobar
[Vrh] Go down
boris1984
man
man
boris1984


Broj postova : 108
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Piaggio x8 250ie
Na forumu od : 17.11.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2009, 16:42

također...daytona izgleda izvrsno...morat cu je doc vidjet u zivo
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2009, 18:51

betamoto je napisao/la:
povecanje cijene svakako nije 50% ...
spyder 250 --> 25990kn
spyder 350 --> 28990kn

...dakle nekih cca 11%


..još jedan po meni bitan faktor je moment , povećanje s nekih 18Nm na 24Nm , dakle cca 25% Wink


Ipak... ne treba to tako tvrdo gledati... Mala je razlika u cijeni, nesto malo se realno i dobije u snazi, a nesto malo je i skuplji u registraciji..

Nekome ce biti drago to sto je brzi , nekome drugom ce biti drago sto je ovaj jeftiniji, i to je to Smile

Dolazim i dovodim frenda kojeg zanima novitet
[Vrh] Go down
Laci-luc
man
man
Laci-luc


Broj postova : 112
Godina imam : 46
Prebivalište : Bistra
Vozim : ternutno sanjam
Na forumu od : 22.01.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimened 29 oľu 2009, 20:48

betamoto je napisao/la:
povecanje cijene svakako nije 50% ...
spyder 250 --> 25990kn
spyder 350 --> 28990kn

...dakle nekih cca 11%


..još jedan po meni bitan faktor je moment , povećanje s nekih 18Nm na 24Nm , dakle cca 25% Wink


Ipak... ne treba to tako tvrdo gledati... Mala je razlika u cijeni, nesto malo se realno i dobije u snazi, a nesto malo je i skuplji u registraciji..

Nekome ce biti drago to sto je brzi , nekome drugom ce biti drago sto je ovaj jeftiniji, i to je to Smile

Sory na mojoj usporedbi

nisam znao da postoji Spyder jači od 250ccm

pa sam uspoređivao dva različita modela ove marke
[Vrh] Go down
http://www.simek.hr
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 08:39

ma ne moras se ti nista ispricavat dobar

..ono sto tek trebate vidjeti , zbog cega je daytona skuplja od recimo spydera,.. ...kad budete vidjeli uzivo te felge , i ostale detalje, onda ce biti sve jasnije Smile
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 09:59

Vidim da Beta Moto ima dosta prodajnih mjesta širom Hrvatske. Zanima me dali se u tim prodavaonicama već može vidjeti oprema koja je prikazana na vašoj stranici (jakne, hlače, kacige, koferi, i t.d)?

http://beta-moto.hr/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=4&Itemid=16
[Vrh] Go down
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:08

Tako je, mreza je dosta velika, kako i prodajna tako i servisna, i radimo na tome da bude jos veca , ali i kvalitetnija..

..da li se može vidjeti kod svih, i ne baš , jer neki od partnera rade neku drugu opremu ,... ali se svakako moze preko njih naruciti dobar


sto se tice opreme od ove godine očekujte puno i novosti !
http://beta-moto.hr/images/BM_Katalog_2009.pdf

Svakako bih istaknuo odlicne kofere coocase , ali vas bi mogli interesirati sljemovi, bisage, i sl.. Cijene ce biti svakako atraktivne Smile
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:23

Ovih dana bio sam u potrazi za vjetrobranom, i stekao sam prilično iskustava po pitanju ponude i cijena. Na kraju sam ga naručio iz SAD, preko eBaya.

Kod nas (slično kao i u Louisu), nude se neki slabašni modeli od razvikanih brandova (kao što je Puig ili Kappa), i to sve košta od 100 eura na više. Malo "luksuzniji" vjetrobrani, s debljim pleksiglasom (3 mm) i kromiranim okvirom-nosačima koštaju cca. 200-300 eura.

Čini mi se da tu više košta samo ime, nego materijal koji se dobije za uplaćene novce. Mogao bi naponon netko proširiti ponudu i u tom segmentu, a da to automatski ne košta 300 eura.
[Vrh] Go down
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:33

vjetrobrani nazalost nisu u planu za ovu godinu..

..ali evo par primjeraka u kojem smjeru ce ici nasa ponuda :
kofer coocase 48L - led stop + alarm + daljinsko otvaranje cca 1150kn
sljemovi cca 250kn
bisage cca 650kn

Ta nova roba je u dolasku (nesto vec dolazi sljedeci tjedan, sve ce biti tu do kraja 4 mjeseca) , tada cu znati tocne cijene nakon sto zavrsimo s ulaznom kalkulacijom
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:35

Twisted Evil Imate custom motore, pa je moje pitanje slijedeće: Imate li u planu kožnu opremu, jakne, prsluci, hlače i čizme? Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 10:44

dstimac je napisao/la:
Twisted Evil Imate custom motore, pa je moje pitanje slijedeće: Imate li u planu kožnu opremu, jakne, prsluci, hlače i čizme? Twisted Evil

govorimo za ovu sezonu :
..nesto i od toga ce biti , ali ne sve, uglavnom kozne jakne stizu, biti ce cca 1200-1500kn
...prsluci i hlace (koza) su u planu za sljedece narudzbe, cizme vjerovatno necemo imati uopce , bar nisu u planovima..

..hlace i jakne inace vec imamo od cordure
..narucili smo dosta i drugih stvari koja samo sto nije stigla, kao sto su cerade, kisna odjela, alarme i lockove protiv kradje, rukavice i bubreznjaci, puno ne kozne opreme i td....

sto se tice iducih sezona, svakako ce ponuda biti sve sira i sira dobar
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 11:41

Twisted Evil Jel se išta pomaklo po pitanju servisiranja modela sa karburatorom? Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 11:51

dstimac je napisao/la:
Twisted Evil Jel se išta pomaklo po pitanju servisiranja modela sa karburatorom? Twisted Evil

pa di bi ti sta tu micao? Evil or Very Mad


Very Happy Very Happy Very Happy


..mi u ovom trenutku imamo u servisu nekoliko "neovlastenih" skutera , cak i jedan piaggio x9 ..

kao sto rekoh mi ne odbijamo ljudima pomoci, ali ako nas netko ne ovlasti , nas pecat nista ne vrijedi u toj servisoj knjizici , jos to nisi shvatio ? Twisted Evil

Smile dobar3
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 12:37

betamoto je napisao/la:
dstimac je napisao/la:
Twisted Evil Jel se išta pomaklo po pitanju servisiranja modela sa karburatorom? Twisted Evil

pa di bi ti sta tu micao? Evil or Very Mad


Very Happy Very Happy Very Happy


..mi u ovom trenutku imamo u servisu nekoliko "neovlastenih" skutera , cak i jedan piaggio x9 ..

kao sto rekoh mi ne odbijamo ljudima pomoci, ali ako nas netko ne ovlasti , nas pecat nista ne vrijedi u toj servisoj knjizici , jos to nisi shvatio ? Twisted Evil

Smile dobar3

Twisted Evil Shvatio ja, samo ja ne dajem ovlasti, a izgleda da vi niste tražili ovlasti, što u prijevodu zanači da vas lagano to ne interesira Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimepon 30 oľu 2009, 12:55

...ne dajes ti,
ovlastenje za servisiranje ti daje uvoznik koji ti je motor prodao ,
i koji ti jamci za taj motocikl,
on ti to jedino moze odobriti ,
i savjetujem da ti onda to navede i u servisnu knjizicu.. dobar

...mi se tu moramo ograditi , inace bi i nas mogli tuziti , ali i kompromitirati na druge nacine


..zasto je to tako , zasto ti to on ne odobri, to ces morati pitati tog uvoznika ,
ali da ponovim, ako ti mi mozemo kako pomoci, ti svakako pitaj dobar
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 13:48

nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 13:50

..a sta je to tako smijesno ? scratch
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 14:48

Twisted Evil Gledaj, znaš što je meni smiješno: otvorim ja firmu, imam recimo ekskluzivni ugovor sa Devrimom. Devrim ima 20 serija i 16 modela. Ja sam novi na tržištu. Znam da u mojoj okolici ima 14 serije 4 komada vozila. Ja pišem u Tursku u Devrim i tražim ih da me ovlaste da servisiram i tu seriju, molim ih da mi omoguće specijalizaciju za moje ljude. Siguran sam da će mi trebati jer imam naznaka da će se ta serija morati negdje servisirati. Twisted Evil Eto to ti je ta jako smješna stvar!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
betamoto
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 46
Prebivalište : sv. nedelja
Vozim : reklamiram raptore :)
Na forumu od : 23.03.2009

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 15:08

dstimac je napisao/la:
Twisted Evil Gledaj, znaš što je meni smiješno: otvorim ja firmu, imam recimo ekskluzivni ugovor sa Devrimom. Devrim ima 20 serija i 16 modela. Ja sam novi na tržištu. Znam da u mojoj okolici ima 14 serije 4 komada vozila. Ja pišem u Tursku u Devrim i tražim ih da me ovlaste da servisiram i tu seriju, molim ih da mi omoguće specijalizaciju za moje ljude. Siguran sam da će mi trebati jer imam naznaka da će se ta serija morati negdje servisirati. Twisted Evil Eto to ti je ta jako smješna stvar!! Twisted Evil

..gle , ti kao da živiš u Europi , a ne u Hr...
...ali nažalost tu živiš i moraš poštovati zakone iz Hr ? Zar ne ?


Da li si ti sklopio kakav ugovor s Beta Motom? Nisi ? Sta smo ti sad mi duzni ? Ocito po tebi sve :kava:
Ja ti kazem da ti mi nismo duzni nista jer je takav nas ugovor s Lifengom ( dapace cak tamo pise koje su nase obveze i sta smijemo, a tvom slucaju smo duzni ograditi se jer zivimo u HR) , ali cemo ti ipak probat izaci u susret ako mozemo, ipak imamo kontakte..


Koliko želiš primjera da ti navedem iz Hr koji rade tocno tako jer su obvezni tako raditi? Pa cijela informaticka industrija tako radi, pola moto industrije i pola auto industrije i td....

Kazem, ti kao da si iz Europe, kao da si tu u Hr došao jučer i sad se čudiš
scratch
[Vrh] Go down
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 15:15

Kako se zove ta druga firma koja ih uvozi ili ih je uvozila?
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimeuto 31 oľu 2009, 15:44

Našo hvala, nećemo ih reklamirati Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 02 tra 2009, 10:30

Da ne zaboravim pripomenuti je Extreme Moto Shop posatao ovlašteni distributer i serviser kompletne palete proizvoda koje nudi tvrtka Beta Moto, dakle regali juriš kod nas na servis i kupnju! roker dancingbanana roker Twisted Evil dancingbanana roker roker
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 02 tra 2009, 12:57

dudo je napisao/la:
Da ne zaboravim pripomenuti je Extreme Moto Shop posatao ovlašteni distributer i serviser kompletne palete proizvoda koje nudi tvrtka Beta Moto, dakle regali juriš kod nas na servis i kupnju! roker dancingbanana roker Twisted Evil dancingbanana roker roker
svaka cast ima ih sve vise na cesti pa bu i posla chopper
[Vrh] Go down
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 02 tra 2009, 13:10

KekoWaspnation je napisao/la:
dudo je napisao/la:
Da ne zaboravim pripomenuti je Extreme Moto Shop posatao ovlašteni distributer i serviser kompletne palete proizvoda koje nudi tvrtka Beta Moto, dakle regali juriš kod nas na servis i kupnju! roker dancingbanana roker Twisted Evil dancingbanana roker roker
svaka cast ima ih sve vise na cesti pa bu i posla chopper


Nadajmo se dobar
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitimečet 02 tra 2009, 16:46

Dolazim danas iza 22h po njega, pripremi papire Very Happy


p.s. ovo sa frgićima ti nema veze samnom dak da se nemoraš ispričavati Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
Sponsored content





Novosti iz Beta Moto - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti iz Beta Moto   Novosti iz Beta Moto - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novosti iz Beta Moto
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Novosti u ccf-u
» Modeli za 2009 godinu
» neke novosti za vas
» Novosti u BiH, vezano za registraciiju!
» novosti iz Indiana i Ducatia

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: