Početna stranicaPretraľnikNovosti u BiH, vezano za registraciiju! 610RegistracijaLogin

 

 Novosti u BiH, vezano za registraciiju!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 8:08 am

Pozdrav društvo, juče sam izvršio produženje registracije kruzerice i novina je da se sada kod nas, umjesto na godinu motori regisruuju na 6.mjeseci.
Naime, kada sam čuo za ovu odmah sam u startu imao nekoliko pitanja:

1. Da li će registracija biti jeftinija i koliko ?
2.Šta će biti po iisteku registraciije, hoće li se morati odjavljivati tablice ?
Pošto sam morao na put ujutro sam obavio tehnički i svu papirologiju ostavio kod momka koji se bavi uslugom registracije vozila. po povratku sa puta dobio sam sljedeće odgovore:

1.Da registracija jeste jeftinija i to za 1/2 iznosa polise osiguranja, dok su svi ostali nameti, putarine,... ostali isti i novina je da je tehnički pregled poskupio za 10.km.
2. Po isteku važnost registraciije na period od 6.mjesec,i registarske tablice se neće morati odjavljivati i vraćati nego će se navodno moći izvršiti produženje registracije kada budem htio, ponovo na proljeće.

E sada, ja sam prošle godine za produženje rege platio 150 km, za moju Kruzericu (250 cm), a sada me izašlo 113 km, za 6.mjeseci.

Znači kao što sam i sumnjao ovo jeste prividno nama u prilog a matematika sve pokazuje, ako se doda da ponovo za sljedećih 6.mjeseci treba ponovo sve poplaćati režije registracija motora u mom slučaju umjesto 150 km iznosila bi 226 km, vidi se da je sve ovo goli lopovluk.
A šta u slučaju da vrijeme posluži kao prošle godine, sezona se ppprodužila još dva mjeseca, znači imam neregan motor, pa ti sada vidi????


I za kraj kada sam dobio saobraćajnu dozvolu, specifično i uobičajeno za nas, službenica je ukucala pogrešan datum,(po starom) i sve to fino prekucala i napravila pizdariju na knjižici. Ja vidjevši to načisto poludio i žao mi je što nisam bioprisutan iinače bih tražio novu saobraćajnu.

rendeer biker2

Evo toliko oko toga pa vidimo se na drumu, Bože zdravlja!!! dobar biker2
[Vrh] Go down
lavica
cro chopper forum
cro chopper forum
lavica


Broj postova : 791
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb-Stenjevec
Vozim : više ništa
Na forumu od : 13.05.2008

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 8:45 am

Napomena: u Hrvatskoj je sve po starom.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 8:50 am

Sve je bolje po starom, nažalost, tražimo boljitak u svemu, a kada se donesu neke nove Uredbe, Zakoni i sl., tek onda smo svjesni da je u većini slučajeva staro ipak najbolje! Razz Razz
[Vrh] Go down
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 62
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 9:01 am

Zanima me što će u tom slučaju biti sa popustom na osiguranje (50% ako ga posjeduješ). Da li ga gubiš nakon 3 godine .
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 9:11 am

[quote="Rukfaš"]Zanima me što će u tom slučaju biti sa popustom na osiguranje (50% ako ga posjeduješ). Da li ga gubiš nakon 3 godine .[/quote

Koliko sam ja razumio sve ostaje po starom, kada je upitanju osiguranje, ali misllim da je pitanje na mjestu pa ću provjeriti i javnuti.
Međutim nije isključeno da će i osiguravajuća društva izmislitii nešto novo jer samim ovim načinom oni ostaju bez 1/2 kolača.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 12:17 pm

ma samo mazu oci raji,ko i uvijek Razz

osiguravajuce kuce su legalni krimosi kao i banke Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitimepet tra 13, 2012 3:07 pm

Baš tako, pravo zborš Bosqeto.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Empty
PostajNaslov: Re: Novosti u BiH, vezano za registraciiju!   Novosti u BiH, vezano za registraciiju! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novosti u BiH, vezano za registraciiju!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje vezano uz Aquilu GV250
» ... vezano uz: 23. Croatia Bike Week 2017 !
» Novosti u ccf-u
» Modeli za 2009 godinu
» neke novosti za vas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: