Početna stranicaPretraľniklouis dostupan i - luois dostupan i kod nas 610RegistracijaLogin

 

 luois dostupan i kod nas

Go down 
+43
pemba
swileni
Struja
bananajoe
Bart
mih@
JayJay
argon5
Jack
GIBO56
Safet(y)
bincica
Vilko
mavo
buba
maki1985
zgrdic
skorpac
phoenix_dreamer
stain
kristian
dragger
KLResho
Crash
Hrca V-TWIN
strasilo
ajkula
asy
Jastreb
VU COP
freddie
zanotti
One Night Stand
merla
huš
lukylipik
Vladek
Kum
Mirda
klesoo
Kamikaza
webrider
magna
47 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 31 sij 2008, 07:58

jeo jednom moram ponoviti oglas da g. krešo iz bjelovara donosi sve što vam treba iz lousa po istoj cijeni kao kod njih, osim što računa euro 7.7kn.
u okolici zagreba je dostava a ostali poštom cca 5 eura. nema nikavih prevara jer i sam radim na taj način i vjerujte da je brži jednostavniji nego gnjaviti rodbinu da vam donese

klr-esho@net.hr ili 098/436-875

091/1129-400
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Korisno   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 31 sij 2008, 08:24

Dobro je znati. Korisna informacija.
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 31 sij 2008, 19:17

Korisno, korisno! svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepet 01 vel 2008, 01:10

ja znam Marinka, Zagorec. Ista meta, isto odstojanje.... Haraci po A i nabavlja sve sto treba.
Potraziti cu broj.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Mirda
man
man
Mirda


Broj postova : 129
Godina imam : 46
Prebivalište : zagreb
Vozim : S&S custom chopper
Na forumu od : 21.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepet 04 tra 2008, 22:07

stvarno dobra informacija jer ima par stvari koje mi trebaju.
misliš da ima neki limit koliko stvari mi može dofurat
[Vrh] Go down
http://mk-pegasus.net
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimesub 05 tra 2008, 07:10

to bi trebao s njim viditi. uglavnom sam ja postavljao limite
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 24 tra 2008, 17:32

Evo ja sam preko g. Krese narucio jaknu iz Louisa i sve proslo bez ikakvih problema. Poslao mu kataloski broj proizvoda, ime i adresu te se culi telefonom. On u subotu bio tamo i kupio mi jaknu koju sam htio. U ponedjeljak me nazvao i rekao da je poslao postom. U utorak je vec postar zvonio u Osijeku sa jaknom. Ja platio i preuzeo jaknu te javio covjeku. I to je to. dodano placanje je cca 70 kn. 50 kn postarina i 20 kn pouzece.jakna kostala 90E ja ukupno platio 760 kn.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 09:36

Da li netko ima, u ZG, ovogodišnjai Louisov katalog za posuditi (papirnato izdanje)?
Neda mi se listati po internetu,već mi je draže uz kavicu na terasi da si nađem kaj mi treba. Dosta je bilo zajebancije, idemo dalje u šarafljenje po motorima! Cool
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 13:49

Vladek je napisao/la:
Da li netko ima, u ZG, ovogodišnjai Louisov katalog za posuditi (papirnato izdanje)?
Neda mi se listati po internetu,već mi je draže uz kavicu na terasi da si nađem kaj mi treba. Dosta je bilo zajebancije, idemo dalje u šarafljenje po motorima! Cool

...pa što šutiš!? ...odgovor je IMA NETKO!!! (samo ga moraš podmititi u Routu 66!)
...znaš me:
louis dostupan i - luois dostupan i kod nas BBA2A6B7-333A-8645-86D5-FB227ACADA71_thumb
louis dostupan i - luois dostupan i kod nas FFEEDD35-775D-FF47-98E4-F925FBF4F940_thumb
(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 13:52

Vladek je napisao/la:
Da li netko ima, u ZG, ovogodišnjai Louisov katalog za posuditi (papirnato izdanje)?
Neda mi se listati po internetu,već mi je draže uz kavicu na terasi da si nađem kaj mi treba. Dosta je bilo zajebancije, idemo dalje u šarafljenje po motorima! Cool
prijatelju odeš na kavu u san antonio i imaš novih louisovih kataloga koliko hoćeš.popiš kavicu i u miru proćitaš i izabereš kaj ti paše. Very Happy
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 14:08

huš je napisao/la:
Vladek je napisao/la:
Da li netko ima, u ZG, ovogodišnjai Louisov katalog za posuditi (papirnato izdanje)?
Neda mi se listati po internetu,već mi je draže uz kavicu na terasi da si nađem kaj mi treba. Dosta je bilo zajebancije, idemo dalje u šarafljenje po motorima! Cool
prijatelju odeš na kavu u san antonio i imaš novih louisovih kataloga koliko hoćeš.popiš kavicu i u miru proćitaš i izabereš kaj ti paše. Very Happy

...pa što mi izbijaš Velebitsku iz ruke!!!!!! scratch Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 14:32

lukylipik pa tko bi to mogao imati katalog za posudbu pa da mu platim pivu!? :lol: Wink
Recimo sutra?
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 14:42

sutra je skroz uredu pa ja kontroliram kolicinu isporuke Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepon 28 tra 2008, 15:06

lukylipik je napisao/la:
huš je napisao/la:
Vladek je napisao/la:
Da li netko ima, u ZG, ovogodišnjai Louisov katalog za posuditi (papirnato izdanje)?
Neda mi se listati po internetu,već mi je draže uz kavicu na terasi da si nađem kaj mi treba. Dosta je bilo zajebancije, idemo dalje u šarafljenje po motorima! Cool
prijatelju odeš na kavu u san antonio i imaš novih louisovih kataloga koliko hoćeš.popiš kavicu i u miru proćitaš i izabereš kaj ti paše. Very Happy

...pa što mi izbijaš Velebitsku iz ruke!!!!!! scratch Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
pa pokušavam se ogrebsti za jutarnju kavu lol!
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimeuto 29 tra 2008, 00:28

Imam i ja! :lol:
Tak da ak te je strah Lukylipika, slobodno se javi!
P.S. Ja ljepše pijem pivu od Lukyja! cuga A čuo sam da on i društvu za stolom voli popiti njihove pive kad odu do sekretarice i sl. cheers Nemoj poslije reći da te nitko nije upozorio! Cool
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepet 31 lis 2008, 12:19

samo da malo oživim temu jer imam dosta upita za robu iz louisa. znači krešo je još aktivan, ali po cijeni 8 kn za euro. povjerenje i pristup ostali na visokoj razini
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimepet 31 lis 2008, 13:38

magna je napisao/la:
samo da malo oživim temu jer imam dosta upita za robu iz louisa. znači krešo je još aktivan, ali po cijeni 8 kn za euro. povjerenje i pristup ostali na visokoj razini

Potpisujem i još jednom sve pohvale Kreši dobar
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimened 02 stu 2008, 12:22

imal sam problema sa mrežom i sredio sam to danas pa odmah javljam da ja imam katalog ovogodišnji i nije problem posuditi ako je to još aktuelno
[Vrh] Go down
VU COP
man
man
VU COP


Broj postova : 103
Godina imam : 52
Prebivalište : Vukovar
Vozim : ZING 125
Na forumu od : 02.09.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 13:25

morati ću i ja nešto kupiti preko Kreše ,ali vjerojatno tek na proljeće.Pozdrav svima.kako ide vožnja po zimulji???
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 14:02

Vladek bio si kodmene,dok si probavao kisnjak nisi vidio kataloge na klupi,Luis,Polo,Hein Gericke,
Highway Hawk .


Zadnja promjena: Jastreb; čet 20 stu 2008, 15:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
VU COP
man
man
VU COP


Broj postova : 103
Godina imam : 52
Prebivalište : Vukovar
Vozim : ZING 125
Na forumu od : 02.09.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 14:13

gdje kod tebe?talking to who??? biker2
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 14:14

Tihomir je napisao/la:
morati ću i ja nešto kupiti preko Kreše ,ali vjerojatno tek na proljeće.Pozdrav svima.kako ide vožnja po zimulji???

Ide, nabaci opremu i biker2 . Padaline su jedini pravi neprijatelj... puca1
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 16:42

Jastreb je napisao/la:
Vladek bio si kodmene,dok si probavao kisnjak nisi vidio kataloge na klupi,Luis,Polo,Hein Gericke,
Highway Hawk .

Sad sam skužio zašto sam dobio PM! Ma Jastrebe, prijatelju, ovo sam pisao u travnju ali mi je luky odmah dao svoj primjerak pa sam u međuvremenu nešto naručio preko Kreše a nešto mi je donjela kolegica s posla. Ipak hvala ti na ponudi, a imaš i PM.
dobar
[Vrh] Go down
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 19:26

korisno vrlo.. trebt ce mi sleper rukavica i kaciga da dam jadnim afghanskim bikerima..
ne mrem ih gledat kak se mrznu..
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitimečet 20 stu 2008, 22:16

imam jednu molbu. krešo mi donosi iz louisa nešto, pa bi trebalo to predignuti oko dvorane lisinski između 19 i 20 sati te dati meni u subotu.
ima li dragovoljaca
[Vrh] Go down
Sponsored content





louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Empty
PostajNaslov: Re: luois dostupan i kod nas   louis dostupan i - luois dostupan i kod nas Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
luois dostupan i kod nas
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Paypal je dostupan i za HR

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz-
Forum(o)Bir: