Početna stranicaPretraľnikšto NE volite na susretima - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 što NE volite na susretima

Go down 
+52
oracle
wild_horse
k@n
rock
jura
Simba my way
dado500gs
Kum
Rocker
One Night Stand
mungos
Leso
Crusader
dudo
kristian
ica
Dog Soldier
Vida
deda
mala bestija
red-fz
Slavonka
rocker320
Laci-luc
zuta guja
buba
KekoWaspnation
Yzzy
Quirin
sox
Munja
Jack
StarRider
buralee
usnuli_konjanik
magna
stain
shadow
Beatnik
ces1
Zmija
palomas
micky
dragger
cro.chopper
asy
Marina
sinisa
Vilko
custom rider
lukylipik
medo
56 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
sox
man
man
sox


Broj postova : 47
Godina imam : 41
Prebivalište : daruvar
Vozim : Shadow VT750
Na forumu od : 04.02.2009

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 15:03

nikad nisam bio na susretu. cist da se zna.
citajuci vase postove cini mi se da uvjek i svugdje ima "frajera" koji pale gume i pucaju, RR-ova i dakako pijanih srednjoskolki, skupe cige i skrivenih motiva.
jedan kratak; dve pedofila pricaju. kakve ti skoljke volis. ja najvise volim srednoskoljke.
pretpostavljam da to nije slucaj na svakom susretu i da ima klubova koji svoje susrete drze na nivou. (nadam se)
nemojte me krivo shvatiti, ne komentiram susrete nego ono sto procitam, a uzevsi u obzir da su potpisnici postova stariji tj. iskusniji ljudi i ljudice, nemam razloga ne vjerovati napisanom.
imate pravo, ekipa je ekipa.
kao maturalac; nije bitna drzava nego ekipa.
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 15:25

- Pucanje
- Toplu pivu
- Kišu
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 15:33

Ima susreta na koje ću uvijek rado doći, a ima i onih drugih....
Iz pristojnosti i uviđavnosti prema malim klubovima bez iskustva, spomenuti ću samo dva koja su po mojem skromnom mišljenju primjer kako treba susret organizirati;
Staaari Rockeri i Holisteri

S.R. zato što su odlično organizirani glede smještaja povećeg broja ljudi, (kamp, apartmani,..cijeli grad..), a Holisteri zbog njihove sposobnosti da organiziraju zabavu za svakoga, a nitko nikome ne smeta; ekipa koja voli sjediti u miru i razgovarati uz cugu i dobru klopu dolazi na svoje jer oni koji uživaju u uništavanju svojih motora može do mile volje upražnjavati svoje nagone, ali dovoljno daleko od onih prvih....

Riječju; ne volim loše organizirane susrete na kojima su grupe posjetitelja zakinute za svoje vidove zabave!!!
Ne volim kada se naplaćuje ulaz bikerima, odmah se okrećem za 180 i vraćam doma!!
Ne volim kada su cijene cuge i klope eeeeeeeeeebeno nabrijane!!!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 17:37

lukylipik je napisao/la:
... nikada neću prihvatiti pucanja iz auspuha, bjesomučna turiranja i paljenje gumakoje nitko ne sprječava dok nam po glavama i u grah leti blato, šljunak i ostatci gume....
... gdje to doživim, a nitko ništa ne poduzima - tu se onda više i ne pojavljujem....

To su neke od stvari koje zaista ne razumijem a i ne volim vidjeti.

Meni je mal bad jer se svi napiju a ja ne pijem... Embarassed pa mi je cudno...al volim vidjeti hrpetinu raznoraznih motora na okupu Very Happy
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 17:59

Yzzy je napisao/la:
Ima susreta na koje ću uvijek rado doći, a ima i onih drugih....
Iz pristojnosti i uviđavnosti prema malim klubovima bez iskustva, spomenuti ću samo dva koja su po mojem skromnom mišljenju primjer kako treba susret organizirati;
Staaari Rockeri i Holisteri

S.R. zato što su odlično organizirani glede smještaja povećeg broja ljudi, (kamp, apartmani,..cijeli grad..), a Holisteri zbog njihove sposobnosti da organiziraju zabavu za svakoga, a nitko nikome ne smeta; ekipa koja voli sjediti u miru i razgovarati uz cugu i dobru klopu dolazi na svoje jer oni koji uživaju u uništavanju svojih motora može do mile volje upražnjavati svoje nagone, ali dovoljno daleko od onih prvih....

Riječju; ne volim loše organizirane susrete na kojima su grupe posjetitelja zakinute za svoje vidove zabave!!!
Ne volim kada se naplaćuje ulaz bikerima, odmah se okrećem za 180 i vraćam doma!!
Ne volim kada su cijene cuge i klope eeeeeeeeeebeno nabrijane!!!

slažem se s tobom i još bih dodao ovdje u odlične susrete i crazy wolf'se stvarno cijeli grad živi taj vikend a i organizacija je odlična kao i mjesto susreta
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 18:17

Yzzy je napisao/la:
Ima susreta na koje ću uvijek rado doći, a ima i onih drugih....
Iz pristojnosti i uviđavnosti prema malim klubovima bez iskustva, spomenuti ću samo dva koja su po mojem skromnom mišljenju primjer kako treba susret organizirati;
Staaari Rockeri i Holisteri

S.R. zato što su odlično organizirani glede smještaja povećeg broja ljudi, (kamp, apartmani,..cijeli grad..), a Holisteri zbog njihove sposobnosti da organiziraju zabavu za svakoga, a nitko nikome ne smeta; ekipa koja voli sjediti u miru i razgovarati uz cugu i dobru klopu dolazi na svoje jer oni koji uživaju u uništavanju svojih motora može do mile volje upražnjavati svoje nagone, ali dovoljno daleko od onih prvih....

Riječju; ne volim loše organizirane susrete na kojima su grupe posjetitelja zakinute za svoje vidove zabave!!!
Ne volim kada se naplaćuje ulaz bikerima, odmah se okrećem za 180 i vraćam doma!!
Ne volim kada su cijene cuge i klope eeeeeeeeeebeno nabrijane!!!


što NE volite na susretima - Page 2 Th_chainsaw
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:11

nema džabe ni kod babe tongue meni nije nikada bio problem platit 20ak kuna za dobar provod, srećom pa više nemoram cice

a najbolji susret naravno Hollisteri i Vukovi iz Livna ( za sad ) Very Happy dobar
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:32

vidim da je vecina gadosti nabrojena ali josh jednom da ponovim ono shta nikako ne podnosim

1. naplacivanje ulaza bikerima na motosusretu Bohmann
2. pucnjava
3.paljenje guma
4. ostalo shta ne volim dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Gost
Gost




što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:48

Sad se možete osuditi , al ja nevolim sve što vole mladi , a kad to kažem mislim na mladi nabrijani tatini sinovi kad krenu palit ,pucat , i onda jedino u sebi što mi ostaje da velim : "sine samo pucaj tata će kupit drugi ".
[Vrh] Go down
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:54

Da zaboravih, naravno NE volim kad me traže lovu za upad. Odmah se okrenem nazad do prve birtije i počastim sa domaćima i krenem dalje, obično kući. Još da plaćam da me netko tlači sa uništavanjem svog motora, to mi ne treba!
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:54

potpisujem dobar
[Vrh] Go down
sinisa
man
man
sinisa


Broj postova : 266
Godina imam : 58
Prebivalište : Bogdanovci
Vozim : VN 900 clasic
Na forumu od : 25.12.2007

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 19:55

Primjetih .....da se slažemo skoro svi u nekim detaljima, kao da smo slični...!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 20:07

Ne volim lokanje ,a posebno nakon toga vožnju, pre glasnu i muziku iz loših razglasa...i ne volim striptiz jer te žene redovito imaju male sise cice2 i nikakve guze guza
[Vrh] Go down
Laci-luc
man
man
Laci-luc


Broj postova : 112
Godina imam : 46
Prebivalište : Bistra
Vozim : ternutno sanjam
Na forumu od : 22.01.2009

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:13

Što ne volim na motosusretu

Prvo ne volim što većina Bajkera koji dođu, smatraju dobar provod samo onda kad se oblakoju pa odmah od početka počne natjecanje ko če više ispit pive.
Zatim ne volim naše poznate bendove koji nas filaju samo sa svojom "kvalitetnom" glazbom, a svi od reda imaju samo 2 dobra hita……s druge strane ne volim loše bubnjare kojima je cilj samo razbit bubanj a ne svirat. Isto ide i basiste. Pa tonci koji su također njihove klase pa to naznaju uštimat…..
Onda ne volim kaj je glavno piće piva koju inače nevolim. Onda organizatori za nas nabave VINSKI OCAT a ne vino.
i nevolim sve one koji su pali na motosuster ko jabuka sa stabla.

al da je sve tak crno i nije ima više liph stvari
[Vrh] Go down
http://www.simek.hr
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:17

Laci-luc je napisao/la:


al da je sve tak crno i nije ima više liph stvari

od crnog je bolje jedino bijelo(na vino sam mislio) cuga
[Vrh] Go down
rocker320
man
man
rocker320


Broj postova : 14
Godina imam : 34
Prebivalište : zaprešić
Vozim : u autoškoli za sad honda cbf 250
Na forumu od : 23.11.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:20

Slažem se sa svima vama,evo prije 2 ili 3 godine bio je susret u Zaprešiću i niš uzeo sam dedin tomos i otišao pogledat,naravno tam su bili jedni dečki mojih godina,naravno starci imali para kupili jače motore i pali gumu,meni je tolko bilo drago kaj su ih izbacili van da vam nemrem opisat.
Šoder okolo po ljudima leti,dobro da nikome nije niš bilo.To je tak kad tateki imaju para s sinovi im se pale na motore od 300 km/h .

Ja sam oduvijek poštival svoje roditelje i drago mi je kaj mi neće platit ni vozački ni kupit nekaj,naučil sam poštivat ono kaj imam tokom godina.
Sorry malo na OFF al moral sam to podijelit s vama pljuga
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:25

rocker320 je napisao/la:
Slažem se sa svima vama,evo prije 2 ili 3 godine bio je susret u Zaprešiću i niš uzeo sam dedin tomos i otišao pogledat,naravno tam su bili jedni dečki mojih godina,naravno starci imali para kupili jače motore i pali gumu,meni je tolko bilo drago kaj su ih izbacili van da vam nemrem opisat.
Šoder okolo po ljudima leti,dobro da nikome nije niš bilo.To je tak kad tateki imaju para s sinovi im se pale na motore od 300 km/h .

Ja sam oduvijek poštival svoje roditelje i drago mi je kaj mi neće platit ni vozački ni kupit nekaj,naučil sam poštivat ono kaj imam tokom godina.
Sorry malo na OFF al moral sam to podijelit s vama pljuga

dobar
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:26

[quote="rocker320"]Slažem se sa svima vama,evo prije 2 ili 3 godine bio je susret u Zaprešiću i niš uzeo sam dedin tomos i otišao pogledat,naravno tam su bili jedni dečki mojih godina,naravno starci imali para kupili jače motore i pali gumu,meni je tolko bilo drago kaj su ih izbacili van da vam nemrem opisat.
Šoder okolo po ljudima leti,dobro da nikome nije niš bilo.To je tak kad tateki imaju para s sinovi im se pale na motore od 300 km/h .

Ja sam oduvijek poštival svoje roditelje i drago mi je kaj mi neće platit ni vozački ni kupit nekaj,naučil sam poštivat ono kaj imam tokom godina.
Sorry malo na OFF al moral sam to podijelit s vama pljuga[/quote

to je bio susret koji smo organizirali ja i naša udruga free ridersi zaprešić
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:45

rocker320 je napisao/la:
Slažem se sa svima vama,evo prije 2 ili 3 godine bio je susret u Zaprešiću i niš uzeo sam dedin tomos i otišao pogledat,naravno tam su bili jedni dečki mojih godina,naravno starci imali para kupili jače motore i pali gumu,meni je tolko bilo drago kaj su ih izbacili van da vam nemrem opisat.
Šoder okolo po ljudima leti,dobro da nikome nije niš bilo.To je tak kad tateki imaju para s sinovi im se pale na motore od 300 km/h .

Ja sam oduvijek poštival svoje roditelje i drago mi je kaj mi neće platit ni vozački ni kupit nekaj,naučil sam poštivat ono kaj imam tokom godina.
Sorry malo na OFF al moral sam to podijelit s vama pljuga

ti si sretan čovijek i bravo dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:48

rocker320 je napisao/la:
Slažem se sa svima vama,evo prije 2 ili 3 godine bio je susret u Zaprešiću i niš uzeo sam dedin tomos i otišao pogledat,naravno tam su bili jedni dečki mojih godina,naravno starci imali para kupili jače motore i pali gumu,meni je tolko bilo drago kaj su ih izbacili van da vam nemrem opisat.
Šoder okolo po ljudima leti,dobro da nikome nije niš bilo.To je tak kad tateki imaju para s sinovi im se pale na motore od 300 km/h .

Ja sam oduvijek poštival svoje roditelje i drago mi je kaj mi neće platit ni vozački ni kupit nekaj,naučil sam poštivat ono kaj imam tokom godina.
Sorry malo na OFF al moral sam to podijelit s vama pljuga

malo si aludirao na moj post ali sa apenčićem nema pucanja , nema paljenje nego jedino možeš skinuti auspuh i granu pa ići na živce jer prdi za popizdit . A kad sam mislio na sineke mislio sam na puno konja i malo godina vlasnika . reci mi kako si jedan mladac koji završi srednju možeže isto ljeto kupiti motor od 100 kkn . ako nije dobio od strica iz Amerike u gotovini . prije će biri da je tatica sina nagradio jer tata ljeći svoje flustracije i veli kad ja nisam sa 15 mogo imat motor od 200 konja ,moj sin to mora imat i što se tu može dalje komentirati . Da se razumijemo pucaju i stari , ati su ili pijani ili prebogati , ili imaju problema u glavama .
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 21:58

I meni uglavnom smetaju stvari kao i svima vama uz još neke... na svim susretima na kojima sam bila, oprala me je kiša, osim kad sam bila u Ivankovu....
takođe ne volim kad se muškarci pokušavaju napraviti većim coolerima nego što jesu, ne volim kad mi mashina nije na "oku" i što se uvijek moram vratiti kući do ponoći....ponekad ispadne da zbog posla kod kuće dođem na susret, popijem sok, obiđem i poslikam motore, odem da defile, možda još koji sok i - kući! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 22:00

meni smeta sto nemogu povesti svoj avatar na susrete cura
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 22:02

red-fz je napisao/la:
meni smeta sto nemogu povesti svoj avatar na susrete cura
ma kako ne možeš?! To je bar lako....
Prebaci ga na mobitel, stavi kao wallpaper i eto! Tako sam i ja... dobar
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimečet 19 vel 2009, 22:06

red-fz je napisao/la:
meni smeta sto nemogu povesti svoj avatar na susrete cura


roker cura

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
što NE volite na susretima - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitimepet 20 vel 2009, 00:28

red-fz je napisao/la:
meni smeta sto nemogu povesti svoj avatar na susrete cura
hn!!! DA Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





što NE volite na susretima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što NE volite na susretima   što NE volite na susretima - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što NE volite na susretima
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» glazba na susretima
» INSPEKCIJE NA SUSRETIMA
» Jel volite ovakve motore?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: