Početna stranicaPretraľnikPREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!

Go down 
+25
vroc-bobi
HD Biker
zeljko
HyperCube
LShawn
Picasoo MZ
maxart
cro.chopper
Yzzy
emirharley
Rocker
mungos
StarBobo
Ankica
Dr Dee
zutokljunac
floradesign
Deus
mkbaranja
jura
RRZagreb
dudo
Saba
sdave
lukylipik
29 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 39
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimeuto 12 tra 2011, 08:11

Moto klub Easy Riders Lonjica(na pola puta između D.Sela i Vrbovca) osnovan je 23.rujna 2007. u Lonjici, a broji 30-tak članova.
Članovi moto kluba su zaljubljenici u motocikle, putovanja i motociklizam kao sport i rekreaciju.
Prate i sudjeluju u događajima na moto sceni, a klub je isključivo sportske i hobi prirode.
Klub svojim višegodišnjim organiziranjem moto susreta i druženja motorista iz svih krajeva Hrvatske, značajno pridonosi turističkoj promociji općine Lonjice i grada Vrbovca.


Klub sudjeluje i u humanitarnim akcijama pomažuči obiteljima slabijeg imovinskog stanja, raznim ustanovama i drugima.

Kontakti:

Predsjednik

Goran - 00385 91 2125 002



Podpredsjednik

Siniša - 00385 91 5000 315



Tajnik- blagajnik

Tomislav - 00385 98 404 387


www.mkeasyriders.hr

Znakovlje :

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 3d01dc39


Eto nadam se da cemo se i ubuduce jos druziti.

LP,

Tomislav (tajnik MK Easy Riders-a)



Zadnja promjena: HyperCube; sri 01 vel 2012, 10:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
zeljko
man
man
zeljko


Broj postova : 171
Godina imam : 50
Prebivalište : Banja Luka BiH
Vozim : Honda Varadero XL1000V
Na forumu od : 11.06.2009

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimened 29 sij 2012, 16:33

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 50416_190927613263_4352988_n

Moto klub "Istok" osnovan je 09.IX.2006. godine uz logorsku vatru koja je do danas ostala naš zaštitni znak. Uz kotlić, donijeli smo odluku o osnivanju kluba i jednoglasno usvojili ime "Istok". U vremenu u kojem živimo svi teže zapadu i zapadnim vrijednostima dok mi preferiramo opušteniji način života uz vožnju, druženje i zabavu.

Amblem kluba čine dvije ukrštene klipnjače sa klipovima dok je iznad njih sunce. Tu su i dvije lente, jedna sa nazivom kluba a druga našeg grada.

Klub je ustanovljen kao udruženje koje apsolutno isključuje bilo kakvo političko, vjersko ili nacionalno opredjeljenje ili djelovanje.

https://www.facebook.com/group.php?gid=190927613263
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/zeljkotad
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimened 29 sij 2012, 17:11

LShawn je napisao/la:
H.O.G.® & L.O.H.® Pleter Chapter Croatia

Harley Owners Group ® & Ladies Of Harley® - Pleter Chapter Croatia

Većina zna o ćemu je riječ, no pošto u subotu slavimo godinu dana od nove uprave i službenog dopuštenja za Chapter bez ovlaštenog dilera (koji je glavni uvijet) malo samo detalja, pošto se krenulo sa aktivnošću L.O.H.®-a (Ladies Of Harley)

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Dsc02055aq

PLETER CHAPTER CROATIA je dio internacionalne organizacije Harley Owners Group®. Da bi rad i djelovanje Chaptera bilo u skladu sa hrvatskim zakonima osnovana je UDRUGA VLASNIKA HARLEY - ODJELJAK PLETER.
Sukladno tome svaki vlasnik koji se želi učlaniti u Chapter, osim članstva u H.O.G. ® -u, mora biti i član Udruge. !

Rad svakog lokalnog Chaptera temelji se na Povelji Harley Owners Group ®

Službena stranica je još u izradi, važnije detalje možete naći na Pleter Chapter Croatia zamjenskoj web stranici : http://pleterchapter.com/

Ladies Of Harley


iloveharleydavidson iloveharleydavidson iloveharleydavidson

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 84774962

Ladies of Harley ® (L.O.H.®), je program pod pokroviteljstvom Harley Owners Group ® (H.O.G.®), te pozdravlja sve žene na moto sceni bez obzira da li vozi Harley-Davidson ® ili preferira vožnju kao suputnik. Iako nije zasebna organizacija, L.O.H. ® služi kao integralni i vitalni dio našeg lokalnog Pleter HOG Chaptera.

H.O.G.® je osnovao Ladies of Harley ® kako bi pružio priliku ženama da postanu aktivni članovi H.O.G.®-a i njegovih lokalnih Chaptera. L.O.H.® gleda na podršku ženama čineći njihov motocikl prvenstveno sigurno i zabavno iskustvo gdje god da se odlučite na vožnju, bez obzira da li su ruke na upravljaču ili oko vozača ..

Na lokalnoj razini, željeli bismo ohrabriti svaku ženu koja voli voziti Harley-Davidson ®, bez obzira imala vlastitog ili kao suvozač, da se pridružite našoj L.O.H. ® grupi. To je dobar način za upoznati druge žene i razgovarati o nečemu što muškarci smatraju njihovim svijetom. Da se ne osjećaju zapostavljenima i da pazimo na naše H.O.G.® članove dajemo podršku Pleter Chapteru u cjelini kroz sve aktivnosti i događanja, od kojih smo na nekima i sami domaćini – dajući im vlastiti L.O.H.® poseban dodir. Naš cilj kao i H.O.G. ® Pleter Chaptera je da se vozimo i zabavimo se.

Više detalja možete naći na službenoj stranici http://www.lohpleterchapter.com/

Također najavljujemo i veliki H.O.G.® događaja 2011 godine http://www.lohpleterchapter.com/news/croatia-harley-days-the-20th-european-h-o-g-rally/



Ko voli neka izvoli Wink


Laughing



P.S. Ah, da i mali osvrt na "kolegu" Emira "(postoji tzv. HOG Hrvatska, no to je udruga koja nastaje i postoji kao udruga u vlasnistvu MoCo H-D - Motor Company Harley-Davidson - i ona se registrira ISKLJUCIVO u okviru autoriziranog dealershipa, pa je samim time nesto sasvim drugo).

Dakle nije tkz. već H.O.G. Pleter Chapter Croatia postoji od 2000 godine, a ovo ISKLJUČIVO, istina, ali opet za svaku kvalitetu se nađe mjesta za malo zaobilaženje pravila. Polako sa riječima i zaključcima!
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimened 29 sij 2012, 17:15

LShawn je napisao/la:

P.S. Ah, da i mali osvrt na "kolegu" Emira "(postoji tzv. HOG Hrvatska, no to je udruga koja nastaje i postoji kao udruga u vlasnistvu MoCo H-D - Motor Company Harley-Davidson - i ona se registrira ISKLJUCIVO u okviru autoriziranog dealershipa, pa je samim time nesto sasvim drugo).

Dakle nije tkz. već H.O.G. Pleter Chapter Croatia postoji od 2000 godine, a ovo ISKLJUČIVO, istina, ali opet za svaku kvalitetu se nađe mjesta za malo zaobilaženje pravila. Polako sa riječima i zaključcima!


Auuuuu, tek sad sam ovo vidio, nakon dvije godine, ili manje, sve jedno, dakle, znam ja jako dobro sta je to HOG i sta je to HOG Hrvatska, JER SAM I JA CLAN HOG-A HRVATSKA PLETER CHAPTER jer sam kupio motocikl kao NOV u Harley-Davidson dealershipu Hrvatska, a kako svi znamo, SVATKO tko kupi novi Harley automatski postaje clan HOG-a, sa jednogodisnjom besplatnom clanarinom, pa sam i ja po tom automatizmu odaaaaavno clan HOG-a Hrvatska, jos s pocetka ovoga stoljeca, imam sve papire uredno slozene, no to sto ja to ne "konzumiram" (clanstvo u HOG-u), to je druga prica, pocev od one da ne postoji H-D dealership Bosnia and Herzegovina, pa samim time niti ne nosim "boje" HOG-a. Nadalje, ako ne postoji lokalni HOG, svatko moze biti clanom HOG International, oliti Life Time Member, plati - ne sjecam se tacno - ali mislim nesto cca US$ 400 i nitko te ne pita kakav si covjek, dobijas HOG boje automatski, na kucnu adresu - poštom! Znaci, ono "tzv" nije bilo sa nikakvom negativnom konotacijom (nije dobar u glavi onaj koji moze meni tako nesto imputirati, ne asociram ni na koga, govorim opcenito), vec vise kao objasnjenje onima koji ne znaju sta je to HOG, u smislu da im pojasnim da postoji klub/udruga koja se zove "tako i tako". Nadalje, mnogo clanova HOG Hrvatska me smatra svojim osobnim prijateljem, pa sam sukladno tome bio pozvan na godisnju skupstinu HOG-a, iako sam iz druge drzave, pa zakljucak je da svaki atak na mene u smislu "lakse sa rijecima i zaključcima" je potpuno bez veze i ja bih rado rekao isto: lakse sa rijecima i zakljucima.

Just sayin'.....
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimened 07 lis 2012, 21:32

MK Kalebi Vela Luka - osnovan 2004 - musko-zenski , 20 tak clanova u HR i SLO - uvjet min.600 cmm , bez krim.dosjea , i apsolutno nikakva posla s drogom . Clanovi se biraju samo na poziv , i moraju bit jednoglasno odabrani . Novi clan mora priredit veceru za sve ostale . Znak predstavlja bijelog Kaleba ( Galeba ) u zutom suncu iznad zelenog otoka ljubavi Osjak koji je na ulazu u Vela Luku , a postavljen  na polovinu moto kotaca , i sve to na crveno plavoj podlozi - plavo more , i crvena boja strasti . Ja sam ministar unutarnjih poslova kluba  Cool  Evi FB adrese : https://www.facebook.com/groups/116114365093235/





Zadnja promjena: vroc-bobi; sub 31 kol 2013, 23:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimepon 08 lis 2012, 22:40

MK Nightmares Slavonski Brod:

Više na službenoj web stranici

http://nightmares.hr/
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 50
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimesri 30 sij 2013, 13:36

Evo, došlo vrime i za ovu objavu.
Pravno je sve rješeno i možemo se pohvaliti da je registriran je Chopper- Custom klub "DIOCLETIAN'S" Split (MK DIOCLETIAN'S)
Članovi su svima nama dobro znani dugogodišnji forumaši, ali i oni s kraćim stažom. Klub okuplja ljubitelje chopper i custom motocikala.
Zahvala ide ovom forumu jer nas je baš taj okupio i utjecao na osnivanje našeg kluba. Zahvaljujem i Chopper-Custom klubu "Čaplje" Slavonski Brod na savjetima i pomoći, posebice Karlu.
U pripremi je Facebook stranica s dodatnim informacijama.

Toliko za sada.

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Qpned5

[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimepet 08 vel 2013, 00:37

CC Čaplje

Kako to da Karlo ili Vilko nisu ovo odradili, ali eo...

Sredinom 2006.g. počelo se okupljati jedno malo društvo ljubitelja „sporijih“ motora, pod time naravno mislimo na chopper i custom modele ... Stoga je nas 20-ak motorista okupilo se 13. rujna 2006. u Podvinju i registrirali smo udrugu CHOPPER CLUB ČAPLJE Slavonski Brod. Chopper Club Čaplje okuplja vozače i ponosne vlasnike Chopper i Custom motocikala, uz poneki izuzetak, većina je i na ovom forumu.

Zašto Čaplje?

U srednjovjekovnim pisanim izvorima Brod se spominje 1244. u darovnici hrvatsko-ugarskog kralja Bele IV Slavonski Brod dobio je grb na prijelazu iz XVIII. u XIX. stoljeća. Na grbu iznad srebrne valovite grede koja predstavlja rijeku Savu nalazi se zlatna čaplja okrenuta na desno s ribom u kljunu i svitkom u podignutoj desnoj nozi.
Čaplje na grbu našeg kluba drže ponosno V-blok motora koji je najčešći kod chopper i custom modela, na njemu je zastavica sa ispisanim HERONS (engl.=čaplje). Dajući ime " Čaplje " želimo u hrvatskoj i šire promicati sredinu iz koje dolazimo, naš grad Slavonski Brod, njegovu ljepotu, dugu povijest s kojom se ponosimo i drage ljude koji u njemu žive. CHOPPER CLUB ČAPLJE, Slavonski Brod trenutno broji 20ak aktivnih članova i 8 support članova.
http://www.mk-caplje.hr/images/contact.jpg
http://www.mk-caplje.hr/
[Vrh] Go down
Gost
Gost




PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimepon 11 vel 2013, 02:51

Ispravak netočnih navoda , a kako povijest ne bi bila zakinuta za istinu , početak ide ovako :

Prvo je ovaj oglas objavljen na lokalnoj televiziji u svibnju 2006. godine PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 1exvzb

Potom organizirao sam jedan izlet u Našice kako bih predstavio plan i program registracije kluba . I to je zabilježeno slikom PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 1zdb14m

Postupak registracije završavam točno 13.rujna 2006. kada se ispostavlja rješenje .

Potom nakon preboljenih dječjih bolesti (oko MK i MC , te samog imena ) koje smo nosili na samom početku , krećem u predstavljanje kluba i upoznavanja dobrog djela novopečenih bajkera sa moto okruženjem. Predstavljao sam klub na domačim i stranim tematskim mjestima , a jedno od prvih predstavljanja u medijima bilo je i na forumu Motori.hr utorak 19. lipnja 2007. godine , a ono je IZVORNO izgledalo ovako :

"Unazad nekoliko godina sazrijevala je ideja kako u Slavonskom Brodu treba posložiti moto scenu . Kada smo pokretali našu inicijativu o osnivanju novog moto kluba , u
Brodu postojala je A i B ekipa , te ostali motoristi unutar jednog kluba . U takvim uvjetima teško je i skoro nemoguće uskladiti zajedničku vožnju tih ekipa , a
pogotovo kad su u pitanju čoperaši . Stoga 20-ak starih čoperaša okupilo se 13. rujna 2006. i službeno smo registrirali Moto klub "ČAPLJE " Slavonski Brod .

Ime kluba koje smo nosili u samom početku iz objektivnih ,ali i subjektivnih razloga zamijenili smo u naše sada izvorno
ime Moto klub " ČAPLJE " Slavonski Brod .

Zašto ČAPLJE ?

Čaplja je simbol našeg grada i dajući ime " Čaplje " želimo svekoliko promicati naš grad Slavonski Brod u hrvatskoj i šire u inozemstvu .
Kako smo svi jako dugo u moto okruženju , neki od nas voze motore i više od 25 godina odluka je pala : Mi čoperaši nećemo mijenjati stil života nego ćemo se udružiti u novi moto
klub . Naša ideja temelji se na zajedničkoj odluci da novi moto klub okuplja isključivo vozače i vlasnike Chopper i Custom motocikala kako bi napokon mogli uživati u vožnji i zajedničkom
druženju .

Pozivamo sve Moto klubove na uzajamno uvažavanje .

Moto klub " ČAPLJE " Slavonski Brod trenutno broji 30 članova .

Deep MK "Čaplje"
"


POVIJEST GRBA

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 20tqds4
[Vrh] Go down
mrengel
man
man
mrengel


Broj postova : 34
Godina imam : 55
Prebivalište : Pitomača
Vozim : Yamaha Midnight star XV 1900 A
Na forumu od : 19.08.2012

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimesub 30 tra 2016, 19:45

MK"ALKA" Špišić Bukovica 1987
PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 2m3r3w5

MOTO KLUB "ALKA" ŠPIŠIĆ BUKOVICA
Osnovan je još za bivše države 1987. godine. Klub je dobio ime Alka po tradicijonalnoj manifestaciji moto alci koja se održava u Špišić Bukovici na Ivanje 24.06.svake godine. Moto klub je u početku djelovao na području općine Špišić Bukovice a danas djeluje na području Virovitičko-podravske županije. Klub trenutno broji 54 aktivna člana, koji pomažu u radu kluba. Kroz klub ovih godina prošao je velik broj članova koji su ostavili manji ili veći trag u radu kluba.
Jedan od mnoštva članova koji su pomogli u afirmaciji kluba je i Boško Tomeković. Bukovčanin koji je u motociklizmu od 1984. godine, a nastupao je u prvenstvu bivše države i u prvenstvu Hrvatske u klasama: do 50ccm, 80ccmGP i 125SP. Bio je viceprvak 1992. i 1993. godine, četveroplasirani 1994., a 1995. i 1996. godine kada je nastupao pod bojama moto kluba Alka, treći u prvenstvu Hrvatske.
Klub je organizirao uz tradicijonalnu moto Alku u Šp. Bukovici mnoštvo susreta i manifestacija. Na području županije održavao je pokazne moto alke u Virovitici i Pitomači, organizirao je karting utrku u Virovitici.Članovi MK"ALKA"posebno su ponosni i na humanitarni dio :Inicijatori su pomoći za Slavoniju(poplave2014)"Bikeri za Slavoniju" te tradicionalna darivanje krvi,moto-mrazovi(darivanje djece) itd. Nadamo se da ćete i vi posjetitelji naših Web stranica www.mkalka.com.hr doći i svojim prisustvom podržati neke od naših aktivnosti. Facebook stranica:https://www.facebook.com/motoklubalka/info/?tab=page_info

MOTO KLUB ALKA ŠPIŠIĆ BUKOVICA
Web stranica
http://www.mkalka.com.hr/
Kontakt:Zvonko(Škija Predsjednik) (098/9028126)
           Marin (Tajnik)(098/753077)
[Vrh] Go down
rifireman
cro chopper forum
cro chopper forum
rifireman


Broj postova : 510
Godina imam : 56
Prebivalište : Rijeka-Saršoni
Vozim : Suzuki Intruder c800
Na forumu od : 27.07.2008

PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitimeuto 01 stu 2016, 17:15

RED KNIGHTS - CROATIA I
Vatrogasni moto klub

Okuplja vatrogasce primorsko goranske županije

Kontakt : 091/480-1228 (Maki)

Upoznajte se sa klubom na FB stranici
https://www.facebook.com/Red-Knights-Croatia-I-121356838338028/
[Vrh] Go down
Sponsored content





PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Linkovi hrvatskih Moto klubova
» predstavljanje
» Predstavljanje
» predstavljanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: