Početna stranicaPretraľnikDigital procesor ili lambda sonda? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Digital procesor ili lambda sonda?

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 20:44

..ma ja sam svoje bušio jer nisam mislio stavljat neke after market auspuhe,a to mislim stavljat kad mi ovi zgore.
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 20:47

asy je napisao/la:
Čuj, ja sam tonu ovakvih postova pročita, već sam sam sebi dosadija misleći se jeli dobro ili nije nešto dirat zbog zvuka, šta će se promijeniti i slično, a za to vrime svi VN-ovi već odavno buče i niko nikakvih problema nema. Svi na stranim forumima pišu isto, a to je da nikakvih problema niko nije ima i da je auspuh "nužno zlo" na motoru koje treba otvoriti... Sad trenutno više razmišljam šta ću točno izvesti, a ne hoću li.. Volija bi možda kupit topove u AKD Dubravčić u Sl. brodu, ali malo skupo i malo daleko za otić...

Zvao sam ja njega .. Krajnje je neuvjerljiv, osim toga treba ostavit bajk pa da oni malo kopaju. Tako mi je barem rekap prije nekoliko mj.. Da vidiš kakav je moj rezervni spuh .. Neki tip iz Austrije i ja peremo se od Karlovca prema Zgbu, on na Dragstaru 1100, prosjek 130-140 km/h.. Pred kućicama mi maše da stanem.. veli čovjek: nikad, ni vani, nisam čuo takav zvuk iz 800 ccm, hoće adresu da mu rade auspuhe i sl. Inače moj rezervni auspuh je pravio prvi vlasnik.. dečko radi aute za street racing pa se kuži u to, ali nisu baš išli na izgled, pa mi se zato i ne svidja
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 20:50

custom rider je napisao/la:
..ma ja sam svoje bušio jer nisam mislio stavljat neke after market auspuhe,a to mislim stavljat kad mi ovi zgore.

Što se tiče aftermarketa , jedina mogućnost ti je USA, ako ne računaš hebeni Highway hawk.. Meni , ovog momenta čak para nije ni problem, ali naručiš robu za 500 $, aukupni ti troškovi izadju 1100 $.. Poražavajuće stari moj, poražavajuće.. Psihološki sam blokiran za tu kupovinu ! Very Happy
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:09

Dr. Feelgood je napisao/la:
custom rider je napisao/la:
..ma ja sam svoje bušio jer nisam mislio stavljat neke after market auspuhe,a to mislim stavljat kad mi ovi zgore.

Što se tiče aftermarketa , jedina mogućnost ti je USA, ako ne računaš hebeni Highway hawk.. Meni , ovog momenta čak para nije ni problem, ali naručiš robu za 500 $, aukupni ti troškovi izadju 1100 $.. Poražavajuće stari moj, poražavajuće.. Psihološki sam blokiran za tu kupovinu ! Very Happy

To nas sve muči.... Razz Tek kad vidimo njihove cijene vani, skužiš koliko nas ode deru nerealno visokim cijenama. Često je cijena nečega šta naručujemo iz USA kad sve shipinge i carine zbrojiš opet manja nego nešto u našim dućanima puca1

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:11

Imaš li sliku toga rezervnog spuha? Zar je toliko ružan? What a Face

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:13

asy je napisao/la:
Dr. Feelgood je napisao/la:
custom rider je napisao/la:
..ma ja sam svoje bušio jer nisam mislio stavljat neke after market auspuhe,a to mislim stavljat kad mi ovi zgore.

Što se tiče aftermarketa , jedina mogućnost ti je USA, ako ne računaš hebeni Highway hawk.. Meni , ovog momenta čak para nije ni problem, ali naručiš robu za 500 $, aukupni ti troškovi izadju 1100 $.. Poražavajuće stari moj, poražavajuće.. Psihološki sam blokiran za tu kupovinu ! Very Happy

To nas sve muči.... Razz Tek kad vidimo njihove cijene vani, skužiš koliko nas ode deru nerealno visokim cijenama. Često je cijena nečega šta naručujemo iz USA kad sve shipinge i carine zbrojiš opet manja nego nešto u našim dućanima puca1

Primarno, zbog veličine paketa... moš mislit! Preko 110 inča ili tako nekog sličnog sranja, paketi idu UPS-om, a to je onda sranje. Ne znam da li vi za Kawce imate neku mogućnost u Hrvatskoj, ja za svoj bajk nemam?
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:14

asy je napisao/la:
Imaš li sliku toga rezervnog spuha? Zar je toliko ružan? What a Face
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:16

asy je napisao/la:
Imaš li sliku toga rezervnog spuha? Zar je toliko ružan? What a Face


Baš nemam, nažalost, sad kontam da ga nisam slikao nikad s tim spuhovima.. Auspusi su mi kod auspuhara do proljeća, pa ću ih slikati "na podu" kad budem išao na tu stranu... nekih 4-5 km od kuće uglavnom.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:22

Citat :
Primarno, zbog veličine paketa... moš mislit! Preko 110 inča ili tako nekog sličnog sranja, paketi idu UPS-om, a to je onda sranje. Ne znam da li vi za Kawce imate neku mogućnost u Hrvatskoj, ja za svoj bajk nemam?

Evil or Very Mad sve šta valja ima samo vani za kupit.. Najčešće na cruisercustomizing.com nabavljamo sitnice. Auspuh iz istog razloga kao ti ne bum naručil preko bare Evil or Very Mad

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitimepon 26 sij 2009, 21:41

asy je napisao/la:
Citat :
Primarno, zbog veličine paketa... moš mislit! Preko 110 inča ili tako nekog sličnog sranja, paketi idu UPS-om, a to je onda sranje. Ne znam da li vi za Kawce imate neku mogućnost u Hrvatskoj, ja za svoj bajk nemam?

Evil or Very Mad sve šta valja ima samo vani za kupit.. Najčešće na cruisercustomizing.com nabavljamo sitnice. Auspuh iz istog razloga kao ti ne bum naručil preko bare Evil or Very Mad

Otvaraj ti spulje, pa ako zahebeš... barem ćeš imati opravdanje za kupvinu novih. To i mene čeka vidim. Very Happy Što se tiče čitanja, samo navali dalje... od čitanja nitko nije poblesavio.. Kad vidim sebe prije 10-12 god... FZR 1000 Exup, Yoshi pipe, dyno jet kit stage III, custome nisam mogao ni vidjeti.. Sad čitam sa gušto o mašinama od 53 KS..to su ti godine..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Digital procesor ili lambda sonda?   Digital procesor ili lambda sonda? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Digital procesor ili lambda sonda?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: