Početna stranicaPretraľnikshark - Shark Evoline 610RegistracijaLogin

 

 Shark Evoline

Go down 
+2
strider
cro.chopper
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 11:28

Želio bi si nabaviti Shark Evoline kacigu...Glavni uvoznik za Shark je još nije nabavio ????, valjda spavanje ...Bi li netko znao gdje u Hrvatskoj mogu kupit dotičnu kacigu?
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 12:41

pitaj u novemi novi oni imaju shark
[Vrh] Go down
strider
man
man
strider


Broj postova : 109
Godina imam : 38
Prebivalište : Stan
Vozim : brzo, ali polako...
Na forumu od : 06.08.2008

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 14:13

mingo je napisao/la:
Želio bi si nabaviti Shark Evoline kacigu...Glavni uvoznik za Shark je još nije nabavio ????, valjda spavanje ...Bi li netko znao gdje u Hrvatskoj mogu kupit dotičnu kacigu?

Ako je nema u novemi, tesko ces je negdje naci!
Mislim postoje nacini, ali...... :silent: necemo o tome...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 14:38

Pa pitao sam u "Novema-nova"...Zato i velim da je uvoznik spavanje (oni su ti)...Znam ja načine za drugi put nabave, no treba mi R1 račun..pa s toga ...trebam čekat da se nekaj desi po pitanju nabave. Mislio sam da netko zna gdje ima možda ostataka od prošlogodišnje runde uvoza...
[Vrh] Go down
strider
man
man
strider


Broj postova : 109
Godina imam : 38
Prebivalište : Stan
Vozim : brzo, ali polako...
Na forumu od : 06.08.2008

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 17:33

mingo je napisao/la:
Pa pitao sam u "Novema-nova"...Zato i velim da je uvoznik spavanje (oni su ti)...Znam ja načine za drugi put nabave, no treba mi R1 račun..pa s toga ...trebam čekat da se nekaj desi po pitanju nabave. Mislio sam da netko zna gdje ima možda ostataka od prošlogodišnje runde uvoza...

Vidi kome novema dobavlja robu i onda jednog po jednog zvrc zvrc...mozda netko ima! Znam da yamahini saloni imaju...pa kopaj!!
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 17:42

Ta kaciga je mrak, sretno u nabavi dobar
[Vrh] Go down
jura
man
man
jura


Broj postova : 423
Godina imam : 54
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 18:29

Probaj u Elodi u Vrapču,i oni ti imaju shark kacige
[Vrh] Go down
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimened 25 sij 2009, 19:42

I mene interesira ta kaciga pa javi ako je negdje nađeš
[Vrh] Go down
Gost
Gost




shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimepon 26 sij 2009, 08:03

A nema mi druge.....moram kopat...Javim ako nađem....
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimepon 26 sij 2009, 20:03

Mislim da bi trebao prvo procitati sto sam vec prije napisao o kacigi, ako se nisi vec definitivno odlucio na kupnju iste.

https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-oprema-i-dr-f10/izbor-kacige-t276-30.htm
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Gost
Gost




shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitimeuto 27 sij 2009, 13:36

Safet(y) je napisao/la:
Mislim da bi trebao prvo procitati sto sam vec prije napisao o kacigi, ako se nisi vec definitivno odlucio na kupnju iste.

https://cro-chopper.forumcroatian.com/tehnikaservisidijelovidodatna-oprema-i-dr-f10/izbor-kacige-t276-30.htm
Ma nisam definitivno..zato jer moram probat kako meni paše na moju čelavu glavu...a kaj se tiče buke..pa ne znam ni sam...ja kad vozim slušm samo svoj motor..pa ne čujem da vjetar fijuče tongue Jedino me zbunjuje to sa tamnom staklom...moram to dobro pripazit...
E da; nemam izraženu jabučicu na vratu , pa bude meni valjda bolje stajala u tom dijelu... dobar3
Sve u svemu; hvalax
[Vrh] Go down
Sponsored content





shark - Shark Evoline Empty
PostajNaslov: Re: Shark Evoline   shark - Shark Evoline Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shark Evoline
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Akcija HJC i SHARK kaciga
» SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103
» Danas sam se malo ponovio, SHARK S600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: