Početna stranicaPretraľnikoprema - Šatori i ostala kamping oprema 610RegistracijaLogin

 

 Šatori i ostala kamping oprema

Go down 
+28
zanotti
cro.chopper
One Night Stand
bananajoe
lukylipik
medo
jebiki
Kum
magna
OneArm
Vladek
Eagle
Mr.DJ
freshman
nyll
LUKAČ li-st
mavo
Vida
custom rider
Rocker
ica
trunta
asy
Zmija
buralee
necchi
Jastreb
lord
32 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 10:08

Uglavnom, oču se pohvalit s novim šatorom... Smile hehe
Uglavnom kompletan je dimenzija D4xŠ2.8xV1.9, spavači prostor je 2.20x2.60, unutra se može stajat a to mi je bitno. Pakiranje je velko 70x20x20 i ima 10kg. Dakle nije ništa što moja dama ne podnosi.. Smile

E da, i ima 2 ulaza, tj izlaza Smile, i predprostor ima najlon koji ide ispod, što je isto fenomenalno.

Više informacija na:
http://www.sportolino.de/McKinley_Familien_Kuppelzelt_Venice_4.htm#

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 55647dd


Zadnja promjena: lord; pet 16 sij 2009, 10:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 10:41

Sator mi se dopada,ima i 2.000 mm Wassersäule to je bitno ,usto je dosta veliki i visok,10kg je dosta,jel kompliciran za sloziti ?
I ja imam u planu nesto uzeti,gledam u Luisu ovaj ,, NORDKAP '' cijena 145 €

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 33beduf
oprema - Šatori i ostala kamping oprema 20qdifo
oprema - Šatori i ostala kamping oprema Oi97x0

Htel bi cuti savjet od ostalih koji se kuze u to...
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 10:52

Još uvijek imam doma takav sličan za 3 osobe, samo što je puno manji, i visine 1.35, no za spavanje komforan za dvoje i to fino. Zna Burke Very Happy. Uglavnom s njim sam bio na ljetovanju na kampiranju ove godine ono kad je padala kiša na gospu, s tim da je ono bilo stvarno jedno od rijetkih nevremena. Prokapalo je kroz one prozorčiće za luftanje, i malo na jednom čošku, al to zato kaj nije bio dobro postavljen. Naime ima 2 sloja cerade, a gornji je malo prekratki, pa donji koji je platneni malo viri na jednom čošku. I velika mana je to kaj je cijeli predprostor bio u blatu s obzirom da nema nikakve podloge tamo, pa je bilo spašavanja stvari, no to se da riješit da smo imali bilo kakav najlon koji bi glumio poglogu. Smile
Uglavnom, ja bi rekao da je položio. Buka nije bila prestrašna, malo je bilo zima, al brzo smo se zgrijali Wink . Nemogu sad nać sliku šatora, al naći ću je samo se moram malo potrudit... Smile

Evo slika
oprema - Šatori i ostala kamping oprema P6210074jt5
oprema - Šatori i ostala kamping oprema P6210075tg7
oprema - Šatori i ostala kamping oprema P6210077og8

Kupio sam ga u iglu športu, za malu lovu. Čini mi ske nekih 250kn. Preporučam svima. Paket je mali, jedino kaj je malo duži... Al stane na motor, bio sam već svuda s njim. Od ostale kamping opreme posjedujem 2 vreče za spavanje, vojne, jedna je ona kaj se da rastvorit u deku, a druga je ona ko kukuljica, kaj se otvara do pola, sa prostorom za jastuk. 2 podmetača isto vojna, kupljeno na u zaprešiću kod terminala, no ti ljudi su svaku nedjelju na hreliću, a idu i po većim sajmovima u hrvatskoj.

Mislim da je vreća + podmetač 60kn.



Imam jedno kuhalo koje sam dobio, plosnato na plin u spreju, jedan sprej čini mi se oko 25kn, a traje 2 dana, za 2 ručka, i 2 večere i kave. S tim da planiram kupit još jedno kuhalo na kartušu, jer mi je jedno malo, s obzirom da se treba odlučit kaj da prije kuham meso ili krumpir ( sir-slanina Very Happy ). Toga sam čuo da ima u Bosni za 10 KM. U iglušportu na akcijama za 100kn, ša treba ulovit.

Obavezno stolica nekog oblika, jer se nemaš gdje sjest, a onaj tronožac stane na motor.

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 55

I za ljude koji pate od nesanice i križobolje nekakav luftić na napuhavanje za spavanje. DObra je to stvar, ne zauzima puno mjesta, a sa pumpom se da nabavit za 400kn.

To bi bilo to ako se ide motorom, ništa se više nemože uzeti, nmormalno da nebumo otišli bez špage za veš sušit, i nekakve baterije i noža, osnovnog pribora za higijenu, te nešto suđa. Ima i toga u iglu šprtu za kupiti, nekakv komplet, samo nije jeftino.

Ako se ide autom, ja uzimam 2 stola na rasklapanje

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Ningbtablestool
oprema - Šatori i ostala kamping oprema FoldingCampTable

Nisu baš ti isti, al taj princip. Jako slični izgledom Smile

Lavor za pranje suđa, kanister za vodu (da se nejde svako malo na pipu), daska za rezanje, i ostale slićne stvari će vam uvelike olakšati kampiranje.

S tim da sam vidio njemce sa nekim stolićem na sklapanje koji fino stane na motor.
Super stvar, i to jendostavno treba imati.


Zadnja promjena: lord; pet 16 sij 2009, 11:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:05

Ljepo si to opisao...
Jesi misli na ovaj stolic aluminijski koji se srola...praktican je...

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 8yt6qw
oprema - Šatori i ostala kamping oprema 2a0n8zb
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:05

Jastreb je napisao/la:
Sator mi se dopada,ima i 2.000 mm Wassersäule to je bitno ,usto je dosta veliki i visok,10kg je dosta,jel kompliciran za sloziti ?
I ja imam u planu nesto uzeti,gledam u Luisu ovaj ,, NORDKAP '' cijena 145 €

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 33beduf

Htel bi cuti savjet od ostalih koji se kuze u to...

Sviđa mi se, pogotovo ovaj dio za motor, a mislim da sam vidio na njuškalo.hr da se prodaje takav sličan, tj malo veći, gdje motor ide u sredinu i stane kompletno unutra, a spavaone su sa svake strane za po 2 ili 3 ljudi. Samo kaj je malo niski, 180, pa nemreš baš stajat unutra, tj visok je 180 na sredini, a u spavaonama je to znatno manje. Cijena mu je bila 900kn, negdje oko Osijeka.

Za šator ti je dosta bitno da ima onu mrežicu za komarce, da nejde nutra gamad, a ako zatvaraš non stop full nutra je i ovak i onak vruće. Bitno je da je cerada na podu odignuta od razine zemlje, u slučaju kiše da nebude poplava. U slučaju kiše je bitno da imaš prozore, da ne blejiš u pod. Smile Meni je bitno da možeš stajat unutra, jer kad ideš unutra - van, non stop se saginješ i to. Bitno je da je čvrst, malo teži zbog kvalitete izrade da se nebu raspadal i to je to. Neznam kaj bi još moglo biti bitno. Ak ti je bitna veličina pakiranja, težina i ostalo, to moraš vidjet. Nadam se da sam ti pomogao bar malo.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:13

Jastreb je napisao/la:
Ljepo si to opisao...
Jesi misli na ovaj stolic aluminijski koji se srola...praktican je...

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 8yt6qw
oprema - Šatori i ostala kamping oprema 2a0n8zb

Tak nešto, samo kaj su oni imali ne srolani nego sklopljeni nekak u četverokut. Jel znaš možda cijenu za taj srolani?
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:23

lord je napisao/la:
Jastreb je napisao/la:
Ljepo si to opisao...
Jesi misli na ovaj stolic aluminijski koji se srola...praktican je...

oprema - Šatori i ostala kamping oprema 8yt6qw
oprema - Šatori i ostala kamping oprema 2a0n8zb

Tak nešto, samo kaj su oni imali ne srolani nego sklopljeni nekak u četverokut. Jel znaš možda cijenu za taj srolani?

Za takav stol ti se cijene kreceju izmedju 40 i 60 € zavisi od velicine.
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:31

O pa dosta košta pljuga
Ja sam se nadao da će bit malo jeftinije...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:36

lord je napisao/la:
O pa dosta košta pljuga
Ja sam se nadao da će bit malo jeftinije...
sve ti to zavisi od marke i velicine,upravo sam kopao po netu i nasa za 30€
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:47

pa kam idete vas dva: na ekspediciju?
lol!

al znam "jednu" koja na bajku nosi i peglu za kosu Bohmann
(nisam ja)
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 11:59

za sator sam se uvjerio da su najkvalitetniji ribicki satori!
je da su malo skuplji,ali vrijede svaku kunu.

bio sam na ribiciji sa frendom, bilo je ispod nule, nismo mogli stajat vani koliko je hladno bilo.
u satoru je nekih 5-6 stupnjeva visa temperatura i ima pokrov za zimu takozvani "winterskin"
to je najbolja stvar sta satorm moze imati.
unutra kada se mrvu samo zagrije, drzi toplinu jako dugo
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:05

frend ima šator poput tvog, ali pakiranje je tako dobro ( čitaj malo ) napravljeno da stane u stražnji kufer motora
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:10

necchi je napisao/la:
pa kam idete vas dva: na ekspediciju?
lol!

al znam "jednu" koja na bajku nosi i peglu za kosu Bohmann
(nisam ja)

Necchi nemam pojma,covik se pohvalil sa satorom a mene ta tema zaiteresirala jer sam novi u tome i moram si sve za kampiranje nabavit.
...do sad sam se smucal po kojakakvim sobama i hotelima...nemam pojma kaj treba za kamp i kakova mora oprema biti....
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:16

Jastreb je napisao/la:
necchi je napisao/la:
pa kam idete vas dva: na ekspediciju?
lol!

al znam "jednu" koja na bajku nosi i peglu za kosu Bohmann
(nisam ja)

Necchi nemam pojma,covik se pohvalil sa satorom a mene ta tema zaiteresirala jer sam novi u tome i moram si sve za kampiranje nabavit.
...do sad sam se smucal po kojakakvim sobama i hotelima...nemam pojma kaj treba za kamp i kakova mora oprema biti....

daaaaj, kakvi hoteli, to je automobiliste lol!
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:17

ja imam Kilimanjaro šator, za tri osobe
šipke su dužine 70 cm

sve pohvale

ako već i neko kupuje šator, najvažnije je da je dvoslojan jer prostor između ta dva sloja služi kao izolacija, pa bi na to stvar stavila uskličnik

sad baš ne kužim jel ti treba šator za obiteljsko kampiranje ili za putovanja na motoru
hm
ako je za na motor vodi računa da to sve skupa nije preveliko
ako imaš suvozačicu računaj; dvije vreće, šator, nešto robe, higijenske potrepštine i uvijek nešto što zauzima mjesto
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:27

Zmija je napisao/la:
Jastreb je napisao/la:
necchi je napisao/la:
pa kam idete vas dva: na ekspediciju?
lol!

al znam "jednu" koja na bajku nosi i peglu za kosu Bohmann
(nisam ja)

Necchi nemam pojma,covik se pohvalil sa satorom a mene ta tema zaiteresirala jer sam novi u tome i moram si sve za kampiranje nabavit.
...do sad sam se smucal po kojakakvim sobama i hotelima...nemam pojma kaj treba za kamp i kakova mora oprema biti....

daaaaj, kakvi hoteli, to je automobiliste lol!

Upravu si ...
Vidis covjek se pod starije dane vraca prirodi ... samo kaj si moja cuvarica u tom bas ne snalazi...pa ce nam zajednicki godisnji opet biti u cetri zida...moram je nagovorit da je pod satorom romanticnije glup glup glup glup
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 12:36

Jastreb je napisao/la:
Zmija je napisao/la:
Jastreb je napisao/la:
necchi je napisao/la:
pa kam idete vas dva: na ekspediciju?
lol!

al znam "jednu" koja na bajku nosi i peglu za kosu Bohmann
(nisam ja)

Necchi nemam pojma,covik se pohvalil sa satorom a mene ta tema zaiteresirala jer sam novi u tome i moram si sve za kampiranje nabavit.
...do sad sam se smucal po kojakakvim sobama i hotelima...nemam pojma kaj treba za kamp i kakova mora oprema biti....

daaaaj, kakvi hoteli, to je automobiliste lol!

Upravu si ...
Vidis covjek se pod starije dane vraca prirodi ... samo kaj si moja cuvarica u tom bas ne snalazi...pa ce nam zajednicki godisnji opet biti u cetri zida...moram je nagovorit da je pod satorom romanticnije glup glup glup glup

pogotovo kas se izvana cuju svakakvi zvukovi, zavijanje, suskanje i neke cudne sjene oko satora prolaze Very Happy
romantika, nema sta glup glup
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 14:26

Fale mi još ove stolice i stolić na kampiranju. Stolice(tronošce) znam di bi moga kupit, a stolić takav četvrtasti kad ga sklopiš šta spominješ, di to ima? oće to sve stat na motor.. scratch

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
oprema - Šatori i ostala kamping oprema Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 14:44

sator je najbolje imati kao rezervu ak spusis smjestaj da ne spavas pod otvorenim nebom..........Mckinley ima modela bas za motocikle koji su jednake kvalitete kao i obicni samo ih je lakse spakirati(zauzimaju manje mjesta al imaju vise djelova za sastavljanje)...........ak te bas i kisa vlovi na spavanju nece promociti(osim u slucaju poplave(bujice)) zbog dvostrukog dna kaj je vec standard........... pljuga
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 14:58

Šator je vrhunska stvar, ja imam 2+1 za mene i ženu dovoljno.Iskrcamo se na otok i tek onda odlučimo di ćemo.Četri dana mira i tišine samo kupanje i izležavanje.dancingbanana
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 15:02

covjek se s vremenom izgusta satora....... pljuga
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 15:07

trunta je napisao/la:
sator je najbolje imati kao rezervu ak spusis smjestaj da ne spavas pod otvorenim nebom..........Mckinley ima modela bas za motocikle koji su jednake kvalitete kao i obicni samo ih je lakse spakirati(zauzimaju manje mjesta al imaju vise djelova za sastavljanje)...........ak te bas i kisa vlovi na spavanju nece promociti(osim u slucaju poplave(bujice)) zbog dvostrukog dna kaj je vec standard........... pljuga

hm, McKinley sigurno? frend radi u intersporta i bajker je, pa ne zna ništa o tome?
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 15:07

Nikad ne spavam u satoru.... Krevet i tus su zakon....
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 15:09

Zmija je napisao/la:
trunta je napisao/la:
sator je najbolje imati kao rezervu ak spusis smjestaj da ne spavas pod otvorenim nebom..........Mckinley ima modela bas za motocikle koji su jednake kvalitete kao i obicni samo ih je lakse spakirati(zauzimaju manje mjesta al imaju vise djelova za sastavljanje)...........ak te bas i kisa vlovi na spavanju nece promociti(osim u slucaju poplave(bujice)) zbog dvostrukog dna kaj je vec standard........... pljuga

hm, McKinley sigurno? frend radi u intersporta i bajker je, pa ne zna ništa o tome?
............od kada intersport prodaje moto opremu? pljuga
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitimepet 16 sij 2009, 15:21

trunta je napisao/la:
Zmija je napisao/la:
trunta je napisao/la:
sator je najbolje imati kao rezervu ak spusis smjestaj da ne spavas pod otvorenim nebom..........Mckinley ima modela bas za motocikle koji su jednake kvalitete kao i obicni samo ih je lakse spakirati(zauzimaju manje mjesta al imaju vise djelova za sastavljanje)...........ak te bas i kisa vlovi na spavanju nece promociti(osim u slucaju poplave(bujice)) zbog dvostrukog dna kaj je vec standard........... pljuga

hm, McKinley sigurno? frend radi u intersporta i bajker je, pa ne zna ništa o tome?
............od kada intersport prodaje moto opremu? pljuga

ma nema, ali ima kompletnu kamping ponudu od McKinley
[Vrh] Go down
Sponsored content





oprema - Šatori i ostala kamping oprema Empty
PostajNaslov: Re: Šatori i ostala kamping oprema   oprema - Šatori i ostala kamping oprema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Šatori i ostala kamping oprema
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» dodatna oprema za venox-a
» Dodatna oprema
» Moto oprema za Vas!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: