Početna stranicaPretraľnikMoto oprema za Vas! 610RegistracijaLogin

 

 Moto oprema za Vas!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moto oprema za Vas! Empty
PostajNaslov: Re: Moto oprema za Vas!   Moto oprema za Vas! Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 16:54

Za svaku ozbiljniju vožnju od opreme koristim Spool jaknu i hlače (protektori, zimska podstava se skida), kacigu AGV, rukavice i čizme.

U hladnijim danima koristim i windstop potkapu i štitnike za koljena. Na duža putovanja vozim kišno dvodjelno odijelo, kojeg sam nažalost prošle sezone morao jako često koristiti.. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Pegaz
man
man
Pegaz


Broj postova : 71
Godina imam : 52
Prebivalište : zabok
Vozim : yamaha virago 250
Na forumu od : 11.03.2008

Moto oprema za Vas! Empty
PostajNaslov: Re: Moto oprema za Vas!   Moto oprema za Vas! Icon_minitimečet 13 oľu 2008, 23:44

bok. ja od kad se sjećam da postojim nosim louisove kozna hlace- one jeftinije za svakodnevno i one deblje za dalje pute. na papcima su najcesce martinsice a jakna ili rokerica ili neka finjak spikica ak treba biti polite. sljem imam takachi integralni i louisov samo za mozak. zato imam jako puno naocala koje obozavam i inace nosit. crne, plave, narancaste - su mi najdraze, a ostale prema prilici. rukavice kad je hladno cafe racer, a kad nije onda bez prstica sa spajkovima. ak je opcenito zima onda ispod svega obucem pilotski kombinezon vojni jednodijelni i dva bubreznjaka. kad nisam na viragu onda preko ramena objesim gitaru ili sjednem na kicmu. zato na poslu kompletno drukcije izgledam - sve je ko na negativu iste fotke - sve je bijelo umjesto crno. i nije od koze, nazalost. e,da zaboravio sam reci da imam protektore fso- kozne sa spajkovima. njih sve rjedje nosim. uvijek ispod sljema nosim potkapu da kad ga skidam ne zakvacim nausnice, a i pase mi na moju celavu blentaru. htio bih prestati pusiti al mi slabo uspijeva. zapravo vec sam uspio stotinjak puta, al mi se vise neda isprobavat. sad bi jednom za stalno. a to nema veze s opremom, osim kaj mi zipoo ima logo harley-davidson i buraz mi ga je donio iz tvornice u milwaukeeu. kad dovoljno narastem mozda i ja kupim jedan harley- davidson, ali samo ak ne moram prodat svog malog viraga kojeg volim najvise na svijetu. virago forever!!! pegaz
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Moto oprema za Vas! Empty
PostajNaslov: Moto oprema za Vas!   Moto oprema za Vas! Icon_minitimepet 14 oľu 2008, 08:46

Postavljam ovu temu u kojoj pišite o svojoj opremi ili pitajte ostale članove za preporuke kod kupnje iste. Znači pišite o jaknama, rukavicama, kacigama, hlačama, protektorima, podkapama.... Uglavnom sve što oblačite kad idete na cestu. Slobodno nas obavjestite i o akcijama moto opreme u dućanima koje ste posjetili!

Molim te cro zaljepi temu na vrh da bude vidljiva svima!
[Vrh] Go down
vargass
girl
girl
vargass


Broj postova : 73
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb-Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 16.02.2008

Moto oprema za Vas! Empty
PostajNaslov: Re: Moto oprema za Vas!   Moto oprema za Vas! Icon_minitimepet 14 oľu 2008, 11:26

za sva duza putovanja-bering goretex jaknu i dainese goretex hlace(navedeno kupljeno u trstu, ducan motostar2 u centru,oba artikla za cca 350eura s povratom poreza i popustom na gotovinu te clanstvom u ducanu).
za kraca putovanja-kozna jakna stara desetak godina, 501, kaubojke jos starije,kupljene na jakusevcu za 30kn i restaurirane za 50 kn-made in spain..)
nolan kaciga n-102, uvijek...
dainese kornjaca bubreznjak-jednoj prijateljici spasio par kraljezaka prilikom gadnog leta preko kombija i jos gadnijeg slijetanja na kicmu...
za kampiranje McKinley sator otporan i na hrkanje iz susjednog...
kad vozim bezpredmetno, daklem bez cilja, u svrhu razgledavanja, obavezno mp3 sa deep purple pa i dolly parton..
a u bisagama uvijek vozim malu maglite svjetiljku, swiss nozic, kemijsku i komad papira, fotic, rezervne carape, par kapljica Jack Danielsa...
i naravno, pribor za 1. pomoc za ne daj Boze situacije!
a ako slucajno nesto od toga nemam a za zatreba mi, onda poludim!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moto oprema za Vas! Empty
PostajNaslov: Re: Moto oprema za Vas!   Moto oprema za Vas! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto oprema za Vas!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moto oprema iz Lidla
» LIDL
» Dodatna oprema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: