Početna stranicaPretraľnikskidanje hrdje elektrlizom 610RegistracijaLogin

 

 skidanje hrdje elektrlizom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 23:53

mislim da bi ovo moglo biti dosta korisno, a lagano je za napraviti
link
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: Re: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitimesri 14 sij 2009, 08:07

Hm, ti probaj pa javi ako si uspio dobar
[Vrh] Go down
usnuli_konjanik
man
man
usnuli_konjanik


Broj postova : 223
Godina imam : 34
Prebivalište : GORNJE VRAPCE
Vozim : pakleni stroj u izradi
Na forumu od : 16.12.2008

skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: Re: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitimened 18 sij 2009, 00:12

sorry za OT,al jučer je stari donio neko sredstvo iz italije koje me doslovno ostavilo zabezeknutim! affraid Radio sam na praksi na croatia airlinesu i na ztz-u i tamo sam raznih sredstava probao..ali ovo,ALI OVO...nešto bolesno,nisam jednostavno mogao vjerovati...neka zelena bočica..prebijesna stvar!
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: Re: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitimened 18 sij 2009, 12:42

usnuli_konjanik je napisao/la:
sorry za OT,al jučer je stari donio neko sredstvo iz italije koje me doslovno ostavilo zabezeknutim! affraid Radio sam na praksi na croatia airlinesu i na ztz-u i tamo sam raznih sredstava probao..ali ovo,ALI OVO...nešto bolesno,nisam jednostavno mogao vjerovati...neka zelena bočica..prebijesna stvar!

Može malo više informacija, kako se zove, možda slika itd.... imam neku vezu u Italiji pa možda mogu nabaviti
[Vrh] Go down
usnuli_konjanik
man
man
usnuli_konjanik


Broj postova : 223
Godina imam : 34
Prebivalište : GORNJE VRAPCE
Vozim : pakleni stroj u izradi
Na forumu od : 16.12.2008

skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: Re: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitimened 18 sij 2009, 13:41

Quirin je napisao/la:
usnuli_konjanik je napisao/la:
sorry za OT,al jučer je stari donio neko sredstvo iz italije koje me doslovno ostavilo zabezeknutim! affraid Radio sam na praksi na croatia airlinesu i na ztz-u i tamo sam raznih sredstava probao..ali ovo,ALI OVO...nešto bolesno,nisam jednostavno mogao vjerovati...neka zelena bočica..prebijesna stvar!

Može malo više informacija, kako se zove, možda slika itd.... imam neku vezu u Italiji pa možda mogu nabaviti

zove se SIDOL,nema beda za nabavu meni je stari talijan tak da je svako malo tamo,pa sam mu već naručio da mi uzme par boćica kad će ić idući put,a fotke ću postat kad kupim baterije za fotić,i postat ću nešto što ću s tim očistit tipa"PRIJE-POSLIJE!OVAKAV PROIZVOD BI U SLOBODNOJ PRODAJI PLATILI PREKO 1200KN,ALI PUTEM OVE JEDINSTVENE TELE PONUDE NEĆE VAS KOŠTATI NI 1000,NI 900,NI 800...NI 100 VEĆ SAMO 2 OBROKA PO 29,99!! A ZA ONE KOJI PRVI NAZOVU ZA POKLON DAJEMO I PAKETIĆ KURTONA!" treba me puca1 puca1

pozz!
[Vrh] Go down
Sponsored content





skidanje hrdje elektrlizom Empty
PostajNaslov: Re: skidanje hrdje elektrlizom   skidanje hrdje elektrlizom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
skidanje hrdje elektrlizom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Skidanje airbrusha
» skidanje naljepnice
» Skidanje baterije i punjenje tokom zime

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: