Početna stranicaPretraľnikkaciga - Retrovizor - kaciga 610RegistracijaLogin

 

 Retrovizor - kaciga

Go down 
+4
magna
Zmija
medo
lukylipik
8 posters
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 10:28

...da li bi ste je nabavljali, kako mislite da bi je prihvatili, sviđa li vam se ..... razlozi za i protiv....
... iako još nikoga nisam sreo s uporabnim iskustvom!

kaciga - Retrovizor - kaciga 4855_20110573836

http://www.magnetix.hr/reevu.htm
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 10:34

izgleda interesantno,ali mislim da je to ipak namijenjeno r-ovcima gdje su bitni djelići sekunde,ipak više volim retrovizor i svejedno pogledat jer čini mi se da onih par metara mrtvog kuta ne pokriva ni retrovizor ni ovo,a i cijena nije baš popularna,no svaka roba ima kupca...
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Gost
Gost




kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 10:49

Kako medo veli R-ovcima vjerujem da treba i korisno je , a što bi to nama značilo . Ja dok vozim zvirlam polako oko sebe razgledam okolinu i krasne pejsaže , imam veliki retrovizor da mogu vidjeti cijelu kolonu mojih čaplji iza mene i što mi više treba.

Već sam negdje pisao da će ti proizvođaći opreme od motorista napraviti robote iz nekog SF filma . Meni se osobno nesviđa ta komercijalizacija .
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 11:20

dobra stvar za R ovce. koji dolaze sa 300 iza vas, niste ih vidjeli u bočnom, a oni već pretiču s unutrašnje strane vama uz nogu. ovo bi bila povećana vjerovatnost da vidite takvog kamikazu.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 11:22

mislim da bi bilo malo zbunjujuće. osim toga 4000 lukijevih žena mi je malo puno
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 11:33

magna je napisao/la:
mislim da bi bilo malo zbunjujuće. osim toga 4000 lukijevih žena mi je malo puno

lukijevih... žena glup glup glup nemoj me
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 12:41

Neznam sta bi reko, trebao bi probati ali mislim da mi nebi pasalo
[Vrh] Go down
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 13:43

Ćini se zanimljivim ali tako nešto treba probati. Tko zana koliko slika pozadine utjeće na koncentraciju vožnje i uočavanja načeg što se dešava ispred
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 16:44

bilo kako bilo meni djeluje jako interesantno i funkcionalno, morao bi probat za neki bolji komentar. Jedino mi se dizajni a bome ni cijena ne dopadaju, cak bi i izgled prozvakao ali cifra No
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitimeuto 13 sij 2009, 17:50

a ako kacigu okreneš naopačke dok voziž imaš prijenos uživo!!!!! lol! lol! pomoc
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaciga - Retrovizor - kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Retrovizor - kaciga   kaciga - Retrovizor - kaciga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Retrovizor - kaciga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kaciga Nexx
» Kaciga
» KACIGA - AIROH!!??
» Izbor kacige

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: