Početna stranicaPretraľnikSpontane zimske radosti 610RegistracijaLogin

 

 Spontane zimske radosti

Go down 
+13
barnie
KekoWaspnation
GALE
biker
stain
Kamikaza
dragger
EvolutionEngine
emirharley
Beatnik
lukylipik
cro.chopper
strasilo
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 21:43

Krenem jučer na rutinsku kontrolu uobičajene rute od nekih 150 km u jednom smjeru, naravno motorom. Malo prohladno, ali lijepo i sunčano vrijeme... Taman zatvorio butigu i hopsa na motor... Vozim se laganini koliko to uvjeti na cesti omogućuju, kad odjednom, iz vedra neba, sa svih strana se navukli oblaci i počela mećava.... I to kakva mećava.... KATASTROFA ... Nit mi stati, nit mi ići dalje... Ali kako nisam daleko odjezdio od kuće, ipak odlučim nastaviti jer sam se bojao da ako stanem da ću se vratiti nazad ... dancingbanana

Mećava nije dugo trajala... cca nekih 10ak minuta, ali je ostavila trag .....

Spontane zimske radosti DSC00550

Što dalje odmičem, stvar sve gora i gora.... ali ne odustajem u naumu popiti to pivo na koje sam krenuo.... Cool

Kako ulazim dublje u planinu i šumu, tako je stanje sve lošije... sve do trnutka kad smo cestom prošli samo ralica i ja... :?

Spontane zimske radosti DSC00551
Spontane zimske radosti DSC00552

sreća pa nije bilo zima... :mrgreen:

Spontane zimske radosti DSC00553

Borim se malo s cestom, malo s motorom, a malo sam sa sobom i ipak uspjevam prijeći planinu i doći na drugu stranu ... A ono tamo drugi svijet... opet sunce i suha cesta... I dalje prohladno, ali ni blizu ovoga što sam prošao... Pokušao sam malo razmišljeti i shvatiti šta se to iznenada desilo s prirodom, ali nisam uspio .. :LOL:

Stigoh tako i u 1st base gdje su me dočekali drug Sip i drug medo13... platili dečki turu cuge, drugu zavrnuo gazda, malo popričali pa ja nastavio dalje.... tu su me dečki nagovorili na jednu vrlo pametnu stvar, stavio sam stari plavi oglasnim na prsa u jaknu i moram priznati da se razlika osjeti ..

Put daljeje bio hladan ali suh, pa sam na cilj stigao uspješno i u zavidnom roku...

i naravno da sam popio ono po šta sam išao ....

Vukpasova medica... Cool

Spontane zimske radosti DSC00554

Danas sam se istim putem vratio nazad i snijeg je i dalje bio tamo .... dancingbanana
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 21:53

od samih pogleda mi je hladno Brrrrrrr, svaka čast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 22:01

vraga bi kretao da sam znao šta me čeka... Evil or Very Mad

ali kad sam već krenuo, šta je tu je... dancingbanana
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 22:08

.... ajoj frende -pravi prvosnježni ovosezonski krešendo!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 22:13

ali bilo je stvarno zanimljivo ... dobar
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 22:52

Svaka cast ja se nebi usudio vozit po takvom vremenu
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 22:57

ma ide... samo pametno ... bolestan2
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:02

Ma jarane, to se zove s*anje. Jednom prilikom moja se je ekipa vracala sa nekog puta, kad tamo na nekom planinskom prevoju, zavaljao snijeg. Aj ti sada znaj da li ici dalje iliti ne ici. Odluka je teska, a voziti motocikl po snijegu, a da nije krosa, nije nikako realno. Pazi, govorim o snijegu na kolovozu, a ne sa strane, pored puta. Iskreno govoreci, ekipa se i zestoko posvadjala, jedni su bili za stati, pa zvati drugi dio ekipe da se dolazi prikolicama po motore, a drugi su bili za voziti dalje....elem da ne pisem sta je bilo dalje, ali komplikacija ziva.

Ti si barem imao srece i nije ti bilo snijega u vecim kolicinama na kolovozu. U svakom slucaju, sve pohvale na uspjesno i sretno okoncanoj avanturi.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
EvolutionEngine
man
man
EvolutionEngine


Broj postova : 388
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar-Zagreb
Vozim : H-D XL883
Na forumu od : 15.08.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:04

službeno je započela zima dobar svaka čast na vožnjici Very Happy
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:06

dobar Cjenim ljude koji nešto započmu ali ne odustaju.svaka cast
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:11

emirharley je napisao/la:
Ma jarane, to se zove s*anje. Jednom prilikom moja se je ekipa vracala sa nekog puta, kad tamo na nekom planinskom prevoju, zavaljao snijeg. Aj ti sada znaj da li ici dalje iliti ne ici. Odluka je teska, a voziti motocikl po snijegu, a da nije krosa, nije nikako realno. Pazi, govorim o snijegu na kolovozu, a ne sa strane, pored puta. Iskreno govoreci, ekipa se i zestoko posvadjala, jedni su bili za stati, pa zvati drugi dio ekipe da se dolazi prikolicama po motore, a drugi su bili za voziti dalje....elem da ne pisem sta je bilo dalje, ali komplikacija ziva.

Ti si barem imao srece i nije ti bilo snijega u vecim kolicinama na kolovozu. U svakom slucaju, sve pohvale na uspjesno i sretno okoncanoj avanturi.

eeee, žao mi što nemam slike od prošle godine, sa iste ceste... :bolest:

u snijegu samo moj trag.... krivudav ko zmija... dancingbanana

zajebavali me ovi moji da će mi nabaviti lance za točkove... biker2
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:21

Fuj! Mrzim i kišu i snijeg. Najviše zato što me poslije toga čeka čišćenje, što isto ne volim, ali ne volim ni prljav motor. Kak god okreneš - ne valja. Bohmann
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimened 23 stu 2008, 23:27

Kamikaza je napisao/la:
Fuj! Mrzim i kišu i snijeg. Najviše zato što me poslije toga čeka čišćenje, što isto ne volim, ali ne volim ni prljav motor. Kak god okreneš - ne valja. Bohmann


Eeeeeeee, tu se razlikujemo: kako ja volim da cistim motorE, da motore, koja je to meni anti-stres terapija, pojma nemas! Mene cak moja raja zaje*aju i cesto mi u kafani kazu (znajuci mene) "e, ajd mi malo majke ti uglancaj motor", sto meni nije UOPCE tesko, uzmem krpicu i uglancam krom na prijateljevom motoru, pa za to treba desetak minuta, ali koji gust...barem za mene. dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 06:55

Jako dobro! What a Face What a Face What a Face What a Face
Jos me nije snijeg uhvatio na motoru, al hoce, znam ga!
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 09:33

Super si to sve prošao...treba i to probati...iskustva nikada dovoljno!
Ovo sa novinama sam i ja u više navrata iskusio. Hladno listopadno jutro, krenem iz Zg preko Banje Luke na Kljuć pa prema Gračacu ...jutro vedro a temperatura oko 2-3 stupnja...nakon pola sata nisam osjecao ni ruke ni noge...stao na pumpi, kupio sve novine i lijepo ih složiš na prsa u rukave u nogavice i ...nema zime! Sva sreća nakon nekoliko sati se temperatura digla na odličnih 10-tak stupnjeva!
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 10:43

taj savjet sam čuo od naših staaarih motorista.... i dobro je došao .... Smile)
[Vrh] Go down
GALE
man
man
GALE


Broj postova : 428
Godina imam : 32
Prebivalište : Valpovo
Vozim : za sada ništa
Na forumu od : 20.07.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 11:08

Svaka čast...to je biker...a ne kao neki da spreme motor cim malo zahladi... svaka cast
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 12:22

aaaaa ne ne ... nemoj ti mene trpati među bikere...... Wink

ja samo volim voziti motor.... dobar
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimepon 24 stu 2008, 12:33

svaka cast..zima je za vozti tu po zg gdje nema snijega..a kamoli ovo sto si ti prosao
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimesub 29 stu 2008, 02:02

ide..ide..ako snijeg ne mrzne na cesti..ako se topi onda je ok.Ajd..samo se cuvaj i uzivaj dobar dobar
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimesub 29 stu 2008, 15:18

Svaka cast i postujem ljude koji ustraju u onome sto zamisle. Inace, meni bi otpali prsti na rukama od hladnoce. To mi je slaba tocka.

A snijeg i kisu ne volim jer su "tuzni". Ne smeta mi ciscenje motora. I meni je to opustajuce bas kao i Emiru.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
zerp
man
man
zerp


Broj postova : 237
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : taxi...i motor
Na forumu od : 22.09.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimesri 10 pro 2008, 17:15

e Straš sad kad sam ovo vidio nema razloga da ne sjedneš na pilu i dođeš kod nas na piće Very Happy
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimesri 10 pro 2008, 21:15

Reci mi jel ti ovo na nosu dodatak protiv magljenja ili je kaciga takva; mislim dio kacige?

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Spontane zimske radosti Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimečet 11 pro 2008, 16:41

zerp je napisao/la:
e Straš sad kad sam ovo vidio nema razloga da ne sjedneš na pilu i dođeš kod nas na piće Very Happy

stvarno nema razloga da ne dođem ... a i doći ću prvom prilikom kad se zaletim u ZG ... dobar
[Vrh] Go down
strasilo
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 46
Prebivalište : Požega HR
Vozim : GSXR butelja K87
Na forumu od : 21.11.2008

Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitimečet 11 pro 2008, 16:42

asy je napisao/la:
Reci mi jel ti ovo na nosu dodatak protiv magljenja ili je kaciga takva; mislim dio kacige?

dodatak .... tzv. breath guard ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spontane zimske radosti Empty
PostajNaslov: Re: Spontane zimske radosti   Spontane zimske radosti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Spontane zimske radosti
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zimske gume !?
» Zimske rukavice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: