Početna stranicaPretraľnikZimske rukavice 610RegistracijaLogin

 

 Zimske rukavice

Go down 
+6
Lars_Viking
Kingman
gaso999
Bosqeto
klesoo
Mr. Mrgud
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesub 16 vel 2013, 14:08

Kupujem rukavice za vožnju u hladnijim uvjetima pa sam na Njuškalu nabasal na ove:

Zimske rukavice Rukavicecaferacer


Sastav: koža, kevlar, polyester

HIPORA: vodo i vjetro nepropusne

E sad, cijena na oglasu je 400kn pa me zanima ima li netko osobna iskustva s takvim ili sličnim rukavicama (po odabiru materijala) i zna li netko koliko takve rukavice koštaju nove i gdje se može provjeriti cijena? Zval sam kontakt koji je ostavljen, ali javila mi se žena i samo zna da su rukavice koštale 800kn (ne zna ni gdje ni koji je model jer ih nije ona kupovala)

Primam i savjete za odabir rukavica za hladnije uvjete, ne moraju koštati 150, ali ne bi rado grunul nekih 800-tinjak kuna za rukavice...


Question


Zadnja promjena: Mr. Mrgud; uto 19 vel 2013, 22:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesub 16 vel 2013, 14:42

bojim se da te ni nisu vise od 150kn (20€)

http://www.dooyoo.de/motorradkleidung/cafe-racer-sport-ii/1235834/

i mislim da su ti te na njuskalu velicina "S", a to ti nije ni za klince iz dj. vrtica.
Osobito ako mislis voziti u hladnijim uvjetima, onda bolje da su pol/broj vece!

Ja furam XL ili XXL Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesub 16 vel 2013, 16:29

slazem se sa Klesom,
chekiraj velicine i cijene ovih rukavica na Louisovom webu dobar
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesub 16 vel 2013, 16:48

klesoo je napisao/la:
bojim se da te ni nisu vise od 150kn (20€)


To mi ne smeta, čim jeftinije to bolje! Zato i jesam išel provjerit. Hvala Klesoo, sad bar znam koji je model. Pročital sam neke recenzije i rukavice su super, osim ako nisu dugo izložene kiši. Pošto se ja po kiši u pravilu ne vozim, to mi nije presudni čimbenik. Kaj se veličine tiče, nemam neku mesnatu šaku, a dužina od ruba zapešća do vrha srednjeg prsta mi je cca 18.5 cm koliko i piše. Zbog čega bi bilo dobro da uzmem veće rukavice nego je šaka? Ja sam baš mislil da je bolje da su knap.

U Louisu ih nisam našel na webu, probal budem malo kasnije isčeprkat cijenu negdje drugdje...
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesub 16 vel 2013, 17:16

Imam ti ja goretex ko nove za prodati. Vidi oglasnik dogovorit cemo cijenu
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 10:24

Pogledal sam. Nisu loše, naravno, ali kod ovih Cafe Racer mi se sviđa da imaju štitnike za zglobove šake, a i mislim da bi mi veličina L bila previše.

Pital budem još jednom, možda neko skuži; zbog čega je bolje da su zimske rukavice veće (pola ili cijeli broj) od šake? Možda da šaka ima manje kontakta sa stijenkom rukavice koja je hladnija? Ali to mi se čini pretjerano i nesigurno...

Question
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 11:18

http://www.bikermotoshop.com/shop/index.php?route=product/category&path=44_86_125
pogledaj si tu kod HD bikera....mislim da možeš sve te modele pogledati u Back Door Store-u u Savskoj dobar

http://www.bikermotoshop.com/shop/index.php?route=product/category&path=44

..ovdje imaš detaljno objašnjene pojmove Gore-tex, sympa-tex i ostalo.....iako se danas te oznake ljepe na sve i svašta.

Nisi napisao na kolike se relacije voziš i koliko je hladno to "hladnije vrijeme". Ali ako imaš SAMO zimske rukavice (bez grijanih ručki, bez handguards-a ili onih navlaka za hladnije vrijeme), u svakim rukavicama će ti postati hladno nakon 15-30 min vožnje. Sve ovisi kojom brzinom se voziš i koja je temperatura vani.

Dosta ljudi si za hladnije vrijeme kupi skijaške rukavice ...navodno isti efekt za manje para....ne znam, nisam probao. Osobno, za hladnije vrijeme sam koristio kožne rukavice(ne zimske) i ispod njih neke textilne koje nisu vjetar propuštale. Ali svejedno nakon pola sata.....počinješ grliti tople cilindre.

Kupio sam 2 para nekih "zimskih jeftinijih".....i nikad više! Uvale ti unutra najlonsku rukavicu između unutarnjeg i vanjskog sloja (kao vodo/vjetronepropusno)....ali ti se ruke tako ućuftaju da ti budu smežurane kad skineš rukavicu. A prilikom skidanja jednoj se kompletna unutrašnjost izvrtala van.....ma totalni drek.

Ko se dosta vozi po ladnijem vremenu, definitivno treba dati više para i kupiti poštenu stvar koja će ga dugo služiti i neće se raspasti nakon 2 sezone. Ali onda svakako uzeti i grijane ručke (na proljeće uvijek spuste cijene tim ručkama, kad zatopli) i neku zaštitu od vjetra ...
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 12:15

Mr. Mrgud je napisao/la:
Pogledal sam. Nisu loše, naravno, ali kod ovih Cafe Racer mi se sviđa da imaju štitnike za zglobove šake, a i mislim da bi mi veličina L bila previše.

Pital budem još jednom, možda neko skuži; zbog čega je bolje da su zimske rukavice veće (pola ili cijeli broj) od šake? Možda da šaka ima manje kontakta sa stijenkom rukavice koja je hladnija? Ali to mi se čini pretjerano i nesigurno...

Question

Fino da mozes obleči jos jedne tanje Tekstilne koje nepropustaju vjetar da ti bide jos toplije.
Kao sto Kingman kaze ipak za pola sata pozalis sto nisi uzo grijane rucke !
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 12:49

Mr. Mrgud je napisao/la:
Pogledal sam. Nisu loše, naravno, ali kod ovih Cafe Racer mi se sviđa da imaju štitnike za zglobove šake, a i mislim da bi mi veličina L bila previše.

Pital budem još jednom, možda neko skuži; zbog čega je bolje da su zimske rukavice veće (pola ili cijeli broj) od šake? Možda da šaka ima manje kontakta sa stijenkom rukavice koja je hladnija? Ali to mi se čini pretjerano i nesigurno...

Question

1. zbog bolje cirkulacije krvi. Ukoliko su knap, nema cirkulacije i prsti se smrzavajau za jako kratko vrijeme. Za to isprobati ti ne treba motor, samo budi na hladnom u tijesnim rukavicama... Smile
2. mogucnost stavljanja podrukavica. Postoje pamucne i windstop. Trazi na str. louis i ima ih po 7€...
3. skijaske rukavice su solidna zamjena, ali moras paziti da je unutarnji dio (futer) prisiven. Ukoliko nije, onda se sklizu unutra kad okreces gas!!!!!!!!
4. skijaske rukavice nemaju ojacanja gdje trebaju motoristima
5. bilo koje rukavice su bolje od nicega Smile

ja sam kupio od nekog dostavljaca zimske uvex rukavice. Lik zaduzio nove i slucajno se sreli i ja kupio za 150kn!
Nikada nisam pozalio!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 17:37

Hvala dečki, dali ste si truda, svaka čast! dobar

To "hladnije vrijeme" o kojem pričamo nije sibirska zima. Motor spava zimski san. Radi se o tome da imam samo ljetne rukavice, a vozil sam se do kraja 11. mjeseca kad je temperatura u Zagrebu bila ispod 10 stupnjeva i događalo se baš to da sam grlil cilindre i svako malo moral stati da ih zagrlim objeručke! Very Happy
Skijaške rukavice nemam, probaval sam s vunenima, ali zima mi je bilo već na prvom semaforu!

Sve kaj ste napisali mi sigurno bude pomoglo. Idem malo detaljnije proučit linkove!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 17 vel 2013, 20:27

ja ne bih preporucio skijaske jer im grip nije dovoljno dobar,
pa ti ruke klize preko rucki,
mozda zato sto su kod mene rucke cijele u kromu,
a mozda bi se dogadjalo i na originalnom ruckama,
svejedno bih prije kupnje skijaskih probao provjeriti dobar
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 19 vel 2013, 22:46

Odlučil sam kupit malo bolje rukavice, znači skijaške su otpale, a otpale su i tekstilne. Prednost su dakle imale kožne rukavice s boljom zaštitom za zglobove jer sam po struci muzičar pa mi je to dosta bitno. Nakon malo zivkanja po dućanima, odšetal sam se u The Back Door Store i kupil Buse Monsoon STX rukavice za 660kn. Istina, nisam dobil popust na gotovinu i nije bila nikakva rasprodaja, ali koliko sam gledal na netu, cijena u Njemačkoj im je nekih 70 eura, a naručivanju na neprobano nisam sklon. Ovak sam fino probal tri veličine i onda odlučil. Rukavice mi djeluju stvarno kvalitetno i radije sam dal malo više pa sam miran po tom pitanju.

Materijal je koža, SympaTex i Thinsulate membrane.

Evo i slike:

Zimske rukavice Monsoonstx
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 19 vel 2013, 23:12

roker
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesri 20 vel 2013, 09:56

To ča smo govorili za malo veći broj ili pol broja - bolje je da ti malkice plešu jer ćeš ih lako zategnut, al kad te stišću a nemožeš ih otpustit, kaj onda?

Vozio sam se ja i na zimi sa fingerless kžnim rukavicama - proklinjem svaki put kad mi se dogodi.

A što je najgore morami ja nabavit zimske jer ove moje, koje su "proljetne" su se raspale, tako da imam rupe po boku ko da mi ih je miš izgrizal Evil or Very Mad
Mislim da ću i ja do kolege u Back Door samo da zagrije.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesri 20 vel 2013, 22:18

Sad si kupio, i, sretno i toplo s njima!... dobar
Ovisno koliko se voziš, i po kavoj temperaturi, razmisli i o podrukavicama...

Ja se vozim (već 5 god) sa "Tucano Urbano", model Siberia, za prolazak kroz G. Kotar, na 2, godišnjicu Foruma, sam stavio podrukavice i nije mi bilo hladno na ruke (naravno da nemam grijane ručke)... a ovdje, uz more, su mi dovoljne i bez podrukavica...
Vozio u par navrata po "potopu", ali nisu promočile... tada su bile 440 Kn...
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimesri 20 vel 2013, 22:29

Ja imam ove i vise sam nego zadovoljan:

http://www.bikermotoshop.com/shop/index.php?route=product/product&path=44_86_125&product_id=231

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimečet 21 vel 2013, 10:18

@Genesis - dosta se volim voziti po brdima oko Zagreba gdje temperatura često varira nekih 4-5 stupnjeva za razliku od grada. Naravno, ako se bude pokazala potreba, nabavil budem podrukavice, zato i jesam uzel malo veće rukavice.

@Kum - ma to je otprilike to, samo sam ja biral s jačim štitnicima zglobova. Drago mi je da si zadovoljan, mislim da bum i ja. Cool

Samo nikak da se ukaže koji ljepši dan pa da konačno stavim akumulator u motor i malo se provozam. Već nekoliko mjeseci čekam da probam i zimske hlače koje sam kupil pa nikak dočekat...
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimečet 21 vel 2013, 10:27

[quote
Samo nikak da se ukaže koji ljepši dan pa da konačno stavim akumulator u motor i malo se provozam. Već nekoliko mjeseci čekam da probam i zimske hlače koje sam kupil pa nikak dočekat...[/quote]

Pa sad imas sve uvjete da probas i zimske hlace i rukavice !!!
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimečet 21 vel 2013, 10:42

To da, ali imam i Dunlop gume za koje mislim da bi u ovim polusniježnim uvjetima pokazale svoje... No

Mogu čekati još tjedan dana, a onda kud pukne! roker
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimečet 21 vel 2013, 22:38

C, c, c... stavi taj akumulator za sljedeći vikend (kad prođe ovaj snijeg) pa bez da ikamo pukne Cool probaj kraći krug... npr ne duže od 15-ak minuta...
toliko je dovoljno da saznaš, da li te, i gdje "probija"... tj. koji dio garderobe ti je najslabija karika... ne veći krug, jer ako vidiš da te negdje hladi, da si već nlizu kući... ne dozvoli da ti bude hladno! "Za jedanput" ćeš preživjet, ali ne zaboravi :tijelo sve pamti i zbraja!!! posle dođu upale zglobova... boli koljeno... boli zglob ruke.... padne čaša iz ruke, pa se pitaš otkud sad to....
Ne zaboravi oprez... bit će svukuda pijeska od posipavanja kolnika!..
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimened 03 oľu 2013, 21:42

Evo, sezona je počela i rukavice su isprobane!

Jučer sam s kolegom iz VOC-a (Virago Owners Club) napravil nekih 60-tak km potkraj dana i to odmah u brijege. Kad je bilo sunca bilo je super, ali kad smo se po mraku vraćali, temperatura se prilično spustila pa smo strepili i od poledice. Na kraju, sve je prošlo super.

U ovim "ekstremnim" uvjetima mi je potkraj bilo zima za jagodice na prstima. Inače se ni ne vozim kad je toliko zima pa ni ne očekujem od rukavica čudo. Kolegi su se ruke smrzle prije pola puta pa mogu konstatirat da sam dobro prošel u svojima. Smile

Danas smo nas četvorica odvozili isto nekih 60-tak km po lijepom vremenu i rukavice su milina.

Za sad sam stvarno zadovoljan.


Najslabija karika su mi čizme koje niti nisu za motor. Kožne jesu i iznutra i izvana, ali baš i ne griju, a i malo su preniske (malo iznad gležnja). Razmišljam da si u nogavice od hlača dam prišiti trake od one gume koja drži gaće (laštik na dalmatinskom, naš izraz ne znam). Ta guma bi mi bila ispod đona čizama i na taj način ne bi dozvoljavala nogavici da se digne kad sjednem na motor i ne bi mi puhalo preko ruba čizama. To je, naravno, privremeno rješenje do kupnje pravih čizama, ali bolje išta nego ništa...

[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 29 lis 2013, 15:41

Da ne otvaram novu temu.

Gledam danas zimske rukavice i imam mali problem.

XL mi se cine malo velike (imam lufta u nekim prstima), a L su pak stvarno knap. Probao sam ih u ducanu, daleko od motora.

Kakva su vasa iskustva i razmisljanja?

Oce li se stisnuti ili razvuci? Sta je bolje, tijesne ili slampave?
[Vrh] Go down
https://route66.me
Gost
Gost




Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 29 lis 2013, 17:02

hahahahahaha to ti je kao ona stvar

ak paše paše ak ne ne, ma koliko je šlampava ili je razvlačil

dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana 
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 29 lis 2013, 17:30

Probaj druge modele. Knap ce te smetati pri duzim voznjama, prevelike ce te uvijek smetati ( osim ako nemas u planu nositi podrukavice)

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitimeuto 29 lis 2013, 19:50

merla je napisao/la:
Probaj druge modele. Knap ce te smetati pri duzim voznjama, prevelike ce te uvijek smetati ( osim ako nemas u planu nositi podrukavice)
OK, deal. Govorimo o zimskim rukavicama, znace nema duzih voznji. Wink 
[Vrh] Go down
https://route66.me
Sponsored content





Zimske rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Zimske rukavice   Zimske rukavice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zimske rukavice
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zimske gume !?
» Spontane zimske radosti
» Rukavice ...
» Moto rukavice za jesen (zimu)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: