Početna stranicaPretraľnikkaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga 610RegistracijaLogin

 

 Akcija HJC i SHARK kaciga

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitimečet 03 sij 2008, 10:37

Na cjelokupan asortiman HJC i SHARK kaciga akcijski popust
20% na sve modele.
Akcija traje do 20.01.2008 ili do isteka zaliha sa lagera.

Novema Nova d.o.o. Draganići 30/1, 47201 Draganići ,(Stara karlovačka između Jastrebarskog i Karlovca)
047/ 715-930, 047/ 715-933,
web: http://www.novema-nova.hr/
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitimepet 04 sij 2008, 08:06

evo što znači marketing. vidiš oglas za kacige pa pronjuškaš okolo pa vidiš još nešto i to kupiš. eto s obzirom da će objavu adrese na forumu ipak nešto profitirati spomenuta firma bi mogla biti prvi komercijalni oglašavač na ovom forumu
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitimesub 05 sij 2008, 21:01

magna je napisao/la:
evo što znači marketing. vidiš oglas za kacige pa pronjuškaš okolo pa vidiš još nešto i to kupiš. eto s obzirom da će objavu adrese na forumu ipak nešto profitirati spomenuta firma bi mogla biti prvi komercijalni oglašavač na ovom forumu

pa gledaj.......... čim se vrijeme popravi u planu je običi par takvih i malo porazgovarati sa njima i da vidimo kakve su im ideje, nek srede popust i zašto ne !!!!!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitimesub 05 sij 2008, 23:01

to bi bilo za obostranu korist, nije ni meni uvijek lako naći nešto što želim, a pošte teško pristajem na kompromis obično ostanem bez željene stvarčice
[Vrh] Go down
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitimened 03 vel 2008, 11:59

ljudi iz noveme nove su stvarno fer. ja sam jednom prilikom prolazio izvan radnog vremena, nazvao sam i pričekali su me. tamo sam isprobao sve što me zanimalo i onda sam sve naručio u brodu. ali sam znao šta hoću, koja boja, veličina, model...
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Empty
PostajNaslov: Re: Akcija HJC i SHARK kaciga   kaciga - Akcija HJC i SHARK kaciga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Akcija HJC i SHARK kaciga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shark Evoline
» SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103
» Danas sam se malo ponovio, SHARK S600
» Humanitarna akcija
» Yamaha akcija za 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: