Početna stranicaPretraľnikHUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" 610RegistracijaLogin

 

 HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"

Go down 
+18
Munja
Vladek
Safet(y)
lukylipik
jazz
Singer
Slavonka
Kum
saky00
Night rider
GALE
KekoWaspnation
Vida
micky
emirharley
cro.chopper
red-fz
sdave
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 12:41

Osnivači motorističkog kluba na području gradova Belišća i Valpova - Valpovštine


Grupa građana, ljubitelja motora i osebujnog životnog stila koji se rađa iz te ljubavi, želi svojim sugrađanima skrenuti pozornost na karakteristiku koju mora posjedovati svaki pravi "Biker" a to je pripadnost timu, timski rad i empatija za svoje bližnje.
Prva akcija kojom želimo pokazati svoju osjetljivost i spremnost da pomognemo bit će humanitarna akcija pod nazivom "Bikeri za djecu"
U suradnji s dječjim vrtićima i udrugama koje se brinu na našu djecu i mlade pokrenuli smo ovu akciju darivanja djece povodom božićnih blagdana. Pozivamno vas da nam se pridružite u ovoj velikoj humanitarnoj akciji i svojim donacijama pomognete da djeci pripremimo nezaboravni događaj. Mi ćemo također, zajedno s vama pronaći veliko zadovoljstvo u činu darivanja. Na trgovima gradova Belišća i Valpova, okupti ćemo se na rock koncertu naših mladih glazbeniku, performansu naših umjetnika grafita i uz kuhano vino i medenjake, skupa s vrtićima i udrugama, na svoj način proslaviti Božić. Vama ostavljamo odluku na koji ćete način sudjelovati u akciji. Vidimo se u nedjelju, 21. prosinca u 10 sati na trgu grada Valpova i u 11 sati na trgu u Belišću

HUMANITARNI BROJ ŽIRO RAČUNA POD NAZIVOM "BIKERI ZA DJECU" JE
2340009-1510356527 PBZ
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 12:48

napomena: svi bikeri koji budu učestvovali uvjet je da budu obuceni u odijelo djeda mraza. okupljanje će biti na parkiralištu Lidla u Valpovu u 9 sati i onda kreće povorka s poklonima i bombonima do odredišta

do toga datuma svi koji žele učestvovat bit će još detaljno obavješteni.

za detaljnije informacije mozete se javit na brojeve mobitela

Sdave - David 095 912 1514
Micky - Mihael 095 502 3500
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 13:03

lidl ce dobro zaraditi na odjelima djeda mraza hahaha :santa:
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 14:46

svaka čast na akciji dobar , evo stavljeno u naš kalendar susreta. ako imate i kakav flajer stavi ga ovdje pa ćemo sve skupa staviti i na našu početnu stranicu....
rado ću izvršiti uplatu na navedeni račun.... nema ljepšeg od sretnog dječjeg osmijeha dobar3 a i prosinac je mjesec darivanja....
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 19:30

Na zalost ne mogu ucestvovati u akciji radi relativno velike "zimske" udaljenosti, ali zelim da vam najiskrenije cestitam i pozelim veliki uspjeh i da izmamite sto je moguce veci broj djecijih osmijeha!
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 20:13

svaka čast Davide. :bravo: ovo je lijepo napisano, ali što je najbitnije ima jedno značenje i jedan cilj. i to plmeniti. IZMAMIMO DJECI OSMJEHE NA LICA!! :santa: nadam se da će svaki bajker imati razumjevanja i sudjelovati u ovoj našoj humanitarnoj akciji. kako tko može, bilo donacijom ili vožnjom sa nama i uveseljavanjem djece! dobar David je več naveo, ali treba dodati da se radi o vrtićima na području ova dva grada i o udrugama za djecu sa posebnim potrebama!
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 22:18

Samo skini sjekiru sa motora jer ce se djeca priupitati gdje su sobovi... a kako ce to onda bozicno "veselje" biti Very Happy

rendeer kebab1
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 11 stu 2008, 23:37

dobar
[Vrh] Go down
GALE
man
man
GALE


Broj postova : 428
Godina imam : 32
Prebivalište : Valpovo
Vozim : za sada ništa
Na forumu od : 20.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimesri 12 stu 2008, 08:39

Svaka Vam čast...naravno da cu se pridružit...pozdrav
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimesri 12 stu 2008, 17:26

trenutno je u realizaciji organiziranje na trgu Valpova, pa kad sve budemo znali bacamo se na pravljenje flayera, plakata.
[Vrh] Go down
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimečet 13 stu 2008, 15:18

:bravo: svaka cast na akciji
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 14 stu 2008, 12:12

jako pohvalno
i mi organiziramo za naše klince male poklončiće (što su naši forumaši ljepo i izdašno pomogli na kestenijadi)

još jednom svima dobar
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 14 stu 2008, 12:57

Vrlo pohvalno. Naravno da cu se pridruziti (osim ako me posao ne bude sprecavao). Vidimo se na tgu u Valpovu!

:bravo:
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 14 stu 2008, 14:44

Kum je napisao/la:
Vrlo pohvalno. Naravno da cu se pridruziti (osim ako me posao ne bude sprecavao). Vidimo se na tgu u Valpovu!

:bravo:

mozda bolje u beliscu
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 14 stu 2008, 15:15

red-fz je napisao/la:
Kum je napisao/la:
Vrlo pohvalno. Naravno da cu se pridruziti (osim ako me posao ne bude sprecavao). Vidimo se na tgu u Valpovu!

:bravo:

mozda bolje u beliscu
ne zamjeri neznalici! naravno prvo se vidimo na trgu u Valpovu pa zatim svi idemo na trg u Belišće! uostalom nije bitno gdje već je bitno da se vidimo. welcome dobar
[Vrh] Go down
red-fz
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 726
Godina imam : 53
Prebivalište : belišće
Vozim : yamaha fz6s
Na forumu od : 05.10.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 14 stu 2008, 18:41

micky je napisao/la:
red-fz je napisao/la:
Kum je napisao/la:
Vrlo pohvalno. Naravno da cu se pridruziti (osim ako me posao ne bude sprecavao). Vidimo se na tgu u Valpovu!

:bravo:

mozda bolje u beliscu
ne zamjeri neznalici! naravno prvo se vidimo na trgu u Valpovu pa zatim svi idemo na trg u Belišće! uostalom nije bitno gdje već je bitno da se vidimo. welcome dobar
buhaha
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: hej, bok svima   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepon 17 stu 2008, 21:34

Nadam se da neće biti snijega na cesti, i prehladno, i ja bi došla,....možda sa kolegicom biker2
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 00:27

Slavonka je napisao/la:
Nadam se da neće biti snijega na cesti, i prehladno, i ja bi došla,....možda sa kolegicom biker2
pa bilo bi super da nam se pridružite! što nas bude više to će akcija biti uspješnija! dobar
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimesri 19 stu 2008, 11:03

biti će nas lijep broj :santa: biker2 odlično
[Vrh] Go down
Singer
man
man
Singer


Broj postova : 35
Godina imam : 52
Prebivalište : belisce
Vozim : kawasaki vn 1700 voyager
Na forumu od : 21.11.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 28 stu 2008, 18:23

i ja cu biti tamo,vidimo se Very Happy
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 28 stu 2008, 18:28

Singer je napisao/la:
i ja cu biti tamo,vidimo se Very Happy
:bravo: to se od tebe i očekuje! ipak si ti među organizatorima! bit češ pravi :santa: na biker2
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 28 stu 2008, 19:21

To Singer :

ma vidi ti njega...
brzo predstavljanje Very Happy!
Neb ni znao da je tu
[Vrh] Go down
jazz
man
man
jazz


Broj postova : 370
Godina imam : 38
Prebivalište : popovača/zagreb
Vozim : ništ...
Na forumu od : 09.05.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimepet 28 stu 2008, 19:27

Super akcija.. bas me zanima izgled njihovih lica... Shocked
[Vrh] Go down
Singer
man
man
Singer


Broj postova : 35
Godina imam : 52
Prebivalište : belisce
Vozim : kawasaki vn 1700 voyager
Na forumu od : 21.11.2008

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimesub 29 stu 2008, 01:44

micky je napisao/la:
Singer je napisao/la:
i ja cu biti tamo,vidimo se Very Happy
:bravo: to se od tebe i očekuje! ipak si ti među organizatorima! bit češ pravi :santa: na biker2
da,naravno,kad budem pune kofere otvorio,a ono unutra slatkoce Very Happy ,bit ce veselja.morat cu ugradit kazetofon i na zzr-a,ko i na jawu,da bude svirke,jal da?
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitimesub 29 stu 2008, 22:16

sdave da li ide sve po planu i programu ????
evo i mali doprinos i CCF-a I love you
stavljeno na početnu (i mali flajer na brzinu).....
nažalos neću biti u mogučnosti biti nazočan ovoj humanitarnoj akciji,ali držim palčeve da uspije akcija i da usrećite puno male djece....
i naravno da stavite fotke i dokumentirate sve ....
lijepi pozdrav svoj djeci od ccf-a I love you I love you I love you I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Empty
PostajNaslov: Re: HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"   HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HUMANITARNA AKCIJA "BIKERI ZA DJECU"
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Humanitarna akcija "Za malog Franu"
» Humanitarna akcija
» Humanitarna akcija - Igor Erak
» Humanitarna akcija "Ponovni korak"
» II Moto druzenje i humanitarna akcija MK Baranja-Darda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: