Početna stranicaPretraľnikRoute 66 - legenda 610RegistracijaLogin

 

 Route 66 - legenda

Go down 
+20
ajkula
micky
ast3rik
profa
dragger
Safet(y)
biker
huš
Genesis051
medo
Munja
magna
klesoo
lukylipik
ssaallee
black&white
Piva
emirharley
merla
cro.chopper
24 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 10:18

Jedan od dražih crtića mojeg sina je crtić "Auti" koji govori o legendarnoj cesti "route 66 " isti crtić gledali smo stotine puta i stvarno je za pogledati prva liga, crtić govori o legendarnoj cesti,stanovnicima, slučajnim prolaznicima i kaj je sve ta cesta njima značila i sve to glume likovi iz crtića. Naravno dodatak na DVD-u je istinita priča koju su ispričali stvarni stanovnici tih krajeva, evo da i s vama podjelim par rijeći koje sam našao o legendarnoj cesti na netu !!!!


Negdje u studenom daleke 1926. puštena je u promet cesta koja je povezivala daleka američka prostranstva od Chicaga prolazeći Kansasom, Missourijem, Oklahomom, Texasom,Novim Meksikom, Arizonom sve do sunčane Californije i L.A. Na svojih gotovo 4000 km 66-ica je mijenjala 3 vremenske zone, privikavala se na različite klime i pejzaže, utjecala na ljude koji su njome prolazili i mijenjala živote na njihovim putovanjima, bila je to glavna ulica, arterija života Amerike…
Route 66 - legenda 8elm8sk

kako su ljudi nekada drugačije putovali, zabavljali su se na putovanjima jer su si uzeli vremena za putovanje, a i same ceste bile su prilagođene pravom duhu putovanja, suživjele su sa zemljom, gibale su se sa zemljom, dizale i padale… a danas ceste sijeku zemlju nemilice , nemilosrdno, kao da nožem presijecaš živo tkivo…

Route 66 - legenda 85zac7a

Route 66, Majka cesta, zatvorena je 1985. iz razloga koji je trebao ljudima trebao omogućiti brže stizanje na cilj. Majka je napuštena, ostala usamljena, godine su je načele i narušavale...Napravili su novu, bržu autocestu s koje se nije vidjelo ni drvo, ni livada, niti se uopće moglo stati i uživati u pogledu … samo brzina, brzina, brzina…ništa drugo nije bitno, samo stići na odredište… a držim se one stare kako u životu nije bitno odredište nego putovanje koje te vodi do njega, pa i izgubi se, stani, uzmi si vremena koliko ti treba, odmori se, kreni dalje, umiven od prašine sa ceste, sit, željan novih cesta kojima ćeš putovati.

Well, if you ever plan to motor west,
travel my way, take the highway,
that's the best, get you kicks
on the Route 66!!


Route 66 - legenda 6ss7j8z

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 10:57

sjecate se top liste nadrealista "DJE ME NADJEEEE...."

Frend i ja smo prije par dana razgovarali i pao je preliminarni dogovor da za dvije godine idemo na route 66.
Leti se do amerike, tamo se iznajmljuju motori i pici... chopper
Put traje 14 dana, a okvirna cijena je oko 6000 dolara po vozacu...(za suvozaca nesto manje)
Moja bolja polovica se odusevljeno slozila.
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 11:06

6000 dolara, sta konketno? Avio-karte (koje)? Motori? Spavanja? Hrana? Znam da ima dosta agencija, posebno iz Frankfurta, koje ovo organiziraju, ali bih volio znati o kojoj ti agenciji govoris. Thanks.




emirharley
"Sarajevo Bikers Club" MC
www.sarajevobikersclub.ba
-----------------------------------------------------
2001 Harley-Davidson Road King Classic FLHRCI HDI EFI
Screamin' Eagle Stage One Kit
RevTech DFO Stealth Performance System
Screamin' Eagle Performance Mufflers
(Set two: Wild Pig Pipes, 2" baffles)
Ape Hanger
Back Rest
Kuryakyn Spider Light
...
et cetera
..
.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 11:21

Nisam ga pitao koja agencija (javit cu ti kad saznam), ali u to ulazi avion, iznajmljivanje motora. Za spavanje nisam siguran, hrana je tvoja. Razgovor je bio okviran pa ga nisam pitao za detalje, a on ima frenda u americi koji ga nagovara, tako da mogu dobiti bolje informacije ako zelis.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Piva
girl
girl
Piva


Broj postova : 395
Vozim : suzuki marauder 250
Na forumu od : 08.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 14:28

cheers cheers cheers cheers cheers
odlično! bravo cro.chopper Very Happy
pogotovo mi se sviđa završetak priče
to bi bio san proputovati,pa merla držim fige da ti se što prije ostvari Very Happy
[Vrh] Go down
black&white
man
man
black&white


Broj postova : 99
Godina imam : 43
Prebivalište : Zabok
Vozim : silverstone,marauder
Na forumu od : 07.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 pro 2007, 15:49

definitivno..kak sam vec napiso..moj životni san..i Alabama..da imam para iso bi sutra..i to imam u planu kad bude mogućnosti..meni draga osoba i ja da se malo maknemo od te dosadne svakodnevnice!
[Vrh] Go down
ssaallee
man
man
ssaallee


Broj postova : 54
Godina imam : 46
Prebivalište : SRBIJA,Kragujevac
Vozim : DANUVIA TS 150
Na forumu od : 18.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimesub 22 pro 2007, 11:59

Moji prijatelji iz Moto Kluba ARHANGEL www.mkarhangel.org letos su se vratili sa duzeg proputovanja po drumovima SAD-a.Ja se sad iskreno ne secam rute kojom su proputovali, ali zasigurno da je to bila u pitanju Istocna obala Sjedinjenih Drzava!Bili su puni utisaka i naravno fotografija, ali host preko kojeg su slike postavljene na Sajtu vise ne radi, tako da nisam iste mogao da podelim sa vama.Ono sto je zanimljivo je da su skoro svi pazarili HD-e osim Bojana INTERAGENTA koji je u svoju ergelu dovukao prelepog BMW-a 1200 lt!
Na ledjima su nosili njihove boje koje su svuda izazivale paznju i atrakciju prisutnih, cascavani picem, tapsani po ramenima i sl....Izazivali su posebnu paznju kod americkih bajkera koji su prosto bili zadivljeni njihovim poduhvatom!
Ako budem bio u prilici, potrudicu se da okacim fotografije!!
[Vrh] Go down
http://www.vetar-u-kosi.shumers.net
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 08:29

...evo slučajno pronađoh neke sličice koje bez dodatna komentara mogu samo potpomognuti našu maštaonicu o Routu:Route 66 - legenda ACF70440-2F57-1347-A034-A9FAB131C0B4_thumb
Route 66 - legenda 59E149E1-BA38-5344-B910-B8F6C27756C8_thumb
Route 66 - legenda 37443B05-2093-D04A-A715-EA7C7C84AF44_thumb
Route 66 - legenda ED80678D-E321-D34C-907B-859D7A0F8D26_thumb
Route 66 - legenda 8B7AF9F9-9316-2445-A632-2E60453D39EB_thumb
Route 66 - legenda EAE8139C-82BC-7248-93ED-3058AAA399C5_thumb
Route 66 - legenda F04EA29E-69B9-7345-A873-AC382B2CDF2F_thumb
Route 66 - legenda 92B15B70-A494-484B-8B4A-3A25ECDE007E_thumb
Route 66 - legenda 493B7B83-D6AE-1A41-A2B8-4CC95F0872F4_thumb
Route 66 - legenda BC54EAF8-5C4C-3645-A47C-DC31ED68DBB6_thumb
(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 10:23

Amerika je jako zahtjevan djir, o kojem mogu samo mastati. Bar sto se tice dogledne buducnosti. Cijena je posebna prica. 30 000 +++kn je jednostavno previse. Ne kazem da nije lijepo ali i puuuuno blize se ima itekako lijepih stvari za pogledati, obici, odvoziti...
Npr. Nordcapp ili Island su nenadjebive zemaljske destinacije, a duplo jeftinije. Prosao sam ponesto po Alpama, Korziku, Sardiniju.... Lijepa nasa je prekrasna...
Pitam se koliko je HR bikera (tako i clanova foruma) ikada skrenulo s glavne prometnice i do npr. mora isli alternativnim cesticama????

Malo o USA na:
http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=310834

mozete malo prorostati po str., ima prekrasnih putovanja i destinacija.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 10:38

kažu fata je fata ali dva put je dvaput, tako i ode, za put i đeparac za nekoliko dana, ode jedan jako dobar motor koji se može voziti godinama, a kako klesoo kaže dobro se provozati možeš i bliže ali se nemožeš baš puno kur...ti s tim.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 10:59

magna je napisao/la:
kažu fata je fata ali dva put je dvaput, tako i ode, za put i đeparac za nekoliko dana, ode jedan jako dobar motor koji se može voziti godinama, a kako klesoo kaže dobro se provozati možeš i bliže ali se nemožeš baš puno kur...ti s tim.

LOL
dobro zboris! I ja bih radije 100 puta Moniku ili Renatu nego jednom Nicole ili Sharon

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 13:51

isto tako triba i dvaput razmisliti prije nego kažeš..............
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 14:10

magna je napisao/la:
isto tako triba i dvaput razmisliti prije nego kažeš..............

hm, ne povezujem zasto?? Cim razmisljas sto ces reci nije bas iskreno! To rade politicari i sl. ...
btw. ne kuzim ni ono s ku**enjem? Vozis li se radi ku**enja ili osobnog gusta? Meni je vaznije voziti se kilometrima, a ne proci kroz zlatni tunel, sjesti i faliti se drugima (koji se voze)....
Naravno, ako imas love i mozes si priustiti, zasto ne?
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 14:35

možda sam ja čudan ali ako netko izdvoji brdo love za nešto što može i puno jeftinije meni odmah padne napamet da se ku...i. ali ipak ito ogledalo ima dva lica: prvo odeš nešto napraviš iz svog gušta, ali se poslije ipak malo hvalisaš tim (ne obavezno, ali ima puno primjera)
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 19:12

Svoko ima neko svoje zadovoljstvo.Da imam brdo love išao bi možda i ja ali što kolega kaže ima se šta vidjeti i po dobroj staroj europi i balkanu naravno.
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 21:41

black&white je napisao/la:
definitivno..kak sam vec napiso..moj životni san..i Alabama..da imam para iso bi sutra..i to imam u planu kad bude mogućnosti..meni draga osoba i ja da se malo maknemo od te dosadne svakodnevnice!

slažem se sa svime ,ali meni je milija moja magistrala,za sat i pol laganini sam u raju za 150 kunaImage hosted by servimg.com[/img][/url][img][url=https://servimg.com/view/11843880/15]Route 66 - legenda Vratni11https://i.servimg.com/u/f29/11/84/38/80/th/dsc00013.jpg[/img][/url]


Zadnja promjena: medo; uto 19 vel 2008, 21:44; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimesri 20 vel 2008, 20:41

Naravno, sve je samo stvar financijske konstrukcije... ja već koji mjesec živim (doslovno) "na kredit"... i kako onda da se uputim negdje dalje...
U G. Desinec sam krenuo sa 13 (trinaest) Kn... Kad sam došao tamo, kao prvi, popio sam drugu kavu (u Delnicama prvu), i ja sam tamo proveo, s vama, vrijeme, sa tri Kn u džepu Cool ...
Jedna Amerika sa tom okvirnom cijenom od 6 Kg Kn, mi je daaaleka znanstvena fantastika... ali Nordkapp... to mi je godinama želja... ne nužno motorom (onda ne mogu računat na full obitelj), ali svakako da nekako dođem "gore" (makar i s motorom), za koju godinu, kad se sve skupa malo slegne, financije ojačaju...
Po Hrvatskoj je to već jednostavnije... stavim u džep karticu od HAK-a i AMEX-a, i uz malo sreće, da na tekućem bude parsto Kn... odo' ja "na cestu"... Very Happy
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimečet 21 vel 2008, 01:10

Genesis051 je napisao/la:
Naravno, sve je samo stvar financijske konstrukcije... ja već koji mjesec živim (doslovno) "na kredit"... i kako onda da se uputim negdje dalje...
U G. Desinec sam krenuo sa 13 (trinaest) Kn... Kad sam došao tamo, kao prvi, popio sam drugu kavu (u Delnicama prvu), i ja sam tamo proveo, s vama, vrijeme, sa tri Kn u džepu Cool ...
Jedna Amerika sa tom okvirnom cijenom od 6 Kg Kn, mi je daaaleka znanstvena fantastika... ali Nordkapp... to mi je godinama želja... ne nužno motorom (onda ne mogu računat na full obitelj), ali svakako da nekako dođem "gore" (makar i s motorom), za koju godinu, kad se sve skupa malo slegne, financije ojačaju...
Po Hrvatskoj je to već jednostavnije... stavim u džep karticu od HAK-a i AMEX-a, i uz malo sreće, da na tekućem bude parsto Kn... odo' ja "na cestu"... Very Happy

bemumater, sto nisi pricekao, ja bih ti platio i caj i kavu u Desinicu, tak da imas za caj u DE (na povratku) Ne zahebavam te, ozbiljan sam!
potkrala ti se greskica, USA nije za 6kkn, vec 6k$, a to je cca 30 000 kn!!! O NordCappu nemoj ni pomisljati bez 2k ojra. Tamo i natrag je cca 8000 km, ja racunam 10kkm. To je 500 litara goriva, a gorivo je u EU cca 1,4 eura. Dodaj pokoju cestarinu (mozda) pokoji trajektic (najdublji fjord je 200km, pa ga bas i nema smisla obilaziti cijelog!) Klopa i spavanje su skuuupiiii, cuga takodjer. Nakupi se toga. Za 10kkm ti treba MINIMUM 20 dana i to jebacke voznje. Tamo uvijek pada kisa i nije bas ugodno dnevno piciti 12 sati.
Ako dnevno trosis 100E to je min 2kE!!! Istina, do sada sam po EU i okolo trosio 60-70E dnevno, zajedno s gorivom... Treba imati i malo u rezervi.

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=675&str=1
http://www.odisej.hr/revija/clanak.asp?id=501
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimečet 21 vel 2008, 07:45

mislim da je genesis ipak bio najbaker u desincu jer sam ja ipak imao love da se nešto idesi, s 13 kn se ne usudim ni smeće odniti
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 21:19

evo ove godine sprema se ekipa iz moje firme bio sam i ja pozvan.cijena okvirno se kreće oko 5000€ s tim kaj je potrebno kartu za avion rezervirat 8-10mj prije inaće u zadnji tren cijena se povisuje za još 1000€.
od frenda koji je bio prije dvije godine i ide ponovo same rijeći hvale i prekrasne fotke i uspomene.samo puno je to para ali ko može da si priušti ok.
mislim da se ove godine sprema i vlasnik san antonia na route 66.
a ja maštam da proputujem ljepom našom od vukovara do dubrovnika. :harley:
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimečet 20 oľu 2008, 21:43

huš je napisao/la:

a ja maštam da proputujem ljepom našom od vukovara do dubrovnika. :harley:

...ova mašta bi mogla biti lijepa ideja i vrlo ostvariva s par pravih ljudi u ekipi!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 21 oľu 2008, 12:08

lukylipik je napisao/la:
huš je napisao/la:

a ja maštam da proputujem ljepom našom od vukovara do dubrovnika. :harley:

...ova mašta bi mogla biti lijepa ideja i vrlo ostvariva s par pravih ljudi u ekipi!
da možda bi trebalo tak nekaj pokrenuti-vidjeti koliko ima zainteresiranih,odrediti rutu koja bi pokrila obilazak što većeg broja ćlanova foruma.mislim da na prvom susretu možemo malo razglabat o tome-možda ima još zainteresiranih cheers :harley:
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimeuto 01 tra 2008, 20:00

sve je to divno i krasno, i ja bih volio u ameriku, ali od Aljaske do Ognjene zemlje...svako ima pravo na svoj san!!! Svaka čast ekipi koja si može odvojiti vrijeme i novac za neko takvo "egzotično" putovanje. Mislim da se tu ne radi o preseravanju nego o ostvarivanju snova..i hvala Bogu da ima i onih koji si ih mogu ostvariti. Snovi nas drže...jer život bez snova je kao nebo bez zvijezda...prazno... Zato dragi moji forumaši, snivajmo...možda nam se jednog dana snovi i ostvare, a do tada, vozimo se što više gdje god i kad god nam to slobodno vrijeme i financijske mogučnosti dozvole.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 07 stu 2008, 09:00

pomoc

Kolega s posla mi se sprema ove godine na put i jedna od punuda koju je dobio je cca 8.000$ za dvije osobe. Cijena ukljucuje sve od avio-karte, renta HD-a, smjestaja itd... S obzirom da mu to izgleda dosta skupo zanima ga da li mu tko moze pomoci sa svojim iskustvima. Znaci ako ste bili ili znate nekoga tko je bio ili ide da ima tocne informacije.

falalepa

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitimepet 07 stu 2008, 09:03

Safet(y) je napisao/la:
pomoc

Kolega s posla mi se sprema ove godine na put i jedna od punuda koju je dobio je cca 8.000$ za dvije osobe. Cijena ukljucuje sve od avio-karte, renta HD-a, smjestaja itd... S obzirom da mu to izgleda dosta skupo zanima ga da li mu tko moze pomoci sa svojim iskustvima. Znaci ako ste bili ili znate nekoga tko je bio ili ide da ima tocne informacije.

falalepa

ali ako ide sam to je već duplo jeftinije,valjda će naći nekog domorodca(tkinju) za iza lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Sponsored content





Route 66 - legenda Empty
PostajNaslov: Re: Route 66 - legenda   Route 66 - legenda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Route 66 - legenda
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kymco Zing 125
» ROUTE 69
» David Mann - bikerska legenda
» Route 66

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: