Početna stranicaPretraľnikKisno Odjelo 610RegistracijaLogin

 

 Kisno Odjelo

Go down 
+17
ajkula
skorpac
fat boy
necchi
asy
Kum
zanotti
Frntas
Tomo-vz
Jastreb
palomas
Zmija
klesoo
biker
stain
StarRider
Gad_
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:06

Posto je pocela nekakva kisa i zima dolazi imam u planu kupit nekakvo kisno odjelo tako da bar ove zime smanjim malo broj odlazaka doktoru i kolicnu antibiotika, vidio da ima svega i svacega za kupit od 200 do 2000 kn pa me zanima ima li ko kavih iskustava s time. Trenutno me privlace dvodjelna ali mi se postavlja pitanje nepromocivosti. Tako sto kupit i na sta bi treba obratit paznju?
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:09

Gad_ST je napisao/la:
Posto je pocela nekakva kisa i zima dolazi imam u planu kupit nekakvo kisno odjelo tako da bar ove zime smanjim malo broj odlazaka doktoru i kolicnu antibiotika, vidio da ima svega i svacega za kupit od 200 do 2000 kn pa me zanima ima li ko kavih iskustava s time. Trenutno me privlace dvodjelna ali mi se postavlja pitanje nepromocivosti. Tako sto kupit i na sta bi treba obratit paznju?
Kupio od Loisa pretprošle godine za 25 eurića . Nepromočivo i super,Jednodijelno...
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:10

Ja sam uzeo jednodjelno ixs mislim da je bilo oko 300kn. Super zadovoljan jedino sto mi ga je taka oblacit i svlacit!
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:13

Za kišno odijelo prije svega gledaj nepropusnost...od kojeg je materijala napravljeno a i godinu proizvodnje ( sa vremenom materijal gubi svoja svojstva nepropusnosti). Kod Luisa ihn ima od 20-tak Eura pa nadalje kod nas idu (koliko ja znam) od 200tinjak kn pa naviše
Ja osobno više volim jednodjelni kišnjak i gumene čizme (koliko god to nekome izgledalo smješno) ali nakon nekoliko uzastipnih dana vožnje u kišnim uvjetima večina navlaka se podere, propusti i sl.
Skoro svaki dučan sa moto opremom ima sada i kišna odjela...pa izvoli...i PAZI se auspuha.


Zadnja promjena: biker; pon 15 ruj 2008, 16:15; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:14

Trenutno samo razmisljam da nemoram u kesi nosit rezervnu robu i prisvlacit se nego kad dojdjem na posal lipo skinem to ostavim na vjesalici. Tko da mi je to manja tlaka nego se cili prisvlacit i jos mi naravno kisa zavrsi u cizmama tako da budem mokar 8 sati na poslu.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:21

jednodjelno je teze oblaciti i svlaciti. Dvodjelno je, po meni, bolje. Vazno je da su savovi "poduplani", da ne propuste vodu. Gotovo svi propuste u medjunozju i onda si "upisken" cijeli dan. Nisam probao ( a hocu kad se ukaze potreba), ali decki kazu da je lijek 24sata i to zadnjom str. prema jajima! Novine odlicno kupe vlagu!

Ja imam Uvex i jako sam zadovoljan, osobito na turama do 2-3h.

http://www.uvex.com.hr/~acautocr/uvex/katalog/RAINDANCE+II/1/93/100/100

http://www.uvex.com.hr/~acautocr/uvex/katalog/RAINDANCE+II/1/94/106/106

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:27

imam jednodijelno kišno odijelo Spyke. Nije baš jeftino bilo 500 tinjak kuna, ali vrijedi svake pare. U par navrata sam se vozio i do sat vremena po jakom pljusku i vjetru - došao suh kao što sam i krenuo.
mana - ponekad pri brzom navlačenju (kad me na cesti iznenadio pljusak ), patent na nogavici zna zaglavit za materijal, a kad se zaglavi onda neće tako lako pusti...drugim riječima nestrpljiv = mokar
Uz malo pažnje prilikom tih nožnih patenata - moja preporuka
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 17:50

Ja sam svoje dvodjelno kišno odijelo kupio u "po zlu razglašenom" Lidlu, kad su bile one njihove akcije, za neke smiješne novce.

Isprobano je na nekoliko dobrih kiša prošle godine, i s obzirom koliko se pljuvalo po Lidlu i njhovoj ponudi, vrlo ugodno sam iznenađen s tim odjelom. Svi spojevi su s dodatnim preklopom na čičak, ispod kojih je zip, jakna i hlače mogu se brzo navuči preko svega što već imate obučeno, ne pušta čak niti nakon dugačke vožnje po kiši.

Tako da su mi na kraju propustile jedino kožne rukavice, jer tu alternativu nisam imao.
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 19:52

Upravo ti je u Luisu veliko snizenje sa 40 na 35 €

http://www.louis.de/_409533a4af157b8109441f89e3b009ee5a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=850&list_total=5&anzeige=0&artnr_gr=205173

http://www.louis.de/_409533a4af157b8109441f89e3b009ee5a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=850&list_total=5&anzeige=0&artnr_gr=208850
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:01

dvodjelno M-TECH odjelo,brzo se oblači i svlači,cijena 400kuniča,nalazi se uvijek u bisagama,nikad se nezna Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Frntas
man
man
Frntas


Broj postova : 358
Godina imam : 34
Prebivalište : samobor
Vozim : Ybr custom 125, kawasaki z400
Na forumu od : 03.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:05

e ovaj u louisu mi je super to bi si trebo kupit
svaki dan se vozim po kisi i smrznem se ko pichka lol!
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:12

Ja imam ovo od Louis-a i više sam nego zadovoljan za tu cijenu,ako te zanima baš ih se kani naručiti par frendova preko Kreše.
Kisno Odjelo 3149jdw
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:18

zanotti je napisao/la:
Ja imam ovo od Louis-a i više sam nego zadovoljan za tu cijenu,ako te zanima baš ih se kani naručiti par frendova preko Kreše.
Kisno Odjelo 3149jdw

I ja imam to odijelo. Zadovoljan sam. Sluzi svrsi i drzi me suhim. I na duzim relacijama po jakoj kisi. Cijena je bila nekih 14E.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:39

Uzmi ovako nešto i nema brige više za kišu
Sa jednim i drugim sam se vozio preko četiri sata u komadu po kiši i pljusku i osta suh.
Kisno Odjelo 1z37arq
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:44

zanotti je napisao/la:
Ja imam ovo od Louis-a i više sam nego zadovoljan za tu cijenu,ako te zanima baš ih se kani naručiti par frendova preko Kreše.

E sad si me zainteresira moga bi se prikljucit toj naruđbi samo da skuzim koja mi velicina treba. Oce li to bit brzo ili iman par dana da malo prođen ducane i vidim velicine.
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:51

Jastreb je napisao/la:
Upravo ti je u Luisu veliko snizenje sa 40 na 35 €

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=140&wgr=850&list_total=5&anzeige=0&artnr_gr=205173


Kako nisam bas neki veliki ljubitelj zute boje ovo od Proof-a mi se svidja
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:00

Gad_ST je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Ja imam ovo od Louis-a i više sam nego zadovoljan za tu cijenu,ako te zanima baš ih se kani naručiti par frendova preko Kreše.

E sad si me zainteresira moga bi se prikljucit toj naruđbi samo da skuzim koja mi velicina treba. Oce li to bit brzo ili iman par dana da malo prođen ducane i vidim velicine.

Imaš skoro sve proizvode u Ginge u Trogiru(motto gama), isprobaš veličinu pa po tome i naručiš.Krešo ti obično ide svaki vikend u Louis-a pa ti možeš naručiti kad te volja.Možeš sa nama ili preko njega.Mislim da je reka da ide ovi vikend. bok
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:08

zanotti je napisao/la:
Gad_ST je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Ja imam ovo od Louis-a i više sam nego zadovoljan za tu cijenu,ako te zanima baš ih se kani naručiti par frendova preko Kreše.

E sad si me zainteresira moga bi se prikljucit toj naruđbi samo da skuzim koja mi velicina treba. Oce li to bit brzo ili iman par dana da malo prođen ducane i vidim velicine.

Imaš skoro sve proizvode u Ginge u Trogiru(motto gama), isprobaš veličinu pa po tome i naručiš.Krešo ti obično ide svaki vikend u Louis-a pa ti možeš naručiti kad te volja.Možeš sa nama ili preko njega.Mislim da je reka da ide ovi vikend. bok

A pa onda cu sutra se zaletit do Ginge pa se javim :bounce: Very Happy
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 21:22

Ove navlake za čizme ISKLJUČIVO treba staviti ispod odjela a nikako ovako kako je na slici...vjerujte znam iz iskustva Sad (napunile se vodom koja se sljeva sa nogavica) gumica koja steže gornji kraj navlake ne sprećava prolazak vode!!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 22:42

biker je napisao/la:
Ove navlake za čizme ISKLJUČIVO treba staviti ispod odjela a nikako ovako kako je na slici...vjerujte znam iz iskustva Sad (napunile se vodom koja se sljeva sa nogavica) gumica koja steže gornji kraj navlake ne sprećava prolazak vode!!

potpisujem!

2palomas:
frendic, postoje fine navlake za ruke (rukavice) s dva ili tri prsta. Odlicna stvar i bezobrazno jeftina.
;-)
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 22:56

biker je napisao/la:
Ove navlake za čizme ISKLJUČIVO treba staviti ispod odjela a nikako ovako kako je na slici...vjerujte znam iz iskustva Sad (napunile se vodom koja se sljeva sa nogavica) gumica koja steže gornji kraj navlake ne sprećava prolazak vode!!

Tako je,obavezno ispod odijela i imaj na umu da je odijelo plastično te ne upirati nogama u rezervoar jer se može lagano oštetiti(izgrebati),barem se meni to desilo affraid
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 23:11

Ja sam u yamahinom dućanu tu kod nas kupija Heldovo za 330 kn mislim.. Čak je "predebelo", mislim da je ok..

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Kisno Odjelo Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 10:09

ja kupila u metrou dvodjelno kišno odjelo za 70kn, neznam jesam li to slučajno naletla ili imaju stalno ta odjela u prodaji
šavovi šivani i iznutra ljepljeni, i nema cifova na džepovim
made in nije kina
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 10:58

necchi je napisao/la:
ja kupila u metrou dvodjelno kišno odjelo za 70kn, neznam jesam li to slučajno naletla ili imaju stalno ta odjela u prodaji
šavovi šivani i iznutra ljepljeni, i nema cifova na džepovim
made in nije kina

kada si uzela? ajd slikicu baci...
kakvo je,s mrezicom ili?
gdje zavrsava donji dio,ispod ili iznad pupka?
imA li jednodjelnih?
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 11:11

palomas je napisao/la:
Ja sam svoje dvodjelno kišno odijelo kupio u "po zlu razglašenom" Lidlu, kad su bile one njihove akcije, za neke smiješne novce.

Isprobano je na nekoliko dobrih kiša prošle godine, i s obzirom koliko se pljuvalo po Lidlu i njhovoj ponudi, vrlo ugodno sam iznenađen s tim odjelom. Svi spojevi su s dodatnim preklopom na čičak, ispod kojih je zip, jakna i hlače mogu se brzo navuči preko svega što već imate obučeno, ne pušta čak niti nakon dugačke vožnje po kiši.

Tako da su mi na kraju propustile jedino kožne rukavice, jer tu alternativu nisam imao.

.. preko kožnih rukavica navučeš kirurške od latexa Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Kisno Odjelo Empty
PostajNaslov: Re: Kisno Odjelo   Kisno Odjelo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kisno Odjelo
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: