Početna stranicaPretraľnikJug & Sjever by Blue Pearl 610RegistracijaLogin

 

 Jug & Sjever by Blue Pearl

Go down 
+12
necchi
sdave
kuna
biker
lukylipik
lord
Munja
magna
eltoro
stain
klesoo
LShawn
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 10:48

Evo pali su teški dogovori.
Istina ima do toga još točno cca 9 mjeseci, ali što novćano što fizički (dosta je vremena prošlo od prelazaka većih tura) treba se pripremiti a i toliko sam uzbuđena da bi mogla prdnuti od sreće.

Uglavnom nakon kratkog sastanka ovaj vikend sa ekipom u Ateni, dogovor je pao na lagane vožnje.

Pošto vremenski se ne može maximalno uskladiti, što zbog mog posla, što zbog njihovog, radit će se dvije ture. Jedna Južna i jedna Sjeverna.

Dakle Južna tura (Plan A):

Sama krećem put prema Ateni sa HD-om. Pokušavam sklopiti najbolju turu i u neku ruku najbržu.
Izgledalo bi ovako nekako:

Jug & Sjever by Blue Pearl Crobalkangryw5
Jug & Sjever by Blue Pearl Crobalkangryw5.a35265a064

Nakon dosta informacija i čitanja, još uvijek mi nije svejedno proći taj cijeli dio sama, jesam optimist ali nisam baš toliki. Živim u nadi da će sve biti u redu. Malo mi skraceno vrijeme predstavlja problem, jer bi trebala što brže doći do Atene.
Ukoliko se malo bolje organiziram možda ću ići do Dubrovnika pa tamo nakon odmora do Tirane pa na Bitolu, jer mi je prva grčka stanica Thessaloniki za odmor, i tu bi mi se trebao pridružiti kolega Kostas, prema Ateni.

Južna tura (Plan B) :

Ukoliko Kostas će dupe prijevremeno premjestiti dupe dole, idem putem Italije, malo mi je guza tu mirnija, a i ceste su puno bolje.

Jug & Sjever by Blue Pearl Croitgrsz2
Jug & Sjever by Blue Pearl Croitgrsz2.e117e838df

Dolazak u Atenu, i snalaženje što po sjećanju pa malo i po GPR-su da ne ispadnem njonjo jer me se treba dočekati. Rađe se gubim i pitam za smjer nego da sam njonjo ili "žensko".
Tu provodimo svi skupa dan-dva dok se svi skupimo, napijemo i otrijeznimo.
Moram samo naglasiti da nas samo dvoje ide sa HD-om nadobudno, dok su genijalci na BMW -ima, Pegasu i sl. Tako da je dogovor da će se ekipa pridržavati naših brzina, a i ja sam opet jedino žensko pa malo i tu natežem pravdu na svoj mlin:)

Dakle nakon Atene dogovor je da se krene lagano prema jugu poluotoka i prođe po obali do Patrasa gdje bi se ukrcali i put valova do Irakleia na Kreti. Tamo biti dva danai proći Kretu uzduž i popreko, u cik cak, jer po pričama ceste, plaže ceste, ceste, makadami, su pravi doživljal. Na tako malo području stvarno mi je želja vidjeti to čudo od otoka.
Ustvari ruku na srce želim doći na Kretu, sjest u hlad i probati njihovu domaću rakiju, od koje sam vidjela bijele slonove ovaj vikend.
Povratak natrag istim putem, natrag u Atenu, odmor i ja se onda vraćam natrag, drugom rutom od prvo odabrane i odvezene.

E sad nakon tjedan dana, oni ponavljaju moju turu no prema Zadru, gdje se nalazimo da se odmore. Nakon spavanja, hranjenja, njihov glavni plan i cilj je Norveška (valjda im je pun kufer svakodnevnih jutarnjih 38C, pa se idu ohladiti malo). Pošto ja nisam u sklopu ekipe koje ima po mjesec dana godišnjeg ja ih pratim dok vrludaju po Italiji, Austriji, Švici.

Taj dio oni moraju isplanirati i kad dođe do završnog stadija mogu točno vidjeti koliko ih mogu pratiti i gdje ih napuštam da uživaju u ,uškim pričama i ispjanju alkohola.

Uglavnom skaćem od uzbuđenja kao malo dijete kad dobije sladoled....

Sve novosti i promjene kao i slike ću stavljati tu da se može pratiti.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 11:50

bravo, jako lijepo. Obzirom da mislis ici sama, ne preporucam Albaniju. Jednostavno zato sto bi tamo mogla imati tehnickih problema, nedostatak npr. servisa i sl. Ova talijanska opcija mi se najvise svidja. Gladam iskljucivo na to da ides sama. U svim ostalim slucajevima - jadranskom do CG, Albanija, Grcka...

Smile i ja planiram dogodine put Atene, a kamo dalje, vidjeti cemo na licu mjesta. Za takav put treba osigurati cca 15ak dana, u protivnom ces malo vidjeti, a puuuuno voziti.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 12:58

klesoo je napisao/la:
bravo, jako lijepo. Obzirom da mislis ici sama, ne preporucam Albaniju. Jednostavno zato sto bi tamo mogla imati tehnickih problema, nedostatak npr. servisa i sl. Ova talijanska opcija mi se najvise svidja. Gladam iskljucivo na to da ides sama. U svim ostalim slucajevima - jadranskom do CG, Albanija, Grcka...

Smile i ja planiram dogodine put Atene, a kamo dalje, vidjeti cemo na licu mjesta. Za takav put treba osigurati cca 15ak dana, u protivnom ces malo vidjeti, a puuuuno voziti.
Wink

Ma ta mi je ruta bila nadraža, do kraja jadrana, svakako otići do Budve, u gasu proći Albaniju, ali eto do Grčke idem solo pa mi nije baš svejedno. Hmmmm za servise sam upoznata da ću ukoliko se ne daj Bože nešto desi imati veći onda problem, a kamoli u Albaniji, ali me više muće same granice i moguće zahebavanje.
Uglavnom koliko god sam visoka i teška nije mi do njihove zafrkancije.
Italiju sam često prolazila i draga mi je, i nadasve eto psihički mi je drago tamo proći. Vjerovatno svratiti u Firencu, posjet malo frendu, i onda nogom u guzicu do Baria, i onda se malo odmarati na trajektu.

Ukoliko ostane opcija da se ne vraćamo natrag skupa, pa opet putujem sama, mogu se vratiti istim putem ili stisnut muda i glumiti optimista i pravac prema Albaniji.

Za sad imam još vremena dok si sve kockice posložim.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:02

Svaka čast, al zar ne bi sve to skupa bilo i lijepse i sigurnije u društvu?
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:13

LShawn je napisao/la:

Uglavnom koliko god sam visoka i teška nije mi do njihove zafrkancije.

A koliko si visoka i teška affraid
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:20

stain je napisao/la:
Svaka čast, al zar ne bi sve to skupa bilo i lijepse i sigurnije u društvu?

Bi, svakako bi, ali je dosta teško naći suputnike u isto vrijeme da su slobodni. Naravno ukoliko se netko prepozna sa mogućnostima, i više je nego pozvan, rakije ima dovoljno za sve! Wink

Čekam potvrdu od frenda iz Firence, ukoliko će biti slobodan pravit će mi društvo do Baria, ukrcat me na trajekt, a u Patrasu me ćekaju Grci, tako da prvi dio puta, i u povratku uglavnom sam sama, napuštena, free rider, free spirit, road spirit...ah...što ćeš...


2 eltoro: dovoljno da si moram nabaciti stražnju jaču šlapu Wink (183 cm, i 82 kg)
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:24

LShawn je napisao/la:


2 eltoro: dovoljno da si moram nabaciti stražnju jaču šlapu Wink (183 cm, i 82 kg)

Ma i nije to nešta ja sam već zabrijo ono ufffff ali ovo je ok za malo jače podešen zadnji trap hehehehehe nego pustimo šalu neznam baš da ti je pametno na taj put sama i bez pratnje ipak su to zemlje do grčke kroz koje se baš i neide sam a pogotovo SAMA naglasak na MA nije da imam neke predrasude ali hmmm sory bat jebiga
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:37

eltoro je napisao/la:
LShawn je napisao/la:


2 eltoro: dovoljno da si moram nabaciti stražnju jaču šlapu Wink (183 cm, i 82 kg)

Ma i nije to nešta ja sam već zabrijo ono ufffff ali ovo je ok za malo jače podešen zadnji trap hehehehehe nego pustimo šalu neznam baš da ti je pametno na taj put sama i bez pratnje ipak su to zemlje do grčke kroz koje se baš i neide sam a pogotovo SAMA naglasak na MA nije da imam neke predrasude ali hmmm sory bat jebiga

Dobro za zadnji trap ćemo se dogovoriti Embarassed

Hm kada bi u životu imali vremena svaki put pametno razmišljati, ne bi nigdje stigli. No svakako stoji, da bez obzira na spol, nije najpametniji izbor putovati sama. Pogotovo kroz zemlje koji jel...ah da..
Zato mi je najdraža opcija cijela Italija i amen. Pokupim kolegu da mi pravi pola puta društvo, a dalje me ekipa preuzima.

Dakle postoje dvije rute.

Ruta 1 : ukoliko se sastajem u Thessaloniki-u (CRO-CG-ALB-GR)
Ruta 2 : ukoliko skrećem za Firencu (CRO-IT-GR)
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:40

Neka me nitko krivo ne shvati, ali opet ne bi volila da se i mene krivo shvati da sam opala sa kruške i odlučila za put.
Istina je da bi ovo bio prvi put da vozim duže relacije solo. I da se moram itekako pripremiti, i sebe i motor. Zato imam dovoljno vremena sve provjeriti, raspitati se i skupiti strpljenja i kontrole za put.

Problem je u tome kada se za nešto odlučim, to i ostvarim u svojim najboljim mogućnostima.
I uvijek gledam na svijetliju stranu, makar mi je i ona lošija uvijek u desnom uhu.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:44

Ako buš platila cuga u Ateni mislim da će ih nekoliko odavde krenuti s tobom ha ha ha ha palipilu
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 13:53

eltoro je napisao/la:
Ako buš platila cuga u Ateni mislim da će ih nekoliko odavde krenuti s tobom ha ha ha ha palipilu

Kao da je to ikada bio problem cuga cuga cuga cuga Uz to i ... hm neka smajlića za to ali ima dobar opis kako se izgleda nakon par domaće rakije koma
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 19:37

samo da huš ovo ne pročita jer će odma upaliti motor i čekati da kreneš
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 21:15

magna je napisao/la:
samo da huš ovo ne pročita jer će odma upaliti motor i čekati da kreneš
kolega trenutno apstinira,ali ja se javljam ako ima vilijamovke ili pelina cheers
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 21:20

LShawn je napisao/la:

2 eltoro: dovoljno da si moram nabaciti stražnju jaču šlapu Wink (183 cm, i 82 kg)


uuuuuuuuuu a ja kad sam bio mali tata mi je rekao da stavim noge u đubar i zalijem vodom da narastem. nije pomoglo (možeš mi jesti sa glave). a što si ti jela lol!
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 22:45

magna je napisao/la:
LShawn je napisao/la:

2 eltoro: dovoljno da si moram nabaciti stražnju jaču šlapu Wink (183 cm, i 82 kg)


uuuuuuuuuu a ja kad sam bio mali tata mi je rekao da stavim noge u đubar i zalijem vodom da narastem. nije pomoglo (možeš mi jesti sa glave). a što si ti jela lol!

Mene su ostavljali na kiši sory
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimesri 27 kol 2008, 09:17

magna je napisao/la:
možeš mi jesti sa glave

lol!
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimesri 27 kol 2008, 13:02

... samo puno pusa, sreće i ugodna puta! ...javljaj nam se!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimesri 27 kol 2008, 14:55

Evo ja u svojoj samouvjerenosti i samodopadnosti smatram da bi mogao nešto reči o tvojem planu puta, pošto sam več nekoliko puta vozio sličnim i istim smjerom.

Kako si napomenula da ti je cilj stići što prije u Atenu, siguran sam da je najbolje i najbrži put do tamo ZG-BG-Niš-Skopje-Atena. Voziš uglavnom autoputem (dobrog kolnika) sa dovoljnim brojem odmorišta, pumpi restorana i sl. Neugodnosti do sada nisam imao nikakvih a ako se odlučiš na taj smjer mogu ti poslati nekoliko kontakata ljudi na koje se u svakom slučaju na toj relaciji možeš osloniti.

Put preko Crne Gore i Albanije u ovom slučaju ti nebih preporučio (žuri ti se, sama si, nisi osobiti vozać...ne mislim vrijeđati)

Put preko Italije je atraktivan, ali vremenski dosta duži (računaj na tremine trajekta)

U sakom slučaju želim ti siguran put i što bolji provod i nemoj piti onu njihovu rakiju dok voziš....stani pa pij!! Smile
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 00:03

biker je napisao/la:
Evo ja u svojoj samouvjerenosti i samodopadnosti smatram da bi mogao nešto reči o tvojem planu puta, pošto sam več nekoliko puta vozio sličnim i istim smjerom.

Kako si napomenula da ti je cilj stići što prije u Atenu, siguran sam da je najbolje i najbrži put do tamo ZG-BG-Niš-Skopje-Atena. Voziš uglavnom autoputem (dobrog kolnika) sa dovoljnim brojem odmorišta, pumpi restorana i sl. Neugodnosti do sada nisam imao nikakvih a ako se odlučiš na taj smjer mogu ti poslati nekoliko kontakata ljudi na koje se u svakom slučaju na toj relaciji možeš osloniti.

Put preko Crne Gore i Albanije u ovom slučaju ti nebih preporučio (žuri ti se, sama si, nisi osobiti vozać...ne mislim vrijeđati)

Put preko Italije je atraktivan, ali vremenski dosta duži (računaj na tremine trajekta)

U sakom slučaju želim ti siguran put i što bolji provod i nemoj piti onu njihovu rakiju dok voziš....stani pa pij!! Smile

A kako bi mogla krivo shvatiti savjet iskusnog/iskusnih?! I daleko od toga da bi se na nešto uvrijedila jer je sve to istina.

Glavni razlog zašto preko Italije, je izbjegavanje Srbije, CG I Albanije, prvenstveno jer putujem sama.

A o ovim relacijama preko NIša--Skopja nisam niti razmatrala.

Vidim ja da ću se ugurati za jedno pice da sve detalje cujem, jer ce mi svaki prijedlog i savjet dobro doći.

Hehhehehehehe rakija je iapk rakija, i ona je za nazdravit nakon dobrog odrađenog zadatka. Makar kod mene i hladan tuš dobro kotira.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 00:04

lukylipik je napisao/la:
... samo puno pusa, sreće i ugodna puta! ...javljaj nam se!!!

Narafno, mms i sms ce raditi, barem cu si odrzavat drustvo Smile
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 09:00

Sretan put i mirno more ma gdej bila! cheers lol!
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 13:04

puno srece i ugodne voznje ti zelim.
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 13:50

kad odrastem i ja ću jedan dan tako Wink
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 14:06

Kakav sretan put ? Pa ide tek za 9 mjeseci!!!
Hm, hm...to se terminski poklapa sa mojim planovima putovanja...tko zna mozda jedan dio puta provozamo zajedno!!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitimečet 28 kol 2008, 14:07

biker je napisao/la:
Kakav sretan put ? Pa ide tek za 9 mjeseci!!!
Hm, hm...to se terminski poklapa sa mojim planovima putovanja...tko zna mozda jedan dio puta provozamo zajedno!!
Onda sretan put i tebi! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jug & Sjever by Blue Pearl Empty
PostajNaslov: Re: Jug & Sjever by Blue Pearl   Jug & Sjever by Blue Pearl Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jug & Sjever by Blue Pearl
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» BBB ---- bed blue bobber
» projekt BABY BLUE
» Malo perle uz blue flames za druga Magnu
» Blue Knights LE MC - Croatia II, Dice Run za Milana Fortunu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: