Početna stranicaPretraľnikĆao japanci! 610RegistracijaLogin

 

 Ćao japanci!

Go down 
+12
Yzzy
saky00
Vladek
Genesis051
zuta guja
buba
stain
magna
klesoo
KekoWaspnation
dragger
jebiki
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimesri 20 kol 2008, 17:15

Već dugo kinezi najavljuju motore s većom kubikažom, pa evo ih i samo da izbace kakav lipi cruiser: http://cro-moto.com/content/view/1286/1871/
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimesri 20 kol 2008, 18:53

Ma sve je to OK samo ja ne volim biti pokusni kunić.
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimesri 20 kol 2008, 19:00

a dobro to sve ovisi i o stavu s kojim prilazis tome..ja mislim da je to dobra stvar..neka ruse cijene ovim napuhanim velikanima...
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimesri 20 kol 2008, 23:44

tesko da ce bitno srusiti cijene. Dokaz je BMW. Njemu nitko ne moze srusiti cijenu, a oni koji su spremni istresti lovu znaju zasto to cine. Jos ce Kinezi pojesti podosta rize dok ne razviju pravi stroj. Mislim, Japan, jelda.... klasicna konfekcija. Ne treba zaboraviti ni Talijane, a ni HD...
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 07:06

tako je. svaka roba ima svoju cijenu. ovo nisu telekom usluge koje u biti nude isto pa će jedan drugom oboriti cijenu. na ovakvim tržištima su stvari dosta jasno definiranije zna se ko što hoće tako da ne virujem da će neko ko je zacrtao kupiti moto guzzija neće kupiti nekog kineza
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 07:27

Mozda bi mogli jos i podici cijene ovim "napuhanim velikanima"...
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 08:34

stain je napisao/la:
Mozda bi mogli jos i podici cijene ovim "napuhanim velikanima"...
ali tek sad kad si ga ti vec kupio lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 08:46

dkrcelj je napisao/la:
stain je napisao/la:
Mozda bi mogli jos i podici cijene ovim "napuhanim velikanima"...
ali tek sad kad si ga ti vec kupio lol!

Naravno!
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 15:57

cista kopija kawića Z 750 (onaj srednji). ako ce biti 6000 kn ja cu ga uzet :lol:
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 17:11

magna je napisao/la:
tako je. svaka roba ima svoju cijenu. ovo nisu telekom usluge koje u biti nude isto pa će jedan drugom oboriti cijenu. na ovakvim tržištima su stvari dosta jasno definiranije zna se ko što hoće tako da ne virujem da će neko ko je zacrtao kupiti moto guzzija neće kupiti nekog kineza
Svaka roba ima svoju cjenu ali i svaka roba ima svog kupca kojeg treba privući.Dosad se raspravljalo o kupnji polovnog japanca (njemca,talijana.....) veće kubikaže ili kineza novog od 125ccm ili 250ccm pa se veliki broj ljudi opredjelio za novog kineza.Svi znamo prednosti i mane jednih ili drugih-izlizana tema Exclamation A sad će biti biraj između motora starog 10-ak godina ili novog kineza iste kubikaže,za iste novce +garancija 2g na neograničen broj Km uz jeftin servis i djelove! Ja znam što bi ja Very Happy
Slažem se da ako je netko zacrtao neki motor da će ga i kupiti,ali ne možemo svi odmah što nam srce želi - treba malo strpljenja i kešovine. a do tada vozimo ono što sebi možemo priuštit a da nam se koliko toliko sviđa. Evo ti si minja Magnu Shedowicom koja i nije nužno bolji motor ali to je motor koji si zacrta i točka.Samo hoću reć da će mnogi pristati na kompromis dok ne budu u mogućnosti imati ono što žele a kinezi su trenutačno idealna prilika.
Rekoh trenutačno jer sam uvjeren da će podići kvalitetu proizvoda i postati stvarno konkurentni dok su sad još uvjek ipak kompromis ali kompromis koji je nama mnogima omogućio da uživamo u kromu (lažnom ali w.t.f) i vjetru u kosi (malo poezije) i zato ja svoga KIVIJA cjenim [center]
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 17:11

Onaj srednji (sa logom Zongshen u kutu slike) uopće ne izgleda loše... (ona druga dva logo-a/proizvođača nisam nikad čuo ni vidio)
Naravno svaka roba nađe kupca (što, u principu, kopiram jebiki-a)....
... nakon određenog vremena će (ako budu ustrajni kao korejanci s autima) "uzeti" dio prodajnog kolača, i to je to...
Samo se sjetite kako je tržište bilo skeptično prema Hyundai-u, ili Daewoo-u, pa i Kia-i...
A Accent se sasvim solidno prodaje, pa i Aveo (makar ne više Daewoo nego "Ševac"), a o Sorentu da i ne govorimo... makar su i drugi modeli navedenih, imali određenu prodaju...

Nek' ponude i nekog choppera/cruisera te klase (650+ ccm)...
Evo, npr. iz Regal Raptora su obećali mašinu od 800 ccm (tako piše u letku od Zg Velesajma: 300, 350 i 800...)

jebiki, slažem se, sve ... Cool:lol: Cool
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 18:09

stain je napisao/la:
Mozda bi mogli jos i podici cijene ovim "napuhanim velikanima"...

pa definitvno su im napuhane cijene, ako tebi nisu, svaka cast..uzivaj...drago mi je zbog tebe da ti nisu skupi...
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 18:26

Pa kako koji, al mislim da VN900 definitivno nema napuhanu cijenu, a dobijes dobar komad motora.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 18:48

stain je napisao/la:
Pa kako koji, al mislim da VN900 definitivno nema napuhanu cijenu, a dobijes dobar komad motora.

Slažem se s tobom. Kad gledam da Jedan Hyosung GV 650 dođe 52 000kn, a Kawasaki VN 900 59 000kn nije teško zaključiti koji bih prije kupio.
Čak i nije da je stvar u kvaliteti već u dostupnosti dodatne opreme (imam puno iskustva u pripasivanju opreme, jer vozim ne japanski motor), dijelova i servisa... naravno na kraju i Kawasaki sporije gubi na vrijednosti.
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 18:50

Osobno sam razmisljanja da su sve to prevelike cijene ali normalno svatko bira sto kupuje i koliko zeli ili moze dati. VN900 je po mojem misljenju puno isplativiji od nekih drugih proizvodjaca, pogotovo jer mu je cijena bliza evropskim cijenama za razliku od nekih drugih koji nenormalno odskacu, nabijanjem cijene. Ponavljam mislim da su ipak to prevelike cijene bez obzira na sve, no nema se izbora, sto se moze,, jer ako ih i ides uvesti, ispadne te slicno..
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 18:52

Vladek je napisao/la:
stain je napisao/la:
Pa kako koji, al mislim da VN900 definitivno nema napuhanu cijenu, a dobijes dobar komad motora.

Slažem se s tobom. Kad gledam da Jedan Hyosung GV 650 dođe 52 000kn, a Kawasaki VN 900 59 000kn nije teško zaključiti koji bih prije kupio.
Čak i nije da je stvar u kvaliteti već u dostupnosti dodatne opreme (imam puno iskustva u pripasivanju opreme, jer vozim ne japanski motor), dijelova i servisa... naravno na kraju i Kawasaki sporije gubi na vrijednosti.

Da ali ipak je razlika u snazi KS..ja osobno mislim da je taj GV jedan od isplativijih na trzistu ako ne najisplativiji...
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 19:42

Vladek je napisao/la:
stain je napisao/la:
Pa kako koji, al mislim da VN900 definitivno nema napuhanu cijenu, a dobijes dobar komad motora.

Slažem se s tobom. Kad gledam da Jedan Hyosung GV 650 dođe 52 000kn, a Kawasaki VN 900 59 000kn nije teško zaključiti koji bih prije kupio.
Čak i nije da je stvar u kvaliteti već u dostupnosti dodatne opreme (imam puno iskustva u pripasivanju opreme, jer vozim ne japanski motor), dijelova i servisa... naravno na kraju i Kawasaki sporije gubi na vrijednosti.

kak su dečki gore rekli za tih par tisuća kuna (ne velim da je malo) razlike ipak bi rađe uzel provjereni motor neko nekaj kaj je tek sad izletilo na tržište ...
ja bi se odlučil definitivno na japanca... doduše imam mali problem u glavi nikak mi za sad ne sjedaju ti kineski motori
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 19:51

saky00 je napisao/la:
[quote="kak su dečki gore rekli za tih par tisuća kuna (ne velim da je malo) razlike ipak bi rađe uzel provjereni motor neko nekaj kaj je tek sad izletilo na tržište ...
ja bi se odlučil definitivno na japanca... doduše imam mali problem u glavi nikak mi za sad ne sjedaju ti kineski motori

a cuj ukusi su razliciti, VN 900 je isto isplativ u usporedbi s drugim motorima, ali bome i GV650, ima 80ks sto treba uzeti u obzir i nije kinez..nego koreac, i ipak je vec poznatiji u svemu tome..i dalje tvrdim da je jako isplativ a cini mi se da su i ok s djelovima..i sa svime ostalim..

a sto se tice tih kineza, ja sam imao tolko para da uzmem ili nesto staro i rabljeno ili novo a to sam mogao samo kineskog i eto imao sam srece...kupio sam Jinlun i sve ok, servis je odlican, sve mi radi a jedino sam ja zasrao, tj ..slucajno potrgao cok...i dobio novi od servisera besplatno...tak da i kod kupnje kineskog motora moras imat srece..al mislim da za 22 000kn nisam mogao bolje proci..
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 19:56

nemoj me krivo svatit ne mislim da su loši nego kak sam rekal problem je u glavi ...
pomoc
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 19:58

ma ne.sve ok..samo iznosim zasto sam ja uzeo..imao sam i ja prije taj stav a onda vidio da je Izzy uzeo pa rekao mogu onda i ja chopper
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 20:02

ko zna mozda bude moj sljedeći agila ili nekaj slično ...
vjerojatno takav skepticizam su imali i ameri prema japancima kad su počeli delat choppere...
morat ćemo to malo bolje sagledat uz jednu cuga
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 20:07

svakako..koerjci su vec korak ispred kineza...no s vremenom svi nauce svoj posao... cuga
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 20:15

baš vidio tvoju :harley: na netu ....super izgleda...
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 20:17

thnx--meni je i tvoja masina mrak..morat cemo na cuga pa se diviti..
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitimečet 21 kol 2008, 20:28

samo da nebude previše cuga da se nebudu divili policija ili nedaj bože graba uz cestu
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
Sponsored content





Ćao japanci! Empty
PostajNaslov: Re: Ćao japanci!   Ćao japanci! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ćao japanci!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: