Početna stranicaPretraľnikFarbanje popravak manjih dijelova 610RegistracijaLogin

 

 Farbanje popravak manjih dijelova

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Farbanje popravak manjih dijelova Empty
PostajNaslov: Farbanje popravak manjih dijelova   Farbanje popravak manjih dijelova Icon_minitimepet 01 svi 2020, 13:58

Cijeli motor (ne masina) je pofarban u crnu mat boju.

Sa nekih se dijelova malo ogulila farba, pa se i malo hrde ulovilo na nosačima batwinga.

Ne pickam ga da bude pic-mic već ono da ne bljeste oguljotine na pofarbanim djelovima.
- ure, koje su chromane pa farbane u crno.
- nosači batwinga
- centralni drzac governala
- poklopci sa lijeve i desne strane

Ma sve sitnice u biti, ništa vrijedno skidanja, pjeskarenja,...

Kako to ide sa primerom? Pošpricaš i pustiš da se osuši i udri farbu preko ili treba opet šmirglat prije farbanja?

Da ne špricam bez veze, ajde se nabacite savjetima i razmišljanjima.
[Vrh] Go down
https://route66.me
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Farbanje popravak manjih dijelova Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje popravak manjih dijelova   Farbanje popravak manjih dijelova Icon_minitimepon 04 svi 2020, 15:42

Nasao sam primer i boju u spreju. Nije no-name boja pa bi trebala ok biti.

E sad, boja je za vruce povrsine sto je ok ako zelim farbati masinu. Treba li primer i za farbanje masine?

Boja bi valjda trebala biti ok i za ove male, prije spomenute dijelove. Da ne kupujem posebno, ili da kupim posebnu boju?
Farbanje popravak manjih dijelova Primer10Farbanje popravak manjih dijelova Boja10
[Vrh] Go down
https://route66.me
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Farbanje popravak manjih dijelova Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje popravak manjih dijelova   Farbanje popravak manjih dijelova Icon_minitimepet 24 srp 2020, 22:53

martinx je napisao/la:
Cijeli motor (ne masina) je pofarban u crnu mat boju.


Kako to ide sa primerom? Pošpricaš i pustiš da se osuši i udri farbu preko ili treba opet šmirglat prije farbanja?

Da ne špricam bez veze, ajde se nabacite savjetima i razmišljanjima.

Sry, tek sada vidio.... Primer koliko je dobar za nanošenje na mjesta gdje boje nema, toliko nije kada dođe na mjesta gdje boje ima jer je obavezno podiže i kvrči....primer treba dobro i dugo mućkati, onako kao drkica natenane Very Happy, na obavezno odmašćenu površinu špricaš ga sa cca 20-30 cm, ne zalijevati, već ono baš kao maglica koja tek malo prekrije. Obično se suši brzo, tj. skoro odmah i više ništa ne diraš, ne šmirglaš, već odmah bojaš (prvo maglica, kada se osuši špricaš jače). Te boje koje idu na vruće dijelove obično se isto jako brzo suše, površina treba biti savršeno odmašćena i ideš u nekoliko nanosa. Primer obično ne ide na te "vruće" dijelove, već maglica, magllica, maglica, puna ruka....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Farbanje popravak manjih dijelova Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje popravak manjih dijelova   Farbanje popravak manjih dijelova Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Farbanje popravak manjih dijelova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DIY farbanje tanka
» Farbanje Kroma
» Farbanje kacige
» farbanje cilindara

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: