Početna stranicaPretraľnikFarbanje Kroma 610RegistracijaLogin

 

 Farbanje Kroma

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 09:14

Vjerovatno na forumu neko zna, kakvi načini postoje, da kromirane djelova ofarbaš.

Na Yamahi nije bilo problema sa plastičnim-kromiranim djelovima, ali imam još ......

Isto tako me zanima za auspuh.......iz ličnih iskustva.

Hvala....
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 09:33

pjeskarenje i dalje normalno priprema i lakiranje , auspusi isto tako stim da potražiš u Trstu boju do 1200 stupnjeva i to ne u spreju već za špricanje (pakovanja su bila od 0,5 lit.) Centro coolori , neznam dali još postoji ta trgovina pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 10:15

maxart je napisao/la:
pjeskarenje i dalje normalno priprema i lakiranje , auspusi isto tako stim da potražiš u Trstu boju do 1200 stupnjeva i to ne u spreju već za špricanje (pakovanja su bila od 0,5 lit.) Centro coolori , neznam dali još postoji ta trgovina pljuga

Bez pjeskanja ne postoji način......
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 10:49

Dule je napisao/la:
maxart je napisao/la:
pjeskarenje i dalje normalno priprema i lakiranje , auspusi isto tako stim da potražiš u Trstu boju do 1200 stupnjeva i to ne u spreju već za špricanje (pakovanja su bila od 0,5 lit.) Centro coolori , neznam dali još postoji ta trgovina pljuga

Bez pjeskanja ne postoji način......
ne jer je krom pretvrd da bi nahrapavio podlogu sigurno postoji netko u Kopru tko pjeskari (malo sam izašao iz štosa šta se tiće Istre) no vulkanizeri bi mogli znati ili netko tko lakira kamione pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 11:34

maxart je napisao/la:
Dule je napisao/la:
maxart je napisao/la:
pjeskarenje i dalje normalno priprema i lakiranje , auspusi isto tako stim da potražiš u Trstu boju do 1200 stupnjeva i to ne u spreju već za špricanje (pakovanja su bila od 0,5 lit.) Centro coolori , neznam dali još postoji ta trgovina pljuga

Bez pjeskanja ne postoji način......
ne jer je krom pretvrd da bi nahrapavio podlogu sigurno postoji netko u Kopru tko pjeskari (malo sam izašao iz štosa šta se tiće Istre) no vulkanizeri bi mogli znati ili netko tko lakira kamione pljuga

Hvala frende...... dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 12:25

Nema na čemu ,zato smo tu Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 14:30

A o čemu se radi? Pusti farbanje, plastificiranje je zakon! Very Happy roker Imaš u raznim bojama, čak i mat... i odlično izgleda! Jedino nije za auspuhe! Crash barove, poklopac filtera, vilice i još brdo toga sam ja pretvorio iz Vrhunskog Harley Chroma u mat plastifikaciju i izgleda super! dobar
[Vrh] Go down
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 63
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 14:58

A da probaš sa dekromiranjem kromiranih dijelova.Dobiješ čisti metal .To ti rade firme koje se bave kromiranjem( obrnuti postupak). Mislim da to u Zagrebu radi neki Patafta. Pogon mu je prije bio u Maksimiru , ali mislim da se premjestio.Možda ti to radi netko i u Sloveniji.
[Vrh] Go down
Dule
man
man
Dule


Broj postova : 198
Godina imam : 57
Prebivalište : Koper
Vozim : HD / Yamaha
Na forumu od : 26.01.2012

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimesri 28 oľu 2012, 16:59

Mogao bi pitat na Tomosu, vjerovatno imaju dekromiranje.

U stvari fali još crash bar ( prednji ), upravljač, auspuh.

Sad sam tek vidio, da je na Yamahi sve plastika...... Very Happy , tako da s farbanjem nema problema.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitimeuto 03 tra 2012, 11:39

One Night Stand je napisao/la:
A o čemu se radi? Pusti farbanje, plastificiranje je zakon! Very Happy roker Imaš u raznim bojama, čak i mat... i odlično izgleda! Jedino nije za auspuhe! Crash barove, poklopac filtera, vilice i još brdo toga sam ja pretvorio iz Vrhunskog Harley Chroma u mat plastifikaciju i izgleda super! dobar

postoji li sansa da stavis koju sliku pa da vidimo malo bolje kako je ispalo Question
imao sam neke zamisli na svom pa bih volio vidjeti kako izgleda dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Farbanje Kroma Empty
PostajNaslov: Re: Farbanje Kroma   Farbanje Kroma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Farbanje Kroma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DIY farbanje tanka
» Farbanje kacige
» farbanje cilindara
» farbanje masine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: