Početna stranicaPretraľnikPrekidac bocnog nogara 610RegistracijaLogin

 

 Prekidac bocnog nogara

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Bruno60
man
man
Bruno60


Broj postova : 48
Godina imam : 64
Prebivalište : Samobor
Vozim : EN500
Na forumu od : 26.09.2019

Prekidac bocnog nogara Empty
PostajNaslov: Prekidac bocnog nogara   Prekidac bocnog nogara Icon_minitimesri 09 lis 2019, 19:43

Ovaj moj minibus je prilicno nizak, i jucer sam na ivicnjaku uspio polomit prekidac.
Udarac je bio odozdola i ostetilo mi se aluminijsko kuciste pa je klipic ostao zacvikan unutra.
Zanimalo me dali ima kakvo rjesenje ili moram po novi.
i evo...

Prekidac bocnog nogara SP5L2hC

Slika je malo mutna, ali poravnao sam koliko je islo a ono malo neravnine koliko je ostalo sam pobrusio da dobim ravnu povrsinu

Prekidac bocnog nogara PeGWi52

Rupa

Prekidac bocnog nogara AlCukxl

Zakrpano sa epoksijem

Prekidac bocnog nogara 7wLtRFT

Natrag sklopljeno

Prekidac bocnog nogara C4qAEbJ

Ove dvije usice su mi pukle kod raskapanja. Tvornicki je sve zalijano sa silikonom i dosta tesko je to bilo raskopat

Prekidac bocnog nogara 0pG4M3H

Natrag sklopljeno. Ove dvije puknute usice nisu problem jer je izmedju brtva a jos to sve pokriva silikon.

Prekidac bocnog nogara CpLf0UB

I to je to. Radi mali ko veliki
[Vrh] Go down
josipp
man
man
josipp


Broj postova : 66
Godina imam : 32
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Zongshen ZS125-30, Qingqi Vista 125, Vulcan 125, Yamaha SR125, nekoliko skutera
Na forumu od : 03.06.2016

Prekidac bocnog nogara Empty
PostajNaslov: Re: Prekidac bocnog nogara   Prekidac bocnog nogara Icon_minitimesri 09 lis 2019, 20:25

Svaka cast majstore, uvijek sam za popravak ako je moguc nego kupovinu novoga Very Happy
[Vrh] Go down
 
Prekidac bocnog nogara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prekidac startera iliti anlasera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: