Početna stranicaPretraľnikveliki problem aquila 250 efi 610RegistracijaLogin

 

 veliki problem aquila 250 efi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

veliki problem aquila 250 efi Empty
PostajNaslov: veliki problem aquila 250 efi   veliki problem aquila 250 efi Icon_minitimečet 01 kol 2019, 16:11

Motor se ugasio u vožnji i neče upaliti.Ne radi pumpa goriva, svječiče ne bacaju iskre, anlaser vrti,svjetla ima ,sirena trubi ,žmigavci rade,ali neče upaliti.Pumpa je spojena direktno na aku i radi,tj.dobra je.Osigurači su dobri ,žice su u redu.Trebalo bi ispitati CDI ako možda znate kako.Inače se može zamijeniti s motorom koji radi i odmah se vidi jel i taj moj radi ili je nešto drugo.Zamjena je vrlo jednostavna i ako neko može molim da mi pomogne.Svaka mi je informacija dobro došla.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1428
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

veliki problem aquila 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem aquila 250 efi   veliki problem aquila 250 efi Icon_minitimesub 03 kol 2019, 23:26

Ne znam kako je to rjeseno na Aq ali svaki EFI motor mora imati neki senzor broja okretaja (na radilici ili sl. ) . Po opisu kvara prije ce greska biti u njemu nego u CDI-u.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

veliki problem aquila 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem aquila 250 efi   veliki problem aquila 250 efi Icon_minitimesri 04 ruj 2019, 13:11

Auto električari ne mogu nači problem. Ako znadete za nekog tko je riješavao Hyosung možete mi napisati.Što se tiče zamjene CDI,moj CDI bi se prikopčao na drugi motor i ništa više , ak radi dobro ak ne radi onda je otišel.Ak ima netko na forumu tko je išao u Eurorent dok su radili,možda zna nekog iz servisa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





veliki problem aquila 250 efi Empty
PostajNaslov: Re: veliki problem aquila 250 efi   veliki problem aquila 250 efi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
veliki problem aquila 250 efi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Aquila gv 250 EFI mali problem
» Aquila GV250 efi-problem visoki ler gas
» Veliki pozdrav!
» Veliki pozdrav...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: