Početna stranicaPretraľnikJakna - duga ili kratka 610RegistracijaLogin

 

 Jakna - duga ili kratka

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sabaos
man
man



Broj postova : 11
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 22.06.2017

Jakna - duga ili kratka Empty
PostajNaslov: Jakna - duga ili kratka   Jakna - duga ili kratka Icon_minitimesub 08 srp 2017, 13:43

Možda sam promašio board, ali imam pitanje.

Kupujem si prvi jaknu, pa me zanima kakvu odabrati.

Dužu jaknu da mi lijepo pokriva bubrege ili nešto kraću za što mi ipak treba i bubrežnjak.

Planiram voziti i po jeseni a vjerujem i po zimi (gradska vožnja).

Stoga molim one iskusnije sa jaknama da mi daju pametan savjet.


[Vrh] Go down
Danijel
man
man
Danijel


Broj postova : 172
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb, Sesvete
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 23.04.2009

Jakna - duga ili kratka Empty
PostajNaslov: Re: Jakna - duga ili kratka   Jakna - duga ili kratka Icon_minitimesub 08 srp 2017, 18:46

Idealna jakna bi ti dok sjediš na motoru trebala biti otprilike do trtice, više uža nego široka tako da ti lijepo nalegne na tijelo, a da možeš normalno funkcionirat.
Bubrežnjak ti treba u svakom slučaju, on je obavezan dio opreme skoro ko kaciga. Vrebaj ga u Lidlu, bude po 40-50kn, a skroz su solidni.
Tu su ti još obavezno i dobre čizme i rukavice, a jako poželjno i hlaće.
Onda dolazi potkapa pa još koji par rukavica, prsluk, termo pododijelo, čarape, kišna jakna, kišne hlaće, kišne navlake za čizme i rukavice...
Uglavnom, nakupi se začas toga u vrijednosti većoj od naših istočnjačkih motora.
Možda ti se sad sve to čini malo previše, al kad padneš onda shvatiš ćemu služi sva ta oprema, barem ova osnovna, a padneš prije il kasnije...

Eto, ja se raspiso više nego si pito, al nadam se da sam ti bar malo pomogo.
I ja sam svoj motor kupio sa svojih 29 godina, samo polako...  dobar
[Vrh] Go down
sabaos
man
man



Broj postova : 11
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 22.06.2017

Jakna - duga ili kratka Empty
PostajNaslov: Re: Jakna - duga ili kratka   Jakna - duga ili kratka Icon_minitimesub 08 srp 2017, 22:00

bubrežnjak lidlov imam Smile još ga za skuter bio kupio

od prve opreme sad trenutno samo jakna, ostalo će morati na žalost pričekati bolja vremena Smile ali svakako imam u planu Smile
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Jakna - duga ili kratka Empty
PostajNaslov: Re: Jakna - duga ili kratka   Jakna - duga ili kratka Icon_minitimened 09 srp 2017, 22:20

... kod mene u pravilima/navikama:... bubrežnjak uvijek ! ... ne čuva glavu direktno, ali zdravlje DA indirektno !
... na žalost jaknu ne nosim uvijek (npr. kao u danima paklenih vrućina kao danas)!
... rukavice uvijek !
... obuća s visinom zaštite iznad gležnja gotovo uvijek!
... kratke hlaće - izuzetno rijetko koristim u vožnji, uvijek barem traperice obućem (najčešće kožne hlače oblačim), jer u kratkim hlačama i kratkoj majici ostavljaš opasan prostor guljenju kože u slučaju pada!
... kaciga uvijek, integralka! ... jebeno me spasila pri mom padu, kao kožne hlače i cordura jakna !
... u zadnjih petnaest dana vidio sam posljedice vožnje u kratkoj majici i s "podignutom" Shubert-icom na dva svoja bliska prijatelja !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





Jakna - duga ili kratka Empty
PostajNaslov: Re: Jakna - duga ili kratka   Jakna - duga ili kratka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jakna - duga ili kratka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljetna jakna
» Prva jakna
» P: Dainese jakna Laguna Seca D-Dry 54

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: