Početna stranicaPretraľnikYamaha Virago xv250 brtve - odakle? 610RegistracijaLogin

 

 Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Empty
PostajNaslov: Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?   Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Icon_minitimesub 07 sij 2017, 16:42

Za početak, pozdrav nakon dužeg vremena. Došao je i trenutak vraćanja na cestu, pa da vidim ima li kakav pametni savjet ovdje (a siguran sam da ima, samo treba volje za natipkati).

Došlo mi je vrijeme za zamjenu ventila, pa kada je već sve dolje, da se zamjene i brtve, i karike. Cijene sam provjerio na par mjesta i već time uštedio cca 1200kn (opet je najskuplji službeni uvoznik iz Ri), ali me zanima ima li tko iskustva sa time na forumu ili ideju gdje bi još mogao pogledati? Dvije brtve su mi specifične, zajedno dođu cca 880kn (između cilindra i glave), valjda je neki specijalni materijal. Ako netko zna zašto je tome tako, stvarno me zanima. Jer, do sada se nisam sreo sa ničim sličnim.

Dakle, svaki savjet je dobrodošao!
[Vrh] Go down
rifireman
cro chopper forum
cro chopper forum
rifireman


Broj postova : 510
Godina imam : 57
Prebivalište : Rijeka-Saršoni
Vozim : Suzuki Intruder c800
Na forumu od : 27.07.2008

Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?   Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Icon_minitimepon 09 sij 2017, 20:09

Pogledaj ovdje, nisam nikad ništa naručivao, ali ima sve

https://www.motorcyclespareparts.eu/yamaha-parts/motorcycles
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?   Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Icon_minitimeuto 10 sij 2017, 10:18

provjeri u matuljima, brtvila, stara cesta prema učki.

oni prave brtvila samo im donesi staro da ga skinu i naprave ti
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?   Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Icon_minitimesri 11 sij 2017, 21:42

Pali su mi i oni na pamet, ali mi je rekao mehaničar da su to neke posebne brtve. Ako još nisu bačene stare, odem u petak to riješiti...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?   Yamaha Virago xv250 brtve - odakle? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yamaha Virago xv250 brtve - odakle?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Yamaha Virago XV250 '93
» Yamaha Virago XV250
» YUUUUUhuuuuuuuuuuuuuuuuuu - Yamaha Virago xv250
» Yamaha Virago 750, Virago 125
» yamaha virago 250 xv

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: