Početna stranicaPretraľnikDuže ljetne rukavice 610RegistracijaLogin

 

 Duže ljetne rukavice

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimepon 26 ruj 2016, 11:32

U mjesec dana mi se dva puta dogodio nevjerojatan peh. Osa bi mi se zabila u podlakticu i to s donje strane gdje je koža skroz tanka i naravno ubola me. Za dva dana bi natekla cijela podlaktica i završil bi na injekcijama i tabletama. Jednom u lijevu, a desetak dana poslije mi se uvukla u desni rukav i opet sve ispočetka s desnom rukom. Kak imam ape hanger i ljetne rukavice, ostane mi nekih 2cm ruke nezaštičeno i na suncu mi uvijek to mjesto izgori, a evo sad i dva put problemi s osom. Od onda se ne vozim na motoru jer me očito ne ide! Smile

Pa pitanje je: jel znate gdje ima za kupit ljetnih rukavica koje prelaze preko rukava jakne (dužina zimskih) ? Ja di god sam pital, nisam našel.

[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimepon 26 ruj 2016, 14:32

Lidl rukavice!

Duže ljetne rukavice Ziqfs6
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimepon 26 ruj 2016, 20:57

OK, hvala. Ne znam kak to ide s Lidlom, dal takve stvari uvijek imaju ili samo u određeno vrijeme na akciji?

Makar, čul sam da s tim materijalima od spužve treba biti jako oprezan jer se kod pada mogu utrljati u kožu i napravit još veću štetu nego da si bez njih. A još sam k tome muzičar i ruke su mi jako bitne.

Al hvala na prijedlogu, nije neka lova i pogledal budem!

Pogledal sam Louis i tam ima HELD ali od 70 eura.
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimeuto 27 ruj 2016, 09:46

Sve kvalitetno se mora i platiti
[Vrh] Go down
Mr. Mrgud
man
man
Mr. Mrgud


Broj postova : 141
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV250S
Na forumu od : 14.10.2012

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimesri 28 ruj 2016, 18:09

To je isto istina. Dobre zimske rukavice sam platil nekih 600kn i stvarno su trajne, a ljetne sam kupil za nekih 300 i doslovno su se raspale za koju godinu.

Mislim da bum uzel u Louisu, taman Krešo veli da ide za nekih tjedan dana.
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitimesri 28 ruj 2016, 22:00

Ja sam početkom ljeta uzeo u Novemi Modekine rukavice model "Sahara" za cca 300kn. U početku me malo smetle na zglobu, gdje su protektori s gornje strane, ali nakon što su se "razgazile" postale su mi jako udobne, kombinacija su kože i mesha pa nije vruće u njima i rukavi jakne mi lijepo ulaze u rukavice.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duže ljetne rukavice Empty
PostajNaslov: Re: Duže ljetne rukavice   Duže ljetne rukavice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duže ljetne rukavice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rukavice ...
» Zimske rukavice
» Moto rukavice za jesen (zimu)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: