Početna stranicaPretraľnikRoute 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)

Go down 
+6
croKnight
lukylipik
Drifter
mrljo#2
Karlo
cro.chopper
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2331
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)   Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Icon_minitimeuto 09 kol 2016, 14:17

ma nije problem se provozati.Ja luky kao što znas 10-tak godina sam išao po susretima skoro svaki vikend.Uglavnom sa mojim najdražim klubom Čaplje.Bilo je super.Sad mi je to malo i neugodno napisati jer ispada da sam imao puno slobodnog vremena ali to stvarno n ije tako.Kako sam se razvojacio ja sam privatnik i sada imam 4 radnika prijavita i još sam otvorio 3 radna mjesta..Znaci uvijek sam bio našpanat i sa vremenom i lovom.
Jedina mi je mana što ja nisam od onih koji na susretu stoje na mjestu ukopani u prsluk i gledaju kao terminator .Jbg.ja sam volio i još volim pocastiti i družitii se sa ljudima koje poznajem i upoznavati druge ljude a to košta I to bogami dosta kosta .Gorivo ,klopa, cuga ,smještaj ....I onda jednog dana pocnem primjecivati ljude koji se vozaju i to vozaju na svojim motorima i uzivaju u vikend destinacijama .Jednom prilikom sjedim sa takvom ekipom i shvatim da ja trošim puno vise od njih a sve mi slike pod šatorom.Jbt.kao da sam svaki vikend u svatovima .I onda polako dolaziš sebi i krene ti se otvarati druga dimenzija.Jbg.i nije tesko onda se provozati .Istina sada i 10 -tak dana nesjednem na motor.Radim i planiram vožnju Ali cu ove godine skucat preko 10 ooo km i to ono sa guštom.Lova ,lova ista kao kad sam hodao po susretima.
neka se nitko ne uvrijedi jer mi to i nije bila namjera. rendeer biker2
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)   Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Icon_minitimesri 10 kol 2016, 09:02

Vilko je napisao/la:
ma nije problem se provozati.Ja  luky kao što znas  10-tak godina sam  išao po susretima skoro svaki vikend.Uglavnom sa mojim najdražim klubom Čaplje.Bilo je super.Sad mi je to malo i neugodno napisati jer ispada da sam  imao puno slobodnog vremena ali to stvarno n ije tako.Kako sam se razvojacio ja sam privatnik i sada imam 4 radnika prijavita i još sam otvorio 3 radna mjesta..Znaci uvijek sam bio  našpanat i sa vremenom i lovom.
Jedina mi je mana što ja  nisam od onih koji na susretu  stoje  na mjestu ukopani u prsluk i gledaju kao terminator .Jbg.ja sam volio i još volim   pocastiti i družitii se sa  ljudima koje poznajem i  upoznavati druge ljude a to košta I to bogami dosta kosta .Gorivo ,klopa, cuga ,smještaj ....I onda jednog dana pocnem primjecivati ljude koji se vozaju  i to vozaju na svojim motorima i uzivaju u vikend destinacijama .Jednom prilikom sjedim sa takvom ekipom i shvatim da ja trošim puno vise od njih a  sve mi slike pod šatorom.Jbt.kao da sam svaki vikend u svatovima .I onda  polako dolaziš sebi i krene ti se otvarati druga dimenzija.Jbg.i nije tesko onda  se provozati .Istina sada i  10 -tak dana nesjednem na motor.Radim i planiram  vožnju Ali  cu ove godine skucat preko 10 ooo km i to ono sa guštom.Lova ,lova ista kao kad sam hodao po susretima.
neka se nitko ne uvrijedi jer mi to i nije bila namjera. rendeer  biker2

... ima istine ! dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)   Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Icon_minitimesri 10 kol 2016, 16:14

Vilko je napisao/la:
ma nije problem se provozati.Ja  luky kao što znas  10-tak godina sam  išao po susretima skoro svaki vikend.Uglavnom sa mojim najdražim klubom Čaplje.Bilo je super.Sad mi je to malo i neugodno napisati jer ispada da sam  imao puno slobodnog vremena ali to stvarno n ije tako.Kako sam se razvojacio ja sam privatnik i sada imam 4 radnika prijavita i još sam otvorio 3 radna mjesta..Znaci uvijek sam bio  našpanat i sa vremenom i lovom.
Jedina mi je mana što ja  nisam od onih koji na susretu  stoje  na mjestu ukopani u prsluk i gledaju kao terminator .Jbg.ja sam volio i još volim   pocastiti i družitii se sa  ljudima koje poznajem i  upoznavati druge ljude a to košta I to bogami dosta kosta .Gorivo ,klopa, cuga ,smještaj ....I onda jednog dana pocnem primjecivati ljude koji se vozaju  i to vozaju na svojim motorima i uzivaju u vikend destinacijama .Jednom prilikom sjedim sa takvom ekipom i shvatim da ja trošim puno vise od njih a  sve mi slike pod šatorom.Jbt.kao da sam svaki vikend u svatovima .I onda  polako dolaziš sebi i krene ti se otvarati druga dimenzija.Jbg.i nije tesko onda  se provozati .Istina sada i  10 -tak dana nesjednem na motor.Radim i planiram  vožnju Ali  cu ove godine skucat preko 10 ooo km i to ono sa guštom.Lova ,lova ista kao kad sam hodao po susretima.
neka se nitko ne uvrijedi jer mi to i nije bila namjera. rendeer  biker2

Svaka riječ na mjestu. Slažem se s napisanim! Treba samo biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)   Route 69  (HR-SLO-AT-SLO-HR) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Route 69 (HR-SLO-AT-SLO-HR)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ROUTE 69
» Route 66
» R.I.P. ROUTE 2013.
» Route 66 - legenda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: