Početna stranicaPretraľnikPlanovi putovanja u 2016. godini - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Planovi putovanja u 2016. godini

Go down 
+19
crocopzmaj
besmrtni
dkulas
harly
custom rider
vroc-bobi
freshman
Kicho
Safet(y)
mihagor1
merla
Karlo
mrljo#2
Easy rider
frutkejk
TommyZG
magna
Vilko
cro.chopper
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 02 svi 2016, 06:06

nekak mi se čini da moj plan za đir u makedoniju lagano ide krivim smjerom....motor je još u djelovima..nikak ga završit a rega je za par dana...volja za završetkom radova je splasnula..fali inspiracije..i financije vuku u drugom smjeru, još nisu kritične ali.....a i ekipa ima problema i s motorima i s parama...ali još uvijek postoji želja i nada...
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 02 svi 2016, 07:02

26.05 ,kreće se za Otočac prespavat,petak i subota na susretu u Brelima,Nedjelja nazad u Otočac,pa bumo vidili za dalje.
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 02 svi 2016, 13:01

merla je napisao/la:
planovi su u lipnju malo po Austriji i Njemačkoj, a u 8 mjesecu do Sicilije.
ali, toliko puta su mi planovi propali pa sada pušem i na hladno Rolling Eyes

eto možda i naletim na tebe Merla
svakako bi volio zatvoriti ovu godinu s bar ova tri uža izbora

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 03Ux35N
Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 QuYEPsV
Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 2XRrSA3

a nadam se da će biti i podosta vikend turica
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimeuto 03 svi 2016, 20:13

a i ja bi volio ovo "KLIKNI OVDJE DA VIDIŠ KARTU" provozati pod kraj ovog mjeseca, točnije od 23-27.5. ako sve bude OK...... nije ništa sigurno jer stari G.O. nije potvrđen ..... ali plan bi bio prvi dan do sarajeva (spavanje) drugi dan do Budve (dva dana spavanje) četvrti dan povratak kroz dubrovnik do vodica (spavanje) i peti dan nazad za dom, sveukupno nekih 1500 kmova, .....
spavanje po nekim pozicijama još uvijek tražim, tako da buđet nije skroz definiran, ali tražimo jeftino i dobro Smile ....
to bi bio plan , kao što sam napisao ako mi se sve posloži .....
ako imate kakvih ponuda, ideja i sl. radu ću ih pročitati ili poslušati....
ajd živili

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimeuto 03 svi 2016, 21:00

Koncem Svibnja spremamo slijedeću turu :

Iz Rijeke cestom uz more do Riminija, posjet San Marinu, Maranelo (obilazak muzeja Ferrari roker  i nezaobilazni rent a Ferrari dancingbanana), Modena, Bolonja (posjet muzeju Ducati), Lago di Garda (đir oko jezera) i doma najvjerovatnije autoputom. Sveukupno cca 1600 kilometra planirano u 4 dana.

U planu je još na ljeto Grosglockner i Route 69 te eventualno Dolomiti ako uspijemo uklopiti u ovoljetni raspored.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 01:38

custom rider je napisao/la:
26.05 ,kreće se za Otočac prespavat,petak i subota na susretu u Brelima,Nedjelja nazad u Otočac,pa bumo vidili za dalje.

Slicno.Samo bez Otocca. I Zmaja :-)
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimesri 04 svi 2016, 04:26

...ovako nešto kao dnevni izlet...sa raniiiim startom...

https://goo.gl/maps/KPBiNLE8WVr

ili za nazad ova verzija uz Dravu do Ptuja...slična kilometraža...cesta bi mogla biti lijepša...

https://goo.gl/maps/vW2FEbAU9W12


sve bez autoceste i vinjeta...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimečet 05 svi 2016, 08:42

Drifter je napisao/la:
...ovako nešto kao dnevni izlet...sa raniiiim startom...

https://goo.gl/maps/KPBiNLE8WVr

ili za nazad ova verzija uz Dravu do Ptuja...slična kilometraža...cesta bi mogla biti lijepša...

https://goo.gl/maps/vW2FEbAU9W12


sve bez autoceste i vinjeta...

Ovo izgleda zanimljivo,  .... mogli bi odraditi .....a imamo i temu pa ako vrijeme dozvoli mozemo se skupit
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10579p200-purgeri-kaj-sad-idemo-malo-bacit-oir#406203

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimečet 05 svi 2016, 09:11

...tura od Driftera i prijedlog od Cro-a dobro zvuči!..
.nego za sve koji planiraju na Gross bilo bi dobro da za to planiraju barem 2 dana... bili smo lani supruga i ja za vrijeme Faka i super je no postoje 4 rute oko Grossa i to poprilično duge a lijepa cesta je prema Salzburgu... šteta je to ne iskoristiti kad se već plaća ulaz od 24.5€ po motoru... cesta 69 je isto zanimljiva i dinamična...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 08 svi 2016, 20:55

freshman je napisao/la:
za ovu godinu su 2 plana...prvo ( a bez tog neče biti drugog plana)..staviti na spydera mašinu od honde cb 450..malkice ga vizualno dotjerat u smjeru kaj mi paše...pa onda u 8. mjesecu via makedonija..odokativna ruta:slavonijom do kraja lijepe naše,spustit se bosnom,pa malo na kosovo..đir makedonijom pa preko albanije za crnu goru i magistralom do istre pa doma u zgb da se zatvori krug i onda u zadar po familiju.....to je plan..koji me sad dovodi do toga da pod hitno priteram kuma da idemo šarafit po makini ;-)

OBAVEZNO se javi! na letovanje idem tek na pocetak Septembra tako da August sam doma...nisam vozio 2 godine od kad mi se rodila beba...a spydera cuvam pa cu te rado druziti kroz MK ako mi to dozvole obaveze, ako ne ostaje nam pivo kao zadnja rezerva Very Happy
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 09 svi 2016, 10:41

cro.chopper je napisao/la:
a i ja bi volio ovo "KLIKNI OVDJE DA VIDIŠ KARTU" provozati pod kraj ovog mjeseca, točnije od 23-27.5. ako sve bude OK...... nije ništa sigurno jer stari G.O. nije potvrđen ..... ali plan bi bio prvi dan do sarajeva (spavanje) drugi dan do Budve (dva dana spavanje) četvrti dan povratak kroz dubrovnik do vodica (spavanje) i peti dan nazad za dom, sveukupno nekih 1500 kmova, .....
spavanje po nekim pozicijama još uvijek tražim, tako da buđet nije skroz definiran, ali tražimo jeftino i dobro Smile ....
to bi bio plan , kao što sam napisao ako mi se sve posloži .....
ako imate kakvih ponuda, ideja i sl. radu ću ih pročitati ili poslušati....
ajd živili

Ovo je dobra tura, možda se i vidimo putem Smile
...iako bi ja ovako:
Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 14jrihv
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 09 svi 2016, 16:26

Koja je razlika ...... kaj je to bolja.cesta ili ???
Nemam pojima .... ovu rutu mi je izbacilo !!!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 09 svi 2016, 17:42

cro.chopper je napisao/la:
Koja je razlika ...... kaj je to bolja.cesta ili ???
Nemam pojima .... ovu rutu mi je izbacilo !!!

e a da se ne svađate ustvari ovo je najzanimljivija ruta za tu relaciju

link
kad već ideš iz Sarajeva za Budvu
glupo je ne obići Taru,Pivu,Durmitor pa i sam Lovćen te imaš stvarno još hrpu prekrasnih mjestašaca i manastira na toj ruti
ako si u cajtu s vremenom pri Budvi onda preporučam Tomyevu verziju od Durmitora preko Podgorice do Njegoša na Lovćen jer je puuuno brži put od strmina oko Boke a Boku možeš ionako proći u povratku za Dubrovnik pa da neideš dva puta ...

P.S.
naravno ponesi lance je na Durmitoru vjerojatno još ima snjega Smile
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimeuto 10 svi 2016, 04:06

besmrtni je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
Koja je razlika ...... kaj je to bolja.cesta ili ???
Nemam pojima .... ovu rutu mi je izbacilo !!!

e a da se ne svađate ustvari ovo je najzanimljivija ruta za tu relaciju

kad već ideš iz Sarajeva za Budvu
glupo je ne obići Taru,Pivu,Durmitor pa i sam Lovćen te imaš stvarno još hrpu prekrasnih mjestašaca i manastira na toj ruti
ako si u cajtu s vremenom pri Budvi onda preporučam Tomyevu verziju od Durmitora preko Podgorice do Njegoša na Lovćen jer je puuuno brži put od strmina oko Boke a Boku možeš ionako proći u povratku za Dubrovnik pa da neideš dva puta ...

P.S.
naravno ponesi lance je na Durmitoru vjerojatno još ima snjega Smile

...čuo sam da po tim manastirima zna biti vrhunskih vina i sireva...dok sam bio u Tirani znam da je ekipa išla tamo po vino, sir i slične zeke ali se ne sječam točno gdje...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepet 13 svi 2016, 06:18

nikomil1 je napisao/la:
freshman je napisao/la:
za ovu godinu su 2 plana...prvo ( a bez tog neče biti drugog plana)..staviti na spydera mašinu od honde cb 450..malkice ga vizualno dotjerat u smjeru kaj mi paše...pa onda u 8. mjesecu via makedonija..odokativna ruta:slavonijom do kraja lijepe naše,spustit se bosnom,pa malo na kosovo..đir makedonijom pa preko albanije za crnu goru i magistralom do istre pa doma u zgb da se zatvori krug i onda u zadar po familiju.....to je plan..koji me sad dovodi do toga da pod hitno priteram kuma da idemo šarafit po makini ;-)

OBAVEZNO se javi! na letovanje idem tek na pocetak Septembra tako da August sam doma...nisam vozio 2 godine od kad mi se rodila beba...a spydera cuvam pa cu te rado druziti kroz MK ako mi to dozvole obaveze, ako ne ostaje nam pivo kao zadnja rezerva Very Happy


to je bio plan....kažem BIO..jer eto..po običaju moji planovi odlaze redovno kvragu ....motor nije gotov,financije još nisu otišle u qrac ali su na dobrom putu..kumu se raspal motor pa ono kaj je bilo novaca za put ide na popravak..tak da i ove godine nema nikaj od điravanja Crying or Very sad Bohmann
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepet 13 svi 2016, 09:34

kak to inače bude kad se planira putovanje Very Happy

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 2vt6zax
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 15 svi 2016, 18:15

Safet(y) je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
..ocekivanja za ovu goidinu su bila velika.. i kako se trenutno stvari razvijaju, mogao bih ostati razocaran,, zato nista ne planiram i sto bude - bude..

..polako su poceli planovi i za ovu godinu (nakon nekoliko kratnih voznjica pocetkom godine, ukljucujuci i jednu do Zapresica  Very Happy  )

..za pocetak sredinom Svibnja lagano do Sibenika na 2-3 dana i odmah po povratku kuci i jedna voznjica do Foce na rafting po Tari i Drini.. dancingbanana

..nek se prvo ovo ostvari, pa cemo polako dalje Smile

..prvo planirano putovanje krizam No ,ali ne potpuno, jer sam ipak otputovao, ali ne motorom.. razlog ocigledan iz prilozenih fotki snimljenih danas popodne pred Drvarom.. Evil or Very Mad

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Adsd_210

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Adsd_211

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimepon 23 svi 2016, 22:04

realizacija plana za svibanj 50% ..usprkos losem vremenu u srijedu, ipak se otisao provozati motorom i uzivao u prekrasnim krajolicima i cestama i da niti ne spominjem ostale neizostavne guste jela i pica.. Very Happy dusa puna..

..a sada preostaje samo nadoknaditi propusteno i iskoristiti dobru vremensku prognozu slijedeceg vikenda i provozzati se u dobrom drustvu.. Smile

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Sa_20110

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 17:09

Naravno da se moj plan za ovu godinu malo promjenio....ali .... malo smo ga morali skratiti! I fakat brzinski se "organizovali" za put .... pa smo tako odradili
Lijepo pređenih 1400 i kusur kmova, u ugodnom društvu .... odradili smo u 4 dana od zagreba preko broda do mostara spustili se do trebinja na dubrovnik ..... nastavili do drvenika i primoštena ......i nazad za zagreb.

Vrijeme je bilo savršeno, ceste također prekrasne .... prvi puta.sam sa.motorom išao preko mostara za trebinje i dubrovnik i onda uz more .....
Baterije smo napunili, bacili i prvo ovogodišnje kupanje i sad čekamo godišnji ... u planu nemam neku veću vožnju ..... osim možda .... tu slovenija .... austrija ..... cirkva ... i tak .... nemam pojima .....
Nažalost nismo imali previše vremena za neka forumska javljanja ..... jer nismo htjeli smetat .. ali onima koji se se javili ...... čujemo se i dr. puta... bit će još dana .....
I fakat peti mjesec je super za putovati jadranskom magistralom .... nema prometa i gužvi i možeš lijepo "kruzAti"..... i jebo majku baš se.lipo vozit na vn-u ... uživao sam ...
Ajd
Lp

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 17:15

A slike ? Kao da ih kupujete . Very Happy
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 17:35

Budem kad se dokopam kompa

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 19:16

...mi smo si mahali joleleivuhuhuhuvu lol! lol! ....
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 20:05

custom rider je napisao/la:
...mi smo si mahali joleleivuhuhuhuvu lol! lol! ....

Jbg ... ti se.sad.družiš sa stromovcima .....

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
dkulas
man
man
dkulas


Broj postova : 78
Godina imam : 59
Prebivalište : Polača
Vozim : Kawasaki VN 1700 Voyager
Na forumu od : 07.01.2016

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 20:22

Ako ste jutros oko 9 sati prošli kroz Gračac na D1 u pravcu Zagreba ,vidio sam vas.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitimened 29 svi 2016, 21:30

dkulas je napisao/la:
Ako ste jutros oko 9 sati prošli  kroz Gračac na D1 u pravcu Zagreba ,vidio sam vas.
išli na gornju ploču ... udbina

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Planovi putovanja u 2016. godini   Planovi putovanja u 2016. godini - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Planovi putovanja u 2016. godini
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» planovi za putovanje u 2011
» putovanja
» Planovi za 2015-tu?
» planovi za 2008
» keewaj, ja i putovanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: