Početna stranicaPretraľnikNovi Ducati xDiavel 610RegistracijaLogin

 

 Novi Ducati xDiavel

Go down 
+8
custom rider
merla
Drifter
Easy rider
vroc-bobi
gaso999
cro.chopper
freebee
12 posters
Autor/icaPoruka
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimečet 03 pro 2015, 13:50

Ovo mi je najzanimljivije što sam vidio po netu sa ovogodišnjeg EICMA sajma:

http://www.autoblog.com/2015/11/17/ducati-xdiavel-eicma-videos-official/

Meni je obični Diavel bio zanimljiv motor čim se pojavio, ova verzija ga popravlja i smjeru koji mi je još zanimljiviji.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesub 05 pro 2015, 16:56

izgleda brutalno

Novi Ducati xDiavel 61-04-xdiavel-copy-1

Ducati je ušao u Cruiser segment učinivši to na sebi svojstven način. Kao što je i za očekivati od Ducatija, stvoren je motocikl vrhunskog dizajna, tehnologije i performansi. Ime mu je XDiavel, a spaja dva svijeta, Cruiser svijet malih brzina, opuštene vožnje, dugih putovanja, položaja na motociklu s nogama naprijed i Ducati svijet karakterističan po talijanskom stilu, filigranskom inženjeringu i nenadmašnim performansama. XDiavel jamči uzbuđenje malih brzina tipično za Cruiser motocikle i adrenalin svojstven svakom Ducati motociklu. Upravo “X” u imenu XDiavela simbolizira spoj u jednom motociklu dvaju na prvi pogled dalekih i nespojivih svjetova.

5000, 60, 40. XDiavel koncept sažet u samo tri broja 5000 je broj okretaja pri kojem dvocilindarski agregat ostvaruje maksimalni zakretni moment (13.1 kgm). Za Ducatijev agregat iznimno nizak broj okretaja, ali savršen za jedan Cruiser. Zakretni moment od 10 kgm dostupan je već od 2.100 okr/mim, a snaga je konstantna kroz cijelo radno područje. Da se radi o pravom Ducati agregatu jamči vršna snaga od 157 KS. Za ove impozantne brojke zaslužni su Ducatijevi inženjeri koji su konstruirali agregat Testastretta DVT 1262, pravo inženjersko remek djelo. Kolika je razina posvećenosti detaljima kod ovog motocikla govori podatak da iako je agregat tekućinom hlađen, na njemu nisu vidljive ni vodena pumpa ni cijevi rasladnog sistema.

60 je broj mogućih ergonomskih pozicija na ovom motociklu. XDiavel pruža obilje personalizacije položaja na motociklu zahvaljujući 4 moguće pozicije nožnih komandi, 5 različitih sjedala i 3 različita upravljača. Moguće je ugraditi i komfornije suvozačko sjedalo sa malim naslonom.

40 je maksimalan nagib koji XDiavel može ostvariti. XDiavel je Ducati, stoga je očekivano da može vozaču koji to poželi omogućiti sportskiju vožnju. Okvir motocikla, ovjes i kočnice omogućuju sportski način uživanja u ovom motociklu, a da pritom ne dovode u pitanje udobnost i lakoću upravljanja koja se očekuje prilikom opuštene vožnje.

XDiavel je prvi Ducati motocikl koji je umjesto lancem, opremljen remenom koji je tiši, čišći, zahtjeva manje održavanja i kao takav je nezamjenjiv za Cruiser motocikl.

Dizaj i tehnologija XDiavel spajaju se u Full LED svjetlima kojima je motocikl opremljen. Kao i svaki Ducati posljednje generacije XDiavel je opremljen i Bosch IMU sistemom koji mjeri nagibe i brzinu pokreta motocikla te u kombinaciji sa kontrolom trakcije (DTC), modovima vožnje, ABS-om sa funkcijom rada u nagibu, tempomatom i DPL sustavom kretanja ovaj tehnološki dragulj diže na visoku razinu performansi, a prije svega sigurnosti.

Kod S verzije XDiavela dostupna je sjajna crna boja, prednje vilice su s DLC premazom, prednji far je s DRL (dnevnim svjetlom), prednje kočione čeljusti su Brembo M50, a motocikl je opremljen i sa ekskluzivnijim sjedalom. Strojno obrađeni detalji kao naplatci od lake legure i aluminijski pokrovi remena distribucije dodatno naglašavaju i zaokružuju neponovljiv dizajn XDiavela.
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesub 05 pro 2015, 17:11

A od 60 kombinacija sjedenja može se naći i neka koja ti paše samo tako. Smile
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesub 05 pro 2015, 21:38

Jednom riječju BRUTALA sa 157 konjića Shocked
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesub 05 pro 2015, 23:15

Meni se nesvidja kombinacija sjedenja s putnikom, izgleda kao da su docrtali sissy i sjedalo. Ali tehnologija je impresivna
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesub 05 pro 2015, 23:47

Za solo ride dobar
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimened 06 pro 2015, 06:05

baš je dobar!
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimened 06 pro 2015, 13:53

još samo da dobijem eurojackpot dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimened 06 pro 2015, 14:39

...ima mjesta za izmjenu pojedinih stvari al u globalu prolazno...
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimepon 07 pro 2015, 14:58

merla je napisao/la:
još samo da dobijem eurojackpot dancingbanana

Stani u red. Cool
[Vrh] Go down
https://route66.me
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimesri 09 pro 2015, 19:53

Fali mu Ape!... tongue

Nema veze sa Cruzerom... niti je između... čisti Naked - muscle bike! dobar4

[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 731
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : VN 900 custom SE
Na forumu od : 18.08.2012

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimepon 14 pro 2015, 08:04

prodajem bubreg.... u obzir dolazi i zamjena za xDiavel Twisted Evil slinim
onaj prvi mi je odlican bia.. ovaj sad jedio mokrih snova What a Face
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimepon 14 pro 2015, 09:42

izigoing je napisao/la:
prodajem bubreg.... u obzir dolazi i zamjena za xDiavel Twisted Evil slinim
onaj prvi mi  je odlican bia.. ovaj sad jedio mokrih snova What a Face  
Eto ti ga na... pokloni ga sebi lipo za rođendan. Lipo će te čekati dok se vratiš.
dobar3
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitimepon 14 pro 2015, 11:09

To ti je dobra motivacija za ostat duze. Tako san i ja jedanput motiviran osta 8 miseci dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi Ducati xDiavel Empty
PostajNaslov: Re: Novi Ducati xDiavel   Novi Ducati xDiavel Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi Ducati xDiavel
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ducati diavel
» evo me novi sam
» Novi!
» Novi clan_Introduction

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: