Početna stranicaPretraľnikVratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! 610RegistracijaLogin

 

 Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!

Go down 
+10
custom rider
Beatnik
..koshchall..
mrljo#2
ljubo100
Easy rider
Vladek
magna
darko68
cro.chopper
14 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepet 04 ruj 2015, 17:54

sad sam neki dan posudio orginal auspuhe frendu da može proć tehnički. Nakon nekoliko dana vrati on meni oriđiđi i stavim ja njih gore na svoj, kad ono moja kawa leti ko zvjer .... fakat ide i vuće bolje nego sa otvorenim custom made auspuhima koje sam imao gore cijelo vrijeme. U planu mi je ove custom otvorene odnjet ponovno kod majstora da mi ih malo sredi .....
eto sad mi Vn leti What a Face What a Face ali se nečuje Razz jbg

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepet 04 ruj 2015, 19:36

Čuje se čuje ali od onih tvojih starih si ti malo izgubil sluh pa ih ne čuješ sex dobar3
[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepet 04 ruj 2015, 21:15

ne ide kawa ništa bolje ali ti je takav osjećaj...


[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepet 04 ruj 2015, 22:22

Dobro si ti to osjetija. Cita san da jedino akrapi dodaju snagu a svi ostali auspusi oduzimaju mja san isto tako osjetija pogorsanje sa V&H auspusima. Vratija san je tako da san malo krmija s prigusivacima. Kad prominis auspuh triba se i igrati sa zrakon i elektronikon
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepet 04 ruj 2015, 22:41

magna je napisao/la:
... Kad prominis auspuh triba se i igrati sa zrakon i elektronikon

iagree
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 11:09

baš sam gledao neki neki test gdje su rekli (i dokazali na stolu) da je najbolje za povećanje perfomansi baciti otvorene cijevi u smeće...
...a ako baš ipak hoćeš otvorene cijevi isklučivo zbog izgleda i zvuka onda su pokazali što sve treba raditi (od smjese, elektronike usisa, sitnih preinaka u cijevima,..) da bi ih samo približio klasičnim prigušivačima....bez dobivanja ikakve dodatne snage.

Pokazali da je jedna od najgorih stvari za snagu samo gurnuti "uloške/prigušivače" u otvorene cijevi....može varirati od vrste uloška ali u pravilu još dodatno smanjuje snagu u odnosu na otvoreno, a naročito u odnosu na normalne prigušivače...


...što se tiče povečanja snage...K&N reklamira da ako samo zamjeniš originalni filter zraka s njihovim dobiješ 5 ks, a sa hyperchargerom i više od 10 ks....jel neko stvarno vjeruje u tako nešto...velike tvornice godinama konstruiraju i usavršavaju motore i pokušavaju izvući više, a onda promjena uloška filtera za zrak doda 10-20% snage - kaj su proizvođaći idioti pa to nisu skužili???
...a mi vjerujemo jer nam je fora za 43$ dobiti par konja više koji se najčešće manifestiraju kroz više buke koja daje dojam boljih perfomansi...ili još nešto dolara više za još više buke...

...problem je što je to povećanje buke dooobrooo....što je onaj zvuk usisa hyperchargera kad otvori leptire na punom gasu brutalan....koga briga jel motor ima 10 ks više ili ne.....guštaš sa svakim dodavanjem gasa

povećanje snage je moguće ali na nivou i financijama koji mislim da nitko od nas nije spreman napraviti na našim motorima i koje uključuju malo složenije sklopove od samo filtera i aspuha....ostalo je zvuk, kozmetika i izgled...tj GUŠT!
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 14:22

Drifter je napisao/la:


...što se tiče povečanja snage...K&N reklamira da ako samo zamjeniš originalni filter zraka s njihovim dobiješ 5 ks, a sa hyperchargerom i više od 10 ks....jel neko stvarno vjeruje u tako nešto...velike tvornice godinama konstruiraju i usavršavaju motore i pokušavaju izvući više, a onda promjena uloška filtera za zrak doda 10-20% snage - kaj su proizvođaći idioti pa to nisu skužili???

Sve je rečeno
[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 17:48

Postoji još nešto što se ne spominje... Norme i tvorničko prigušenje radi zadovoljavanja istih vezano za pojedina tržišta.
[Vrh] Go down
ljubo100
man
man
ljubo100


Broj postova : 380
Godina imam : 56
Prebivalište : Petrinja
Vozim : VN 800
Na forumu od : 16.07.2009

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 18:30

...što se tiče povečanja snage...K&N reklamira da ako samo zamjeniš originalni filter zraka s njihovim dobiješ 5 ks, a sa hyperchargerom i više od 10 ks....jel neko stvarno vjeruje u tako nešto...velike tvornice godinama konstruiraju i usavršavaju motore i pokušavaju izvući više, a onda promjena uloška filtera za zrak doda 10-20% snage - kaj su proizvođaći idioti pa to nisu skužili???



iagree
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 19:18

..koshchall.. je napisao/la:
Postoji još nešto što se ne spominje... Norme i tvorničko prigušenje radi zadovoljavanja istih vezano za pojedina tržišta.

slažem se da rezerve snage ima samo je malo ozbiljniji zahvat to stvarno i dobiti na zadnji kotač
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 20:51

...glede k&n filtera i njemu sličnih tu ima istine jer filtracioni materijali nisu isti pa ni  protok zraka nije isti kroz njih što utječe na sami prihvat gasa i oslobađanje snage kod određenog režima rada... i tu se dobije nekaj konja koje mi niti nemožemo primjetiti no baš radi tog odaziva na gas nešto prije dobova se osjećaj veće snage... to je nekaj ko da idemo trčat s tuferima u nosu  pa nas malo guše jer nemamo dovoljno kisika...
..dok se ozbiljni pomaci povećanja snage dobivaju mapama kuteva paljenja pri određenim režimima rada, promjenama bregastih osovina i kutem njihovih brijegova, izmjenom kompresije i tako dalje i tako bliže...
U biti moglo bi se reći da pravo povećanje snage nije ono blještavo kaj se vidi iz vana već ono kaj se ne vidi, ...ono iz nutra!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 21:20

Ono što me ugodno iznenadilo kod H-D je njihov programator kao dodatna oprema.
Nisam se stigao baviti sa time no koliko sam se informirao radi se kutijici koja ima jednu veliku manu sa naše točke gledišta, prvim spajanjem na ECU motora ista se zaključa na taj motor i koliko sam skužio nema rootanja :-)

Postupak je jednostavan, nakon promjene na usisno-ispušnom sistemu spojiš tu kutijicu, napraviš đir i snime ti se podaci. dalje imaš opciju autmatskog štelanja mape ili je možeš sam prepravljati odnosno napraviti dnld sa neta te upucati u ECU.

Vrlo korisna naprava ( i skupa ) no pruža mogućnost istraživanja i prerade u DIY opciji.

http://www.harley-davidson.com/store/se-street-performance-tuner-kit
https://www.youtube.com/watch?v=poV-Ho_Cejw
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimesub 05 ruj 2015, 23:49

Drifter je sve rekao
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 07:49

Nije
Ja sam na Hondi ipak dobio povecanje snage. To se je jednostavno osjetilo kroz odaziv na gas, ubrzanja .... Osim otvorenog auspuha stavio sam K&N filter u hypercharger te povecao dotok goriva mjenjajuci dizne i buseci karburator
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 08:52

magna je napisao/la:
Nije
Ja sam na Hondi ipak dobio povecanje snage. To se je jednostavno osjetilo kroz odaziv na gas, ubrzanja .... Osim otvorenog auspuha stavio sam K&N filter u hypercharger te povecao dotok goriva mjenjajuci dizne i buseci karburator

...znači nisi samo stavio filter nego i prilagođavao sustav goriva....i to je upravo ono što treba napraviti na fergazerskom motoru ali se ne napravi svaki put...da si samo stavio filter učinak nebi bio isti jer ostastak komponenti nije podešen. Koliko ljudi doma buši fergazer i koliko ih je otišlo na stol izmjeriti stvarni učinak toga...

Upravo o tome govorimao. Na fergazerskim motorima dodatne modifikacije idu kroz modifikacije fergazera i eventualno kuta paljenja ili dodavanja elektronskog paljenja u slučaju platina - i to sve naravno treba jako dobro uskladiti na stolu da bi se izmjerio stvarni dobitak snage jer nas osječaj može "varati". Brži odziv na gas može biti ranija dostupnost snage (na nešto nižim okretajima) ali je upitno jel motor u konačnici dobio 10 konja.

Često se desi da ljudi imaju starije i "zagušene" motore sa starim prljavim filterima koji su i ovako za izmjenu i normalno da sa novim K&N motor "prodiše" ali to nužno ne znači da je dobio 5 ili 10 konja. i onda se dodaju nove svječice i bolji kablovi (eventualno platine + majstor malo podesi paljenje nakon 10 godina) i fakat motor leti....ali se možda samo približi tvorničkim konjima koji su davno bili izgubljeni (zanemareni)...

Treba napomenuti da montaža samo protočnijeg filtera pogotovo na fergazer motorima može dovesti do osiromašenja smjese što je iznimno štetno za motor (puno gore od bogate smjese koja će se manifestirati kroz malo crnog dima).
Kod dodavanja gase se aktivira dizna za ubrzanje koja se lako podesi i motor stvarno dobije više smjese i bolje ubrza zbog više protoka ali kod vožnje ta diza više ne radi benzin ide kroz primarnu ili sekundarnu dizu koja sada više na određenim režimima ne daje dovoljno goriva i smjesa postaje siromašna. Siromašna smesa = šteta na motoru (cilindri, klipovi,...). A mi smo puno duže na 90-110 negu u nekim ubrzanjima. Na ubrzanjima je osječaj poboljšanja, a na 90-110 motor ide kako je i išao....ali ne....imamo siromašniju smjesu koje nismo niti svjesni ako se ne radi o exstremu i detonacijama u filteru zraka..
Promjene dizni to rješavaju ali koja je optimalna širina dizne je stvar mjerenja smjese, a ne osječaja.

S druge strane na elektronski kontroliranim novim motorima ne mjenjamo nužno dizne nego mape paljenja i/ili software koji kontrolira sve navedeno, a isti je opet potrebno vrlo pažljivo uskladiti sa primjer novim filterom ili auspuhom i opet očitati podatke na stolu jer nas i tu osječaj može prevariti.

Mjenjanje više komponenti i pravilno usklađivanje sigurno može dovesti do nekog povećanja snage ali nije jednostavno, a vrijednosti je teško utvrditi osječajem.

Što se tiče otvorenih cijevi - da su ključ povećanja snage onda bi svi trkaći motori imali otvorene cijevi a nebi recimo BMW racing team ili Porsche racing team plaćao bogatstvo nekakvoj firmi iz Slovenije da im napravi sistem koji kad se uskladi sa ostatkom auta ili motora stvarno i daje povećanje snage. Kako stvari stoje otvorene cijevi po definiciji i zakonima fizike ne povečavaju snagu. Dobar auspuh da, ali to je druga priča koja mora biti debelo usklađena sa ostatkom mašine.

Ima na Youtube-u dosta filmova o testovima otvorenih cijevi na stolu i stvarnom učinku.....onda oni pokažu kako se taj učinak može poboljšati sa hrpom drugih izmjena ali u najboljem slučaju do originalnih vrijednosti tako da ljudi koji žele izgled i zvuk ne moraju i gubiti perfomanse ali moraju raditi dodatne modifikacije za to upravo kako je bio slučaj i na Magninoj Hondi.


Uz sve činjenice o tvorničkim "zagušenjima" zbog normi, vađenje ili dobijanje tih potencijalno dostupnih konja je kompliciranije od zamjene filtera (ili samo skuplje)....

[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 09:28

...zato se ja poigrao sa orginal auspusima i sa još par stvarčica i motor ide jako fino
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 09:46

moje iskustvo br 2. na Irona san stavija otvorene V&H cijevi(samo topove) tako da je lambda sonda ostala netaknuta. odmah sam primjetio gubitak snage i loš odaziv na gas u nižim okretajima. svječica je ostala bijela šta je jasan znak siromašne smjese. ka šta je ja sam to rijšeio ugradnjom poluotvorenih prigušivača. sad je odaziv na gas i snaga natrag na tvorničkom, sviječica krem boje a zvuk prihvatljiv
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 10:42

i ja sam, na sreću samo na kratko, morao vratiti original auspuh na warriora pa je to ovako izgledalo affraid

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Img_0410

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimened 06 ruj 2015, 12:30

Da. Malo je prevelik. Ali i to je relativno. Npr da to vozi Zed onda bi se to malo i izgubilo Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepon 07 ruj 2015, 00:24

merla je napisao/la:
i ja sam, na sreću samo na kratko, morao vratiti original auspuh na warriora pa je to ovako izgledalo affraid

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Img_0410

Tzv potatto gun Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepon 07 ruj 2015, 06:31

magna je napisao/la:
Da. Malo je prevelik. Ali i to je relativno. Npr da to vozi Zed onda bi se to malo i izgubilo Twisted Evil
Very Happy
[Vrh] Go down
Zephyr
man
man
Zephyr


Broj postova : 53
Godina imam : 34
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VulcaN 900 Classic
Na forumu od : 26.08.2015

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepon 07 ruj 2015, 13:21

merla je napisao/la:
i ja sam, na sreću samo na kratko, morao vratiti original auspuh na warriora pa je to ovako izgledalo affraid

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Img_0410

Buahahahehehehhihiih... ajme majko mila... buahahahehehhihihi
Bohmann
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitimepon 07 ruj 2015, 14:38

merla je napisao/la:
i ja sam, na sreću samo na kratko, morao vratiti original auspuh na warriora pa je to ovako izgledalo affraid

Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Img_0410

nije problem u originalnom auspuhu nego sto si ti odrezao 2/3 motora.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Sponsored content





Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Empty
PostajNaslov: Re: Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!   Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vratio orginal auspuhe na VN 900 !!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kupujem trazim orginal auspuhe
» Boja za VN 900 (orginal) NEMA JE?
» Prerada orginal auspuha Honda Shadow VT750 ACE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: