Početna stranicaPretraľnikVulkan s bisage i sissy 610RegistracijaLogin

 

 Vulkan s bisage i sissy

Go down 
+2
custom rider
bogovicivan
6 posters
Autor/icaPoruka
bogovicivan
man
man
bogovicivan


Broj postova : 35
Godina imam : 42
Prebivalište : Ludina
Vozim : Kawasaki Vulcan S
Na forumu od : 07.06.2015

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:11

Pozdrav,

Ako nije pravo mjesto za temu molio bi da se prebaci na pravo mjesto. Smile

A sad na temu..

Ako je tko gledao spomenuti motor zna da su aksesoriz skupi za popizdit, pa evo kako sam si uštedio cca 1500€
S time da još nije gotovo:
"železo" je običan flah, naslon je iz kombija, a bisage su kupljene od kolege Drifter-a sa foruma.. Laughing

Vulkan s bisage i sissy Ivy8t5
Vulkan s bisage i sissy X4lkt5
Vulkan s bisage i sissy W1bes7
Vulkan s bisage i sissy 2rmtysg
Vulkan s bisage i sissy Wtjf4h
Vulkan s bisage i sissy 11931tz
Vulkan s bisage i sissy Voscip

I naravno nakon toga testna vožnja "pokazivanja po selu" kad je bilo sve gotovo.. dancingbanana biker2
Kolega sa jawom iz 70ih.. Smile

Vulkan s bisage i sissy Ae6udc

Eto, još imam posla sa dotjerivanjem, ali to tak nekak izgleda. Smile

Sljedeće si moram složiti/nabaviti štender...pa ako netko ima...

p.s. ako netko ima ili zna nekoga sa jawom za dijelove nek se javi..

[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:27

...mići onaj naslonjač iz yuga,ljep motor pa stavi ono(neeeeee),nemoj naružavat ljepi motor,malo strpljenja i doći če,al ajd makni ono....
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:41

da.. malo naslon taj bode oči.. kad voziš u paru pa se suvozač nasloni aj ok..al inače ako sam vozis.. mislim malo da je prevelik.. nesto diskretnije
bisage su baš lipe dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:42

Sve 5 osim naslona. Grdo za popizdit. To je detalj koji se najvise vidi pa ti kvari cijeli ulozeni trud i rad. Slozi to malo bolje od šperploče spuzve i skaja pa ces dobiti cistu peticu
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:44

A kad smo vec kod skidanja mogao bi i bisage maknuti. Isti motor mi je u kvartu pa sam ga malo bolje škicnuo. To je kao mali V rod. A takvi motori ne trpe bas prtljagu a pogotovo bisage a pogotovo one iz lousa za 30€
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:46

slazem se s magnom..najlipši je gol (kao i meni moj) i tako ga vozit svaki dan..a bisage i naslon samo kad na put ideš... ako ideš dobar
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:50

magna je napisao/la:
A kad smo vec kod skidanja mogao bi i bisage maknuti. Isti motor mi je u kvartu pa sam ga malo bolje škicnuo. To je kao mali V rod. A takvi motori ne trpe bas prtljagu a pogotovo bisage a pogotovo one iz lousa za 30€

Slažem se,na pojedine motore neidu bisage i ostale điđemiđe,ovakvog ga vozi i odličan je,i skini onaj naslonjač...
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:56

hahah..iznapadalo čovika u startu nemoj me glup
al istinu govore i slažem se Wink
sve su to dobronamjerni i subjektivni savjeti.. ali svak će napracvit kako njemu paše i sredit motor kako mozda samo njemu odgovara dobar
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 14:59

....bolje reć čovjeku istinu nego lagat iza leđa,mladić kupio motor i neiskustvo se pokazalo,al nije za zamjerit,treba pomoć savjetima i usmijerit ga...
[Vrh] Go down
barny
man
man
barny


Broj postova : 157
Godina imam : 60
Prebivalište : zgb
Vozim : bolt
Na forumu od : 21.07.2009

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 15:03

uf što uradi
skidaj to...
[Vrh] Go down
bogovicivan
man
man
bogovicivan


Broj postova : 35
Godina imam : 42
Prebivalište : Ludina
Vozim : Kawasaki Vulcan S
Na forumu od : 07.06.2015

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 15:44

heheh....nikakve zamjerke, dapače...ako nema komentara nema ni napretka.. dobar3
sve to stavio jer putujem svaki dan za zg na posao pa mi bisage trebaju, a sic....zna se...djeva da ima gdje naslonit.

I meni je najljepši bez ičega, čak i bez "drugog" sica...

A sve rečeno za sic se slažem, samo ste mi potvrdili, morat ću neš drugo smislit, ovo je samo bila možebitna proba da vidim dal uopće ima smisla tak nekaj radit.

uzeo bi original da nije tak skupo...
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 15:53

što se tiče bisaga nisu tako loše (ne zato što su bile moje), solidno su se uklopile u liniju motora..nisu pre velike i ne strše...ja bi skinuo one dvije resice i to je to....nema tu previše varijacija...možda ostaviti lijevu za svakodnevne sitnice, a desnu staviti ak nekud ideš...
...većina motora izgleda bolje bez bisaga ali jednostavno nemamo dovoljno velike džepove...

Siguran sam da naslon dobro služi svrsi ali se slažem da možda malo strši na motoru....možda naslon iz nekog drugog auta....u stvari mi je to zanimljiva tema jer planiram napraviti naslon za Driftera pa baš kontam jel bi mi pasao iz nekog auta...makar konstrukcija pa da ga pretapiciram...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
bogovicivan
man
man
bogovicivan


Broj postova : 35
Godina imam : 42
Prebivalište : Ludina
Vozim : Kawasaki Vulcan S
Na forumu od : 07.06.2015

Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitimeuto 14 srp 2015, 16:14

Drifter je napisao/la:
što se tiče bisaga nisu tako loše (ne zato što su bile moje), solidno su se uklopile u liniju motora..nisu pre velike i ne strše...ja bi skinuo one dvije resice i to je to....nema tu previše varijacija...možda ostaviti lijevu za svakodnevne sitnice, a desnu staviti ak nekud ideš...
...većina motora izgleda bolje bez bisaga ali jednostavno nemamo dovoljno velike džepove...

Siguran sam da naslon dobro služi svrsi ali se slažem da možda malo strši na motoru....možda naslon iz nekog drugog auta....u stvari mi je to zanimljiva tema jer planiram napraviti naslon za Driftera pa baš kontam jel bi mi pasao iz nekog auta...makar konstrukcija pa da ga pretapiciram...


da....ja ću još probati ovo postojeće malo doraditi, tapicirati, pofarbati i moram složiti da se sissy da skidati neovisno o bisagama itd...
ima tu još puno posla....baš kako ekipa kaže to je tip motora koji je najljepši bez ičega....

Kad smislim nešto stavim koju novu fotku.. Wink

@ Drifter ako ćeš trebati što tapicirati javi se..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vulkan s bisage i sissy Empty
PostajNaslov: Re: Vulkan s bisage i sissy   Vulkan s bisage i sissy Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vulkan s bisage i sissy
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» VN900, sissy-bar i bisage, original kawasaki
» Vulkan
» Moj Kawasaki Vulkan S...
» sissy bar - keeway
» Novi Vulcan vlasnik.. :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: