Početna stranicaPretraľnikKymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!

Go down 
Autor/icaPoruka
VedranMM
man
man
VedranMM


Broj postova : 10
Godina imam : 33
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 23.06.2015

Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! Empty
PostajNaslov: Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!   Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! Icon_minitimesub 27 lip 2015, 16:11

Evo ovako Kupio sam zinga i sad me zanima kako se skida sjedalo na njemu !? i također skidanje poklopca onog kromiranog od pokazivaća goriva vidim ima gumena brtva i sad neznam dal se odšarafi ili šta!? probao sam i ne ide a malo mi se onako kao kondenzacije nakupilo i ružno je sad onako osušene kapljice su ispod..
Pozdrav Vedran

ribic biker2

Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! Zj89k0
[Vrh] Go down
VedranMM
man
man
VedranMM


Broj postova : 10
Godina imam : 33
Prebivalište : Osijek
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 23.06.2015

Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!   Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!! Icon_minitimened 28 lip 2015, 14:48

Evo ovako ako ikome bude trebalo sic se skida tako da se odsarafe dva sarafa bočno ispod sica i onda se digne lagano gore i izvuče prema nazad.... A ovaj poklopac od kazaljke goriva se ne moze skinut odozgo već se skinu tri sarafa krizna i digne se odozgo cijeli taj dio gdje se sipa gorivo i taj dio sa pokazivacem i od ispod se skine taj cijeli dio i onda se može pristupiti tom dijelu stakla Wink
[Vrh] Go down
 
Kymco Zing 125 pomoć! sjedalo/skidanje rezervar sata-slike!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing
» Kymco Zing 125
» Kymco zing 125
» kymco zing 125

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: