Početna stranicaPretraľnikNedoumica - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Nedoumica

Go down 
+15
TommyZG
martinx
pinky
merla
Hyosung
Kicho
rifireman
Ivan-Shadow
magna
DavorS
custom rider
darko68
cro.chopper
Safet(y)
mmatej
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimečet 11 lip 2015, 06:32

A je si li ikad kupio kimeski auto??? I onda ga vozio bezproblema??? Ako jesi onda se povlacim i nemam vise argumenata.
Ne nagovaram te da kupujes stare krame ali budi siguran da ces se kad kupis kineski proizvod sjetiti ove teme.
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimečet 11 lip 2015, 09:18

samo ti kupi Kymco Venox 250
motor je dobar, licenca Honda Magne iz 80-tih - nemaš brige sa servisom i dijelovima
jedan od jačih motora u toj kubikaži... a kad se spraksiraš u vožnji moći češ i na dalji put bez problema, ali se i voziti s motorima veće kubikaže bez da te netko čeka...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimečet 11 lip 2015, 09:33

Slažem se za Venoxa. Vozio sam ga 3 godine (moj je bio prvi prodan u HR) bez ikakvih problema, dosta kilometara i u dvoje napravljeno, a ostao mi je zaista u jako lijepom sjećanju. Znam još 2 vlasnika u neposrednoj blizini (društvo Old boys - Rukavac) i svi su zadovoljni sa Venoxom, nemaju nikakvih većih problema, dapače, čak su i sasvim lijepo opremljeni pa djeluju kao puno ozbiljniji motori. Što se snage tiče, bez straha se može na dulji put uz uvjet da treba malo zaleta i malo duža slobodna dionica za kojekakva preticanja nego kao kod jačih motora. Uostalom nije to motor napravljen za jurcanje pa se i ne treba puno opterećivati sa time.
[Vrh] Go down
mmatej
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 63
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : Trenutno ništa od motora
Na forumu od : 05.06.2015

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Kvmco Venox 250   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimepet 17 srp 2015, 23:18

Eto društvo da Vam se javim, dugo me nije bilo s postovima na forumu, al sam forum pratio.
Konačno odradio 2 vožnje za polaganje A kategorije, najprije prvu vožnju odradio na Yamahi 750, nekoj novoj pa se valjda uplašili da im neću razbiti tu Yamahicu, pa mi dali Yamahu ybr 250, druga vožnja. Pošto dugo nisam bio na motoru ona prva mi se jedno 6 puta ugasila prebrzo sam puštao kvačilo no kad sam skužio više se nije gasila bilo je ok. Druga vožnja 3 puta se ugasila 250-tica, a taman se ufuro na onu jaču, no dobro je prošlo i s ovom slabijom. Ne znam imam jako velike pauze između vožnji i onda mi mijenjaju motore kažu imaju problema s motorima. (il se boje da im ja to sve ne razlupam, a nisam im nikakvu frku složio osim onih gašenja, slalom dobro, ubrzanje, kočenje dobro, polaženje s signalizacijom i ono okretanje glave dobro, a ovaj instruktor se neprestano nešto čudi, prva, druga ubrzanje kočenje, od prve dobro napravim a on se čudi kao da sam se popeo na K2 za 15min) Gledajući današnju ponudu motora sa njuškala i s obzirom na moju financijsku konstrukciju odlučio se za Kymco Venox-a 250, naravno polovnog. Izgleda mi najbolja opcija za ono staro uloženo dobiveno, a i motorčić mi izgleda na oko sasvim ok. Kako kaže kolega mislim da neću pogriješiti, bit će dobar motor za početak, oni ispusi u obliku truba su mi nekako cool. Ako ima koji kolega savjet na što da obratim pažnju prilikom kupnje. Svi ti motori koji su na njuškalu cijenom su mi dostupni, proizvodnje su 2000 i neka i s relativno malo prijeđenih kilometara. Čitao recenzije, gledao preko yu tuba-a i od svih tih kineza, koreanaca itd. Venox mi se sviđa najviše. Dijelovi i servis ne znam, al mislim da je i tu sve ok, malo ću proguglati i to vidjeti.Doduše mogao bih ubosti i kojeg Kawasakija er 5, pa i neke yamahe, honde do 500ccm, (sviđa mi se jedan Kawasaki KLR enduro 1994, nazvao i saznao bar tako mi kaže čovjek da je motor radio za sebe puno uložio onako na oko izgleda mi ok električno paljenje, lijepo ga sredio al pošto nemam iskustva s motorima nekako se ne usudim to kupiti) al sve iz 90-tih Mislim da ću prije kupiti motor nego položiti ispit ako s ovim zadnjim nastavim tim tempom. Instruktor mi kaže da ću vježbati na 250-tici, a polagati na 750-tici, to ne kužim zašto ne vježbam i polažem na istom motoru da se naviknem na njega, pitat ću ga sljedeći sat kad bude, valjda negdje oko Božića.

Eto , živi mi i zdravi bili, svaki savjet bi dobro došao Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimepon 20 srp 2015, 07:55

Moje mišljenje je da te instruktor mulja, kad polažeš za auto uvijek voziš isto auto, kad polažeš za motor uvijek voziš isti, barem je kod mene bio takav slučaj. Kako god, osnove su iste, samo bi bilo dobro da bar par sati prije polaganja voziš motor s kojim ćeš polagati.
[Vrh] Go down
mmatej
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 63
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : Trenutno ništa od motora
Na forumu od : 05.06.2015

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Suzuki GS500 e   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimepon 20 srp 2015, 22:57

Pozdrav,

Našao  motor koji mi se sviđa, doduše nije chopper no nitko nije savršen, al mi paše cijenom i izgledom te očuvanošću, izgleda mi dobar motor Suzuki GS 500e limited edition, registriran, pa ako netko ima kakvih iskustva s tim motorima bilo bi mi drago da ih podijeli sa mnom. Kad pogledam za te novce ne mogu kupiti chopper te kubikaže da se na glavu postavim. Nadam se da ću idući tjedan dobiti kredit, išo bih ga pogledati prije, pa ako je to to dati neku kaparu da ne ode. Kad sam ga vidio rekao sam si to je to, no ko obično kod mene u životu najprije srce pa glava, a to nije baš uvijek dobro.
pozz Very Happy
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimeuto 21 srp 2015, 07:46

ma glavno je imati motor i voziti se.Uzmi pali i vozi.
Koliko ja znam to su pouzdani motori male potrošnje i laganog održavanja.
rendeer biker2
[Vrh] Go down
fenomenal
man
man
fenomenal


Broj postova : 153
Godina imam : 49
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda
Na forumu od : 28.02.2010

Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitimepon 27 srp 2015, 00:09

ako nije bas razdrndan, to bi trebao biti ok, pouzdan motor. imas uz njega jos cb 500, samo sto inace honda drzi cijenu, ili er5, to su inace naked motori, a taj tvoj special edition, ne znam kakav je, moguce da je sa oklopom. sad ako te srce na choppera vuce, a muce te financije, kao i vecinu nas, to je druga prica. to si i sam vidio da cijene choppera nisu bas male, kupi i vozi sto mozes, ali u konacnici nikada potpuno zadovoljan biti neces. srce je jedno, razum drugo. za prvu ruku, kupi ono sto mozes i sto valja, drugo je nebitno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nedoumica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nedoumica   Nedoumica - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nedoumica
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: