Početna stranicaPretraľnikagila rezervoar 610RegistracijaLogin

 

 agila rezervoar

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 11:28

ne mogu otvoriti odnosno otključati čep za gorivo na rezervoaru,ako je netko imao sličan problem molim neka nešto napiše.Na svim motorima Hyosung su isti čepovi i poklopci na rezervoaru.
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 12:36

Malo WD spreja u bravicu i prilikom otključavanja pritisni čep prema unutra.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 14:22

Riješen problem,iako sam špricao s WD i stavljao ulje bravica se nije htjela otvoriti.Uzeo sam rezervoar dolje i okrenuo ga naopačke da vidim da li ima kakva rupa s donje strane da mogu doči s unutarnje strane čepa.Kroz bravicu je počeo curiti benzin i uskoro se bravica otvorila.Sdonje strane nema nikakvog otvora.Darku zahvaljujem na brzom odgovoru.
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 17:53

dobar cuga
[Vrh] Go down
zeleni zub
man
man
zeleni zub


Broj postova : 175
Godina imam : 46
Prebivalište : pula
Vozim : Honda Shadow 600 VT C
Na forumu od : 04.10.2014

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 18:22

deda bum je napisao/la:
Riješen problem,iako sam špricao s WD i stavljao ulje bravica se nije htjela otvoriti.Uzeo sam rezervoar dolje i okrenuo ga naopačke da vidim da li ima kakva rupa s donje strane da mogu doči s unutarnje strane čepa.Kroz bravicu je počeo curiti benzin i uskoro se bravica otvorila.Sdonje strane nema nikakvog otvora.Darku zahvaljujem na brzom odgovoru.

Išao si skidat rezervoar? MOžda si mogao imbusima odšarafit obruč oko čepa? scratch
Nisam nikad probao, ali mi eto, palo na pamet.
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimened 26 tra 2015, 19:46

Kad imbusima odšrafiš okvir ne možeš dignuti van čep ako nisi otključao s ključem jer ga za rezervoar drže dva plosnata klipiča koja ja nisam mogao otključati.Znači odšrafiš 4 vijka i otključaš i onda ide van cijeli mehanizam.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimeuto 28 tra 2015, 07:02


WD-40 - jeste li u stanju u neuspjehu prepoznati priliku?
Svaki "pravi muškarac" bio je u doticaju sa WD-40 sprejem i zna da je to vrlo korisna tekućina. No, znate li što zapravo znači oznaka WD-40? Oznaka WD označava engleske riječi Water Displacement (uklanjanje vode / micanje vode), a brojka 40 označava da je to četerdesta formula koja je bila uspješna u stvaranju ovog proizvoda.
Piše: Goran Blagus
Jeste li čuli za sprej WD-40 ? Znate li što znači WD-40 ? Za one koji ne znaju, WD-40 je tekućina u spreju koja služi za odmašćivanje i podmazivanje mehaničkih elemenata. WD-40 sprej se koristi i za zaštitu metalnih elemenata od vode, a ujedno time i od korozije. Svaki "pravi muškarac" bio je u doticaju sa WD-40 sprejem i zna da je to vrlo korisna tekućina. No, znate li što zapravo znači oznaka WD-40? Oznaka WD označava engleske riječi Water Displacement (uklanjanje vode / micanje vode), a brojka 40 označava da je to četerdesta formula koja je bila uspješna u stvaranju ovog proizvoda. Mogu si zamisliti ekipu kemičara koji su prvi dan smiksali prvi spoj i ubrzo shvatili da to nije dobro. Drugi dan izmiksali su formulu broj dva, probali i opet ništa. Treći dan su se dobro potrudili i bili uvjereni da je to ono pravo. Rezultat je opet bio neuspješan, zapravo rezultat je bio USPJEŠAN! Kako sada uspješan? Pa tako što im je i prva, i druga i treća i trideset deveta formula dala rezultat kako doći do neuspješne formule, no došli su do vrijednog iskustva kojeg su uz manje preinake upotrijebili u četerdesetoj formuli. Kako su vjerovali da će već prva biti dobitna, tako su vjerovali i u četerdesetu. I bila je Smile Nešto više detalja o WD-40 možete čitati na webu no nekako mislim da nisu uspjeli iz četerdesetog pokušaja, probavali bi oni dalje. Možda da su bili malo manje uspješni, vjerojatno bi danas imali WD-124 sprej Smile

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimeuto 28 tra 2015, 16:23

Sad mi je tek jasno koliko su s napatili dok nisu napravili bombone 505 s crtom Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 61
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimesri 29 tra 2015, 19:41

[quote="tekući problem"]Sad mi je tek jasno koliko su s napatili dok nisu napravili bombone 505 s crtom Evil or Very Mad
[/q

vjerojatno su im ispali svi zubi od isprobavanja slatkih bonbona.
[Vrh] Go down
aquila
man
man



Broj postova : 20
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila GV 250 carby
Na forumu od : 01.07.2016

agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitimesub 02 srp 2016, 23:28

Otisli vi u off, ali.....Cinjenica je da kad sam prvi put isao na benzinsku sa svojim motorom, malo sam smetao ostalima Evil or Very Mad
WD je ok, ali bolje je naspricati silikonsko ulje ili, kad ga vec imamo, sprej za lanac / kako u bravicu tako i mehanizam otklapanja rendeer
BTW glavna tajna WDa je riblje ulje scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





agila rezervoar Empty
PostajNaslov: Re: agila rezervoar   agila rezervoar Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
agila rezervoar
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» projekt NSU
» rezervoar
» guba rezervoar :)
» ... rezervoar iiz dva dijela!
» kako napraviti rezervoar?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: