Početna stranicaPretraľnikplava kawa - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 plava kawa

Go down 
+20
vroc-bobi
custom rider
teo10
magna
Lars_Viking
martinx
ljubo100
besmrtni
Dukes of hazzard
webrider
Safet(y)
Easy rider
crocopzmaj
Vladek
Drifter
cro.chopper
pinky
Zlac
gaso999
El Nino
24 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 25 oľu 2015, 17:42

cro.chopper je napisao/la:
ha ha ha nemoj me nemoj me nemoj me  pa vise neznate buskajplatil

bdw. kaj KMS još dela ili ?

Neznamo lol!

Dela, dela... Bil je u šoku jedno vrijeme kad sam ja Hondu upeljal u dvorište, al sad je opet dobro lol!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 25 oľu 2015, 17:47

super, prošli vikend sam išao bacit đir do kampa Slapić pa sam u prolasku videl ko daje KMS zatvoren, nekako mi pusto izgleda!!!!
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 25 oľu 2015, 19:01

A cuj, ja sam cuo za crnu kavu, tursku kavu, produzenu kavu, kavu s mlijekom ...
Al za Plavu jos nikad
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 25 oľu 2015, 20:30

cro.chopper je napisao/la:
ha ha ha nemoj me nemoj me nemoj me  pa vise neznate buskajplatil


onda se sjeti koji put stat u klc i platit nam cugu da nebi bilo sex sex sex

Ima blizu KMS birtija di je točeno 0.5l 8 kuna pa nećeš previše potrošit Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2015, 11:05

cro.chopper je napisao/la:
super, prošli vikend sam išao bacit đir do kampa Slapić pa sam u prolasku videl ko daje KMS zatvoren, nekako mi pusto izgleda!!!!

Ma rade, al vikendom zna bit zatvoreno, subota i nedjelja, nedjeljom nikad ne rade.
Onda su novi motori naprijed u salonu, ovi za servis su u radionu spremljeni pa izgleda pusto.

frutkejk je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
ha ha ha nemoj me nemoj me nemoj me  pa vise neznate buskajplatil


onda se sjeti koji put stat u klc i platit nam cugu da nebi bilo sex sex sex

Ima blizu KMS birtija di je točeno 0.5l 8 kuna pa nećeš previše potrošit Very Happy Very Happy

Nedeš dovoljno često pa nisi u toku, sad je 8,50 kn Wink

Ček di si ti, po slikama mi se čini ko Branimirova?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2015, 11:23

Lars_Viking je napisao/la:
A cuj, ja sam cuo za crnu kavu, tursku kavu, produzenu kavu, kavu s mlijekom ...
Al za Plavu jos nikad
Kultna diskoteka u Splitu s kraja osamdesetih se zvala Plava kava
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 26 oľu 2015, 12:43

Ma znam da je 8 i pol al sam zaokruzio Very Happy

Ma ja sam ti na pol brda u senjskoj bas ali s autom se mora zaokruzit okolo prema bolnici
[Vrh] Go down
teo10
man
man
teo10


Broj postova : 11
Godina imam : 35
Prebivalište : Mostar
Vozim : 1994 KAWASAKI EN500
Na forumu od : 04.04.2015

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: :D   plava kawa - Page 2 Icon_minitimened 05 tra 2015, 19:19

zaljubio sam se u ovaj motor Very Happy nek je sa srecom:D sloboda
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimeuto 18 kol 2015, 15:55

eto da malo refresham temu

Kako stavljam velike bisage i torbu na naslon treba mi mjesta za sve, a standardan problem na VNu su žmigavci i tablica

Napravio sam si nosač i složio žmigavce i tablicu ispod lampe i sad ima mjesta lijepo za sve.
Ovo je u biti bilo privremeno riješenje al ispalo je sasvim ok. Jedino me naša tablica razjebava koja je velika ko prosječni televizor

Dvije rupe za nosač, jedna u sredini za žice. Rupu sa žicama sam zatopio plastikom kako nebi voda ulazila unutra
plava kawa - Page 2 Og06ts
Gumica ispod nosača. Na dnu sam izrezao komadić da bude rupica ako voda uđe unutra da ima gdje izlaziti van.
plava kawa - Page 2 35lvtrt
Sam nosač je napravljen od neakva dva komada kaj koštaju po 8 kuna u pevecu Very Happy Sve bi bilo idealno da imamo malo manju tablicu. Ovako sam morao stavit par podloški pod žmigavce da tablica stane između.
plava kawa - Page 2 13zs55e
plava kawa - Page 2 21cdpv6

Kad se vratim s puta probat ću nać takve limiće ali malo veće da lijepo stane tablica i da maknem te podloške.

plava kawa - Page 2 Qx52bs


Kako sam izgubio negdje pipak za kilometre, dao sam napraviti novi, izdrezao gumicu koja paše u rupu oko pipka i milina.
plava kawa - Page 2 Qodkcm

Bisage u niskom startu čekaju nosače i trebale bi bit na motoru ovaj tjedan jer sljedeći tjedan idem na put.

plava kawa - Page 2 1567fd1

Trebao bi stić i windshield neki i tako.

Preko zime se vjerojatno bacam u skupljanje dijelova za Grampsizeanje (filter, dizne, igla), al za to ima vremena.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimeuto 18 kol 2015, 19:11

....ma sve odlićno al spominješ mi često ,,gumica,rupica,pipak,,,
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimeuto 18 kol 2015, 19:12

imao si svoju priliku dok sam ti paštu miješao Very Happy
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 19 kol 2015, 15:08

Thanks for the update. Lipo za vidit Cool
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesub 22 kol 2015, 13:05

napokon bisage kakve sam htio

Renzzo 30ak litara, čvrste bočnice......i sretan sam ko malo dijete Very Happy

plava kawa - Page 2 15gpdmv
plava kawa - Page 2 Vctks8
plava kawa - Page 2 117a1hw
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesub 22 kol 2015, 13:53

Lip je nema šta dobar
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 02 ruj 2015, 15:25

trip edition Smile Smile

sad sam miran neko vrijeme s ulaganjem (iliti neam prebijene lipe Very Happy )

Sad kad sam bio na putu s krcatim motor i sa suvozačicom prosječna potrošnja je bila 4.7 sa solidnim tempom s preticanjem konstantnim. Trošio je ko cestovnjaci 600 bez suvozača...ja prezadovoljan Smile

Jedini minus je bio zadnji amortizer pod opterećenjem na grbavoj cesti. Namješten je na najtvrđe ali i dalje je bio daleko premekan za toliko opterećenje tako da mi je u planu promjena na bolje ako postoji...ako ne onda ću složit neku distancu pod oprugu da ju još stisne.


plava kawa - Page 2 Mj1mw2
plava kawa - Page 2 28aj0k0
plava kawa - Page 2 154ya6b
plava kawa - Page 2 2v13dds
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 02 ruj 2015, 19:48

Jako lijep motor dobar3
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 02 ruj 2015, 21:45

frutkejk je napisao/la:
...Jedini minus je bio zadnji amortizer pod opterećenjem na grbavoj cesti. Namješten je na najtvrđe ali i dalje je bio daleko premekan za toliko opterećenje tako da mi je u planu promjena na bolje ako postoji...ako ne onda ću složit neku distancu pod oprugu da ju još stisne.

...svojevremeno na sportsteru sam ja taj problem riješio novim čvršćim oprugama.... imao sam isti problem pri vožnji u dvoje, malo jače neravnine i sabijanje do "ibera"... opruge sam dao napraviti u velikoj gorici, neznam sada kod koga točno a napravljene su po dimenzijama koje sam našao negdje na netu....
copy/paste
mrljo#2 je napisao/la:
mrljo#2 je napisao/la:
Evo prošlo je poprilično vremena od zadnjeg posta, no da ne otvaram novi.

Kako i sam imam određenih problema s amortizacijom kad sam sa suvozačem/icom a spremam se u Biograd na Moru starom cestom, malo sam kemijao prvo oko zadnjih amortizera koji su se na ovim našim prekrasnim cestama, sabijale do kraja na svakoj malo oštrijoj izbočini.

Kako sam prvo pregledavao sve žive stranice s oprugama dobio sam informaciju od HD Bikera da bi me federi došli 1000kn What a Face  oriđiđi Progressive Suspension.
Malo sam Googlao i pronašao neke tablice opruga s dimenzijama i drugim parametrima bitnim za opruge kao što je debljina žice i pritisak po jedinici (N/mm).
I gle vraga pronađem ja firmu u V Gorici koja mota federe već 30g i pošaljem upit s dimenzijama.
Stigo odgovor vrlo žurno i kaže 80kn/kom po točnim dimenzijama iz tablice jamstvo 12 mjeseci. Prvo malo nevjerica, ali ja odlučio da ih naručim, pa jebiga feder je feder, žica je žica, termička obrada je termička obrada....valjda
Sve je riješeno u istom tjednu, isporuka pouzećem 40 kn.
Federi stigli i odmah namontirani. Odmah pri rastavljanju starih i stavljanja novih  osjetio sam razliku u sili pritiska poluge.
Danas je pala probna vožnja ja "und majne frau" obučeni komplet cca 180 kg. Moram naglasiti da su stari federi bili na 4.tom nivou podešavanja, a nove sam stavio na 1. nivo.
I niš gas, biker2  e sad 'ko pozna Karlovac zna kakva je Banija za vožnju (fleka na fleki, rupa na rupi) aprelaz na semaforima ispred naplatnih za ZG Evil or Very Mad , ali......niš plovili smo ko na zračnom jastuku!!! roker

Znam mnogi će reći nije to to, no vidjet ću dal budu opruge " legle" nakon nekog vremena iako čovjek daje garanciju 12 mj. i veli da je broj zavoja taman na granici da se to ne dogodi, vrijeme će pokazati.

Sada ozbiljno razmišljam i o promjeni prednjih, ulje sam promjenio no pod teretom kod kočenja dolazi do propadanja. Stavio sam podlošku 15 mm i stvar je nešto bolja, no....

Uštedio sam koju kunu, angažirao domaće majstore, pa ćemo vidit dali vrijedi ona stara
.... nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino...ili je nekaj drugo u pitanju
pljuga


...eto samo da konstatiram, da gore navedene opruge funkcioniraju besprijekorno, nema sabijanja do "ibera" osim kod "finih" prijelaza koje cestari ostave preko vikenda, no tu nespasava nikakav amortizer,......... tako da mogu reci, da sumnji u domace majstore (barem u ovom podrucju) nema mijesta...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimesri 02 ruj 2015, 22:06

Odlicno bome. I meni je to palo na pamet al nisam nista kos trazio kad mi je to novo otkrice oako sam vec presao 12 tisuca s njim al sad prvi put toliko opterecen

Jel se sjecas koliko cca su tvrdje bile? U postotku npr?
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 07:34

...pa sigurno barem 30%, i kao što rekoh, bile su na onom ekscentru za podešavanje skroz odpuštene, pa je još bilo mjesta za korekcijom no nije bilo potrebno!
.. kako su se opruge vidjele kad nije bilo bisaga, ispolirao sam ih do sjaja i tada dao pocinčati... nakon cinčanja ponovo malo ispolirao tak da je izgledalo ljepo sjajno ne kao kromirano, više niklovano...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 07:37

Dobro meni se ne vidi jer je unutra pa se ne mora sjajit ali definitivno cu se raspitat za to...hvala puno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 08:32

to o čemu mrljo# priča je ovo , i radi sve , onako baš kako treba ili kako ti hočeš , ako zapneš javi

http://www.opruge-dugic.hr/O%20nama.htm
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 08:57

tekući problem je napisao/la:
to o čemu mrljo# priča je ovo , i radi sve , onako baš kako treba ili kako ti hočeš , ako zapneš javi

http://www.opruge-dugic.hr/O%20nama.htm

..je, tak je!... to je taj Smile dobar ..iako ima još "feder" majstora i po Zagrebu no ja s ovim bio zadovoljan..
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 09:33

Super

Probat cu na podatke o serijskoj opruzi. Ak ne nadjem pretpostavljam da mogu skinut pa dat njima da izmjere sve i naprave novu tvrdju koliko kazem
[Vrh] Go down
choke
man
man
choke


Broj postova : 46
Godina imam : 45
Prebivalište : Ogulin
Vozim : Yamaha Wild Star 1600
Na forumu od : 31.08.2015

plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitimečet 03 ruj 2015, 12:00

Skini oprugu dole na zimu, odnesi njima oni ju premjere i reces koliko jaču želiš. Ja sam radil dosta opruga u RIO i Opruga firmama. Obadvije su ok , a taj feder bi te mogal kostat cca200-300 kn. Prije montaže ju odnesi plastificirat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





plava kawa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: plava kawa   plava kawa - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
plava kawa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kawa vn 800
» kawa i ja
» Kawa EL 250
» Kawa EN500

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: