Početna stranicaPretraľnikPostujete li services manual? 610RegistracijaLogin

 

 Postujete li services manual?

Go down 
+2
custom rider
markovic000000
6 posters
Autor/icaPoruka
markovic000000
man
man
markovic000000


Broj postova : 33
Godina imam : 44
Prebivalište : Srbija, Novi Sad
Vozim : Honda shadow 750 cs
Na forumu od : 20.12.2012

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 15:17

Nije li malo preterano menjati svecice jednom godisnje, kocionu tecnost i filter vazduha na 18 meseci? Pa i ulje za kardan na tri godine mi deluje preterano.. Molim misljenje iskusnih, hvala.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 15:21

Ja sve odrađujem po pređenim kilometrima,a ulje jedanput godišnje(ovisno o kilometraži),gume svaku drugu sezonu mjenjam
[Vrh] Go down
markovic000000
man
man
markovic000000


Broj postova : 33
Godina imam : 44
Prebivalište : Srbija, Novi Sad
Vozim : Honda shadow 750 cs
Na forumu od : 20.12.2012

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 15:24

Ok za kilometrazu, to je realno ali vremenski interval je takodje naveden, on mi deluje nerealno. Na primer kociono ulje povuce vlagu, gubi svojstva, bla, bla.. Pa motor je garaziran, bolje mu je zimi nego meni. Zato mi to sve ne deluje realno, verovatno zavisi od uslova.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 15:54

markovic000000 je napisao/la:
Nije li malo preterano menjati svecice jednom godisnje, kocionu tecnost i filter vazduha na 18 meseci? Pa i ulje za kardan na tri godine mi deluje preterano..  Molim misljenje iskusnih, hvala.
slažem se da je pretjerano, ali servisi danas i žive od toga !!!!
ja npr. svječice nisam mjenjao 40.000 km ..... i bile su maltene ko nove kad sam ih skinuo!?! motor je normalno radio.... ali mjenjao sam ih reda radi, ono ajd da promjenim i to napokon Smile

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
markovic000000
man
man
markovic000000


Broj postova : 33
Godina imam : 44
Prebivalište : Srbija, Novi Sad
Vozim : Honda shadow 750 cs
Na forumu od : 20.12.2012

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 16:11

Ma nece se obogatiti, zamenim ja to sam. Fora je sto mi se dosta drugara cudilo i smejalo jer mi motor ima tri godine Smile pa reko da se uklopim i menjam samo ulje i filter Smile
[Vrh] Go down
markovic000000
man
man
markovic000000


Broj postova : 33
Godina imam : 44
Prebivalište : Srbija, Novi Sad
Vozim : Honda shadow 750 cs
Na forumu od : 20.12.2012

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 16:19

U sustini zanima me vremenski interval, kilometraze se sigurno treba pridrzavati.
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 21:28

Motor servisiram jedanput godišnje bez obzira na kilometražu, uvijek u ovlaštenom servisu... naravno i nažalost...ne u bilo kojem ovlaštenom servisu Wink . Nikada do sada nisam imao niti jedan problem na cesti, osim što mi se bivši Intruder jedanom pregrijao na defileu u Puli pa je propala spojka. Nakon 20-ak minuta hlađenja sve se vratilo u normalu.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimečet 19 oľu 2015, 23:21

Kočionu tekućinu i antifriz otprilike mijenjam svake 3 godine. Svjećice i filter zraka svakih 18 000 km. Ulje i filter ulja svakih 6 000 km. Tako sam radio oduvijek i na svakom motoru kojeg sam imao.

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Postujete li services manual? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
fenomenal
man
man
fenomenal


Broj postova : 153
Godina imam : 49
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda
Na forumu od : 28.02.2010

Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitimened 29 oľu 2015, 19:51

cudno pitanje...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postujete li services manual? Empty
PostajNaslov: Re: Postujete li services manual?   Postujete li services manual? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postujete li services manual?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MANUAL ZA HARLEY V ROD
» Manual za Kawasaki GPZ 500 S
» Manual Kawasaki VN 900
» Manual VN800
» manuals

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: