Početna stranicaPretraľnikMANUAL ZA HARLEY V ROD 610RegistracijaLogin

 

 MANUAL ZA HARLEY V ROD

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimečet 30 lip 2011, 18:28

Ako tko ima za prodati ili posudba za kopiranje manual za Harleya VRSCB (VRSCA), bio bih zahvalan.
Max 091 7828698
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: Re: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimečet 30 lip 2011, 19:29

maximiliandeangelis je napisao/la:
Ako tko ima za prodati ili posudba za kopiranje manual za Harleya VRSCB (VRSCA), bio bih zahvalan.
Max 091 7828698

Šta će ti manual za takav motor , ima servis . Da ne misliš sam prčkat . Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
vuk_666
man
man
vuk_666


Broj postova : 105
Godina imam : 33
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kymco zing
Na forumu od : 08.09.2008

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: Re: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimečet 14 srp 2011, 12:36

Hvala Bogu da misli sam šarafit! Bravo! Samo polako!
Uz service manual da si glup ćeš sam zamijenit ulje, filtere i izvest neke lakše popravke i time ušparat puno puno novaca.
Nemoj se upuštat u ono u što nisi siguran. Za to rađe odi u servis. Makar je kod nas pitanje servisa HD-a vrlo zanimljivo, ali nećemo o tome.
Servise manual za HD je pisan ko za bedaste. Jako je jednostavan i praktičan Poznavanje engleskog obavezno, a tu je i google translate. Very Happy
Većina troubleshootinga je prikazana shematski. Samo pratiš korake i sve je dosta jasno objašnjeno.
Kako doći do njega. Najbolje je pronaći prijatelja ili prijateljevog prijatelja i zamolit ga da ti to skine s nekih torenta. Većinom ekipa uplouda takve stvari i možeš doći do toga. Barem sam ja na taj način došo do svojeg. Ako nema baš za tvoje godište motora skini za bilo koje drugo, samo budi siguran da su modeli isti i sve na njima isto. Većinom i je u nizu par uzastopnih godina.
Ja imam oficijalni i još jedan koji je općenit za sva godišta od npr. 2001-2003
Ako tako ne možeš, onda se hvataj ebaya i sličnih stranica.
Ako ni ti očajnički potezi ne pomažu, vjerujem da možeš to nabavit preko nekoga tko može ufurat i HD, ali to je samo moje nagađanje.
Uz serviece imaš i parts manual, ali to ti ne treba.
Eto...ja sam tako napravio i imam sve šta mi je potrebno i neke manje popravke izvađam sam. Tako je barem za mojeg, sad ne znam kako je V - rod složen, to je drugačija mašina od moje i ne smatram ga baš HD-om, pa niti ne raspolažem nekim znanjem o njemu.
Nadam se da sam bar malo pomogel! roker
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: Re: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimečet 14 srp 2011, 14:53

maximiliandeangelis je napisao/la:
Ako tko ima za prodati ili posudba za kopiranje manual za Harleya VRSCB (VRSCA), bio bih zahvalan.
Max 091 7828698

Moras se ocitovati KOJI manual trebas: OWNER'S Manual dolazi sa motorom i tu su ti osnovne upute o koristenju motocikla i manjim kvarovima, cijena cca 20 US$, dok je SERVICE Manual knjiga koje se koristi za "šarafanje" i posebno se kupuje, cijena cca 60 US$ u USA, u Europi cca 100 euro.. . Question

Naravno - ne zaboravi - bitna je i godina proizvodnje motocikla, a to nam nisi napisao.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: manual   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimepon 18 srp 2011, 17:18

Dečki, hvala na odgovorima.
Kupio sam preko Tomića knjižurinu od Clymera sa cca 650 stranica. Sve u detalje razrađeno po američki.
Naravno da ne mislim raditi sam generalku. Kad sam skupio novac za motor, skupit ću i za servis i tehnički dogodine.
Želim imati literaturu o svom motoru, čitati, gledati i učiti.
Žaruljice znam promijeniti tongue ali ima stvari (kao nekoliko pozicija kontakt bravice koje su na izgled iste,... tvornički alarm koji
se može podešavati, ...kontrola ulja (na hladno ili toplo), kontrola rashladne tekućine (u horizontali ili na nogaru)...kompjutersko podešavanje
i kontrola dio po dio sistema i još masu 'važno/nevažnih' pitanja. Kad sam mijenjao žaruljicu na maglenkama, tražio sam gdje je prekid
jer ni sa novom žaruljicom nije radilo i nakon 'ronjenja' po kabelima koji su skriveni (kao kod svakog HD), našao naknadno ubačeni osigurač...
Ima nekih stvari koje su 'pre jednostavne' da bi bile u 'ozbiljnoj' literaturi a opet ako ih ne znaš, nije dobro.
Kad sam bio mlađi, uvijek sam razmjenjivao 'znanje' sa drugima koji su vozili isti tip motora. Za HD je teže jer ih je malo.
Inače, na webu ne možeš dobiti FREE download za HD jer su jako zaštitili brand. Nakon dva downloadanja (od kojih jedno nije uspjelo) i plaćanja
po 20$, odustao sam i za cca 500kn kupio knjigu koja vrijedi svake kune. dancingbanana
Međutim, lijepo bi bilo razmjeniti iskustva sa drugim vlasnicima dobar
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: Re: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitimepon 18 srp 2011, 18:36

maximiliandeangelis je napisao/la:
Inače, na webu ne možeš dobiti FREE download za HD jer su jako zaštitili brand. Nakon dva downloadanja (od kojih jedno nije uspjelo) i plaćanja
po 20$, odustao sam i za cca 500kn kupio knjigu koja vrijedi svake kune. dancingbanana
Međutim, lijepo bi bilo razmjeniti iskustva sa drugim vlasnicima dobar

..ma knjiga je knjiga, no da se i od HD skinut dosta manuala , ja ih imam jedno 4 tipa, no ne i za V roda, samo treba dosta presjedit i tražit...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





MANUAL ZA HARLEY V ROD Empty
PostajNaslov: Re: MANUAL ZA HARLEY V ROD   MANUAL ZA HARLEY V ROD Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MANUAL ZA HARLEY V ROD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Manual za Kawasaki GPZ 500 S
» Manual Kawasaki VN 900
» Manual VN800
» Postujete li services manual?
» manuals

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: