Početna stranicaPretraľnikMoj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer 610RegistracijaLogin

 

 Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer

Go down 
+5
Safet(y)
mrljo#2
cro.chopper
magna
Kicho
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 10:54

Dobih jučer motociklo, uz Nenadovo posredstvo. Oldtimeri me privlače već dugo, želja vuče u tom pravcu.

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Express01

Prvo sam se malo razočarao, htio sam neki ljepši motor. Al' kaže naš narod - poklonjenom se konju ne gleda u zube. Ipak, na drugi pogled sam se zaljubio. Motor je toliko čudan da je simpatičan, prvenstveno zbog prednjeg ovjesa.

Zove se Express Radex 175 S. Proizvođač je Express Werke, njemačka firma koja je nestala sa scene krajem pedesetih godina prošlog stoljeća. Zaštitni znak im je ćuko hrt u trku, na blatobranu stoji figurica (oštećena, bez glave, nažalost), onak k'o na Jaguarima.

Mašina je Sachs 175, originalna kakva se ugrađivala na taj motor (nisu imali vlastitu produkciju motora).

Ono što mi se jako sviđa u toj priči jest da su preživjeli primjerci ovog motocikla jako rijetki. No, to je dvosjekli mač - fale mi neki dijelovi.

Motor nema papire, ali postoje neki načini (bar se priča) da se to može riješiti.

Mislim da ću ga raditi.


Evo još par slika, već je bio mrak:

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Express02

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Fotografija0514

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Fotografija0515

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Fotografija0516

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Fotografija0518

A ovako to izgleda kad je kompletno:

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Radex1955

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Radex


Ako itko zna za još jedan ovakav - svaka informacija je dobrodošla. Laughing


Zadnja promjena: Kicho; pet 06 vel 2015, 14:16; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 12:25

Za papire nije problem. 100€ i to je to. Ako zapne javi
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 13:56

Fala, nadam se da ću se javiti kad si malo sredim financije. Iako i ovi moji oldtimeraši ovdje imaju neke fore. Bumo vidli.

Da bih se uopće upustio u to, volio bih naći nešto od dijelova koji nedostaju. Označeni su na slici. Možda se nađe netko tko zna ili ima.

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Radex_fali

1. Figurica-amblem tvrtke Express Werke, pas (hrt) u trku
2. Ukrasni poklopci prednje vilice, po fotografiji je teško ocijeniti da li je u pitanju limeni otpresak ili aluminijski odljevak
3. Prednji amortizeri (čini se da su isti kao i stražnji, imaju karakterističan vijak ukoso na vrhu, nisu mi od presudne važnosti, al' ak se nađu...)
4. Kutije - pretinci pod sicem, limeni otpresak s natpisom Radex
5. Gumene zaštite rezervoara
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 14:33

sviđa mi se, Kićo odmah reži i slaži bobber What a Face What a Face What a Face ne šalim se !

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 14:44

..motor je idealan za restauraciju u izvornom obliku, nemoj samo krenut u vode "fušeraja"...
.glede papira, neznam dali se što prominenilo, prije se to rješavalo preko kluba starih vozila... napiše se nekakva izjava, tri svjedoka da nisi ukral i to je bilo to... više o tome budeš saznao u nekom klubu...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimesri 21 sij 2015, 21:13

cro.chopper je napisao/la:
sviđa mi se, Kićo odmah reži i slaži bobber What a Face What a Face What a Face  ne šalim se !

Na netu sam našao fotke svega 4 kompletna... Tako da se ovo NE REŽE. tongue

Ovo se PRAVI. Smile))
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 06:35

Da. Rijektosti se ne unistavaju nego dovode u original stanje.
Btw. Vjerojatno vec znac za oldschool forum. Svakog vraga tamo znaju i rade
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 07:10

magna je napisao/la:
Da. Rijektosti se ne unistavaju nego dovode u original stanje.
Btw. Vjerojatno vec znac za oldschool forum. Svakog vraga tamo znaju i rade

Već sam tamo. Zapravo, već par mjeseci. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 07:33

...lagano raskapaj, dokumentiraj, slikaj, skiciraj, da ti bude lakše kod sastavljanja... kopaj po internetu možda pronađeš kakva servisna uputstva prostorne skice, sve će ti to olakšati restauraciju... naposljetku ako znaš za postojeće restaurirane primjerke, nemoj se ustričavati ukoliko je moguće kontaktirati vlasnike!… vjerujem da će ti sigurno pomoći i izaći u susret...nikad neznaš!

Priručnik za reparaturu Sachs mašine je u Sthemleru 19.80€ (Reparaturanleitung SACHS 150/175 ausgabe 5/175)

,neki osnovni podaci makine ak' slučajno nemaš Smile
Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer VKMmwh
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 09:03

Fala, Mrljo. Potraga za tehničkim karakteristikama mašine bila je u planu za danas. Very Happy

(WOW, lijepih 11 KS od svega 175 kubika... )
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 12:59

Jao, koja je ovo luda potraga po svijetu... Very Happy

Naletjeh danas na neki njemački forum o Express motorima, skriven da ga teško i na Guglu možeš pronaći... Natrčao na link na nekom drugom forumu. Smile) Mislim da sam blizu izvora dijelova. Vruće, vruće... Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 22 sij 2015, 14:36

..nazalost, ne mogu vidjet tvoje slike, ali mogu neke druge na internetu.. vjerujem da bi ti i horex 350 mogao pomoci... pokusaj ga kontaktirati, a ako ti se ne javi podsjeti me kad stignem kuci tamo negdje slijedeceg mjeseca..

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimepet 23 sij 2015, 08:33

Safet(y) je napisao/la:
..nazalost, ne mogu vidjet tvoje slike, ali mogu neke druge na internetu.. vjerujem da bi ti i horex 350 mogao pomoci... pokusaj ga kontaktirati, a ako ti se ne javi podsjeti me kad stignem kuci tamo negdje slijedeceg mjeseca..

Aj, super. Nekako ne vjerujem da će mi punom pomoći s dijelovima, ali svakako - s iskustvom hoće.

Mislim da će me sad ovaj svijet "uzeti" više nego običan bajkerski. Ovo su šokovi.

Nađeš stranicu kluba ljubitelja tih motora - sreća.

Nađeš lika koji je 2012. godine imao hrpu dijelova - još veća sreća.

Lik ti odgovori da je sve prodao i više ništa nema. Tuga.

Nađeš link proizvođača koji replicira felge starih motora, a ima i za tvoj motor - opet sreća.

I tako stalno. A ja sve luđi. Ako netko nešto može iskopati na internetu, to sam ja. I to me drži.

S druge strane, pomisao da negdje netko i ne zna za prednosti interneta i da takav motor upravo završava u reciklaži - to ubija. Za mog znam da neće u reciklažu. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimepet 23 sij 2015, 13:14

Možda bi se moglo naći nešto i pod biciklama, jer su proizvodili i njih.

http://www.njuskalo.hr/odltimeri-vozila/oldtimer-bicikl-exspres-oglas-10316680
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimepet 23 sij 2015, 13:39

Kicho samo opusteno, nemora biti sutra složen Smile

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimepet 23 sij 2015, 13:43

Medevelin je napisao/la:
Možda bi se moglo naći nešto i pod biciklama, jer su proizvodili i njih.

http://www.njuskalo.hr/odltimeri-vozila/oldtimer-bicikl-exspres-oglas-10316680

Znam. Jedino što bi možda prošlo s njihovih bicikala jest ta figurica hrta. No, sasvim je drugačija nego na motoru.

Mojoj fali par komadića. Između ostalog i glava. Very Happy Mislim da ću radije probati rekonstruirati svoju, nego da stavim drugačiju.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 11:07

cro.chopper je napisao/la:
Kicho samo opusteno, nemora biti sutra složen Smile

Ne mora sutra, ali nema previše opuštanja... Bar dvaput tjedno moram na eBay i dalje po internetu, da mi ne promakne neka zanimljiva ponuda. Ne moš si dozvolit lijenost kad je nešto ovako rijetko u pitanju.

U međuvremenu moram malo istražit neke činjenice oko papirologije. Uz Nenadovu pomoć dođoh do adrese vlasnika, zapravo -vlasnikovog sina. Čini se da je motor bio registriran u HR, a mislim da bi to moglo biti veće sranje nego da nikad nije bio. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 11:50

Ne bas. Procedura je ista. Pitaj oldtajmerase pa ces viditi
[Vrh] Go down
Medevelin
cro chopper forum
cro chopper forum
Medevelin


Broj postova : 643
Godina imam : 44
Prebivalište : Medulin
Vozim : Midnight star 1300, CB400 four
Na forumu od : 28.10.2013

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 11:53

Ako je tako, treba samo uhvatiti bivšeg vlasnika i napraviti prepis kod bilježnika. Ako znaš bivšeg vlasnika ne bi trebalo biti problema.

Kada se javlja problem, evo iz iskustva. Imam stari tomos automatik, kupio sam ga sa 14 god i nikad nisam prepisao motor na mene. Bio je registriran u Jugi (od bivšeg vlasnika), a ja ga nikad nisam registrirao, jer nije ni bio na mene, a tada mi nije to bilo interesantno. U garaži je stajao dugo godina, dok ga nisam odlučio malo srediti. Bivši vlasnik više nije tamo di sam ga kupio, papire sam izgubio već prve godine kad sam kupio moped, tako da se više ne sjećam ni kako se bivši vlasnik zvao. I što sad. Uzmem broj šasije i idem na MUP, gospođa nađe vlasnika i registraciju od juge, ali ne da podatke. Kažem joj da želim prepisati motor i da mi to treba radi registracije, ali ona ipak ne da zbog "tajnosti podataka privatnih osoba" ili šta ti ja već znam. Najbezbolnije je bila kupnja druge šasije s papirima. Evo, oprosti na digresiji, ali samo da znaš, uvijek može biti gore. Very Happy
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 12:17

lako tebi kad mozes svoju restauraciju i ode prezentirat lol! nemoj me glup
ja sam se mislija jedno vrime oću započet svoju "onu temu" ode pod rubriku sve i svašta...
sve sta si pisa ovo točno znam kako ti je Twisted Evil dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 12:52

izigoing je napisao/la:
lako tebi kad mozes svoju restauraciju i ode prezentirat lol! nemoj me glup
ja sam se mislija jedno vrime oću započet svoju "onu temu" ode pod rubriku sve i svašta...
sve sta si pisa ovo točno znam kako ti je Twisted Evil dobar

Ne znaš, vjeruj. Za tvoju bubu se svašta nađe. I rabljenih dijelova, ali i novog aftermarketa.

A kod mene ti je ovakva situacija: umreš od sreće kad negdje u svijetu nađeš odron od motocikla za kojeg se ponadaš da bi ga mogli prodavati u dijelove, pa da kupiš par truljavih komada i središ ih kako-tako. A ispadne da su cijelu tu trulju (više kila korozije nego željeza) prodali za 1000 ojra ( http://www.maratosantiques.com/old/motorcycles/24.jpg ).

Našao sam slike svega 10-tak motora s ovakvim štelom, svih kubikaža (150, 175, 200 i 250), niti jedan da se prodaje, a pogotovo niti jedan da se prodaje u dijelovima. Niti sam našao jednog-jedinog dijela koji mi treba, pa makar i da mi je preskup.

Trenutno mogu kupiti samo ambleme za tank koje netko iz kluba ljubitelja te marke prodaje (napravio si čovjek kalup, pa može naštancat).


Zadnja promjena: Kicho; uto 27 sij 2015, 13:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 12:55

Medevelin je napisao/la:
Ako je tako, treba samo uhvatiti bivšeg vlasnika i napraviti prepis kod bilježnika. Ako znaš bivšeg vlasnika ne bi trebalo biti problema.

Eh, da... Da je pravog vlasnika. Ovo je SIN od POKOJNOG vlasnika.



Magna... De malo opiši. Imaš tu i sustav privatnih poruka, znaš...
Ovi moji imaju 16 različitih priča, a nitko od meni poznatih to još nije radio.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 14:31

Evo frend je upravo l........ Ups. Ovo nije tribalo u javnost


Zadnja promjena: magna; uto 27 sij 2015, 14:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimeuto 27 sij 2015, 14:34

wow...
prolazi li li to na oldtimer aute?
po čemu vade nove papire..po podatcima s vozila (šasije/karoserije)
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitimečet 29 sij 2015, 10:28

Nakon tjedan dana potrage i spoznaje da ću jako teško naći sve što mi treba, bacio sam se na potragu za motorima drugih marki koji imaju istu mašinu, Fichtel&Sachs 175. Nađoh ih nekoliko. A ovaj me je strašno zainteresirao:

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Herkules__175_1954_1_lgw

Razlog je taj što sam skontao da (čini se) ima iste "bubrege", olitiga pretince pod sicem, ali zarotirane za 180 stupnjeva. Sljedećih par dana proveo sam u potrazi za izvorom dijelova za taj motor (Hercules, modeli K 175, K 175 S, K 175 SE, A 175).

I našao sam.  roker  Sretan k'o nova godina, nadam se samo da neće biti preskupi. A i ako budu... Mislim da to moram imati. Te kutije su jedan od ključnih elemenata originalnog izgleda (broj 4 na slici Expressa k'o moj)

Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Radex_fali

Daklem, kupio ja njih ili ne... Ako znate nekog da ima neke stare Herculese, javljajte. Smile)


Zadnja promjena: Kicho; čet 29 sij 2015, 10:46; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Sponsored content





Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Empty
PostajNaslov: Re: Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer   Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj Švrćo: Express Radex 175 S - čudni oldtimer
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Moj oldtimer
» Oldtimer desant na Ozalj
»  Oldtimer moto utrka Oroslavje 16.09.2012.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: