Početna stranicaPretraľnikKoju gumu izabrati za VN-a 900 610RegistracijaLogin

 

 Koju gumu izabrati za VN-a 900

Go down 
+11
blackbeast
custom rider
magna
El Nino
mrljo#2
Easy rider
Ivan-Shadow
grejp4
Safet(y)
cro.chopper
tomek
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 02:13

Jel je imao tko zadnju gumu Pirelli Night Dragon, ako je zanimaju me iskustva.
Sa originalnim gumama nisam bio zadovoljan, sada imam Bridgestone Exedra Max i mogu reći da nije loša, ali ja vjerujem da ima i boljih. Razmišljam o Pirelli Night Dragon ili Pirelli ROUTE MT 66
Da čujem vaša iskustva, koje su vama najbolje sjele i koju bi uzeli između ovih navedenih?
Ne vozim se samo ljeti po suhom, vozim stalno i po kiši i po zimi, stalno...tako da mi je važno kakve su gume.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 12:08

ja imam 200-tku Pirelli Night Dragon već par godina, gle .... po suhom mi je ok i kad se zagrije dobro drži a po mokrom se baš nisam vozio nešto .... a po zimi nikako stoga ti nemogu tu baš puno pomoć,
meni je ok guma.

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 13:00

Odluka je pala za Michelin Comander II i upravo sam je naručio kod Furlana, tko bi rekao oni danas rade.
U petak stiže pošto je nemaju na lageru i koštala bu me 140€ + transport 8€ (kažu mi da grupnu narudžbu moto guma rade krajem 1.mj. pa je zato sada skuplje za tih 8 eura, jebiga) + 10€ montaža.
Sve zajedno 1208kn

A onda ćemo vidjeti jel sam popušio s Michelinom ili ne....gledao sam puno ovdje na forumu o raspravama o gumama i sve mi je jasno. Mene zanima kako će se ponašati na VN-u, inače ne sumnjam u Michelin, znam da su gume za R-ove vrhunske.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 15:57

..obzirom da si vec narucio gumu, sada vise ne vrijedi puno pisati.. osobno, nisam nikada imao Michelinke na motoru, ali sam isprobao dosta drugih guma i trenutni izbor Metzeler Marathon ME880 mi se pokazao kao najbolji... kako god, sad imas zadatak do ljeta napisati i recenziju Michelina... i znas kako kazu (i u pravu su) - nova guma je najbolja guma... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
grejp4
man
man
grejp4


Broj postova : 155
Godina imam : 54
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Kawasaki VN 900
Na forumu od : 08.11.2013

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 17:41

meni za cca.mjesec dana stižu set Metzeler Marathon ME880 .Nadam se da se neću zaj.....

[Vrh] Go down
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 06 sij 2015, 21:47

da istina sada je gotovo, sada je sve na Michelinu i bolje mu je da me ne iznevjeri, ali to ćemo uskoro saznati...
Ljudi ovdje na forumu imaju svakakva iskustva, nekome je ta i ta guma super drugome ne, sve ovisi o dimenziji, tipu motora, načinu vožnje, vremenskim uvjetima itd itd....
Budemo vidjeli (rekli su slijepci) šalim se, uskoro ću vam reći svoja iskustva sa Michelinom....ako će biti u nivou Exedre ja ću biti zadovoljan, ali jasno nadam se da će biti bolja :-)
[Vrh] Go down
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 04:36

Nazalost,meni se metzeler pokazala na Hondi Shadow totalni promasaj. Malo kise i proklizava sve u 16. Plus Hrvatski asfalt i boja na zebri i crte. Nikakav grip. Cim se potrose nazad na exedru.
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 13:06

tomek je napisao/la:
Odluka je pala za Michelin Comander II i upravo sam je naručio kod Furlana, tko bi rekao oni danas rade.
U petak stiže pošto je nemaju na lageru i koštala bu me 140€ + transport 8€ (kažu mi da grupnu narudžbu moto guma rade krajem 1.mj. pa je zato sada skuplje za tih 8 eura, jebiga) + 10€ montaža.
Sve zajedno 1208kn

A onda ćemo vidjeti jel sam popušio s Michelinom ili ne....gledao sam puno ovdje na forumu o raspravama o gumama i sve mi je jasno. Mene zanima kako će se ponašati na VN-u, inače ne sumnjam u Michelin, znam da su gume za R-ove vrhunske.

Michelin je općenito nešto najbolje na čemu sam se kotrljao, na chopperu, na skuteru, a bome i na autu (naročito zimske Pilot Alpin).
Za motore je to prilično individualno i možda bi u konačnici baš za VN bolje pristajala i koja druga renomirana marka (šteta da se paralelno ne testiraju na čoperima nego samo na RR i putnim endurima) ali mislim da u konačnici ipak nisi pogriješio. dobar
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 13:42

tomek je napisao/la:
Odluka je pala za Michelin Comander II i upravo sam je naručio kod Furlana, tko bi rekao oni danas rade.
U petak stiže pošto je nemaju na lageru i koštala bu me 140€ + transport 8€ (kažu mi da grupnu narudžbu moto guma rade krajem 1.mj. pa je zato sada skuplje za tih 8 eura, jebiga) + 10€ montaža.
Sve zajedno 1208kn

A onda ćemo vidjeti jel sam popušio s Michelinom ili ne....gledao sam puno ovdje na forumu o raspravama o gumama i sve mi je jasno. Mene zanima kako će se ponašati na VN-u, inače ne sumnjam u Michelin, znam da su gume za R-ove vrhunske.

.a nisi pitao na "www.motogume.hr" ili su osjetno skuplje!?
.ja sam i za Sportstera i za Electru uzeo Comanderice II uzeo kod njih ...ja zadovoljan za moj način vožnje zadovoljavaju i po suhom i mokrom... normalno da po mokrom vozim ko po jajci ali nikakvih problema nisam imao, ukoliko je način vožnje bio prilagođen uvjetima na cesti ...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 20:01

Nakon Metzelera na Classicu, te Dunlopica na ovom motoru danas narucio komplet Avon Venom.. Siguran sam da cu biti zadovoljan! Prije montaze, plastifikacija felgi...

Svi koji narucujete online, www.gumishop.si

Michelinke koje je kolega narucio jeftinije su 12 €. Nakupi se ako vise toga narucujete.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 21:19

evo ima kod nas nešto i na akciji , baš pirelli zadnja i prednje
http://www.motogume.hr/ponuda/cestovne

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 07 sij 2015, 21:30

Meni moj vulkanizer narucija gume iz slovenije. Ispalo me stotinjak kuna jeftinije nego bilo di u hrvackoj. Sta kazu nije puno ali covika veseli
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 07:16

Imao Pirelli route i mogu reć da je odavala kao da se vozim po kockastim gumama,brzo dođe tvrda,po đirevima ne odaje sigurnost,Dunlop D404 dobra al vrlo kratkog vijeka,još imam zadnju Dunlopicu i gumi treba da se ugrije,po suhom daje dosta sigurnosti dok po mokroj il malo vlažnoj cesti voli proklizit.
Michelun comader 2(prednja), se ponaša za sad odlično i može se dublje i brže spustit u đir,ljepo drži pravac,optimalno se troši.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 09:57

El Nino je napisao/la:
Nakon Metzelera na Classicu, te Dunlopica na ovom motoru danas narucio komplet Avon Venom.. Siguran sam da cu biti zadovoljan! Prije montaze, plastifikacija felgi...

Svi koji narucujete online, www.gumishop.si

Michelinke koje je kolega narucio jeftinije su 12 €. Nakupi se ako vise toga narucujete.

baš gledam ali nemogu nać te avonke na toj stranici? koja im je cijena i koju si dimenziju uzeo ?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 11:31

kakvo pitanje: " koju gumu izabrati "
ne znam ..., ja bi izabrao prednju i zadnju - recimo -ili možda.....
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 11:35

Pa čovjek pito,iskustva su podjeljena,zato služi forum.
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 16:17

cro.chopper je napisao/la:
El Nino je napisao/la:
Nakon Metzelera na Classicu, te Dunlopica na ovom motoru danas narucio komplet Avon Venom.. Siguran sam da cu biti zadovoljan! Prije montaze, plastifikacija felgi...

Svi koji narucujete online, www.gumishop.si

Michelinke koje je kolega narucio jeftinije su 12 €. Nakupi se ako vise toga narucujete.

baš gledam ali nemogu nać te avonke na toj stranici? koja im je cijena i koju si dimenziju uzeo ?

Uzeo sam 200/70 R15 za 133€ i 80/90 R21 za 84 €.
Radit cu preradu kod TR Bikes pa ce mi upisati tu dimenziju.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimečet 08 sij 2015, 18:31

@ el nino
super, hvala

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimepet 09 sij 2015, 21:57

Hej,

evo mene doma iz Slovenije s novom gumom Comander dancingbanana

Prvi dojmovi po ovoj hladnoj i cmuljavoj cesti su više nego zadovoljavajući s tim da gumi treba i neko vrijeme da se razradi, skine onaj početni sloj, ali bez obzira guma mi je mrak, jel to zato kaj mi je ova stara već bila toliko ćelava da su se skoro konci vidjeli pa mi je sada ova super, ne znam....ali po svemu sudeći mogla bi biti (kada se razradi) još i bolja, i jasno kada dođe malo bolje vrijeme, ako je do proljeća već ne budem razjebal, hehe

nisam još puno km napravio s njom, nešto malo manje od 100 ali osjećaj je kao da grize cestu, u nekim trenucima sam čak i zaboravio da je cesta loša i malo se previše opustio, ali ok dobro je prošlo...

Ocjena +5  Smile

vidio sam komentare da se dalo pronaći tu gumu za 12€ manje, ali put do tamo i natrag bi mi pojeo tih 12€ tako da mi se nije dalo komplicirati...
i mene vesele te male razlike u cijeni, ali iskreno nisam imao volju više okolo tražiti...
kod Furlana već jako dugo idem i sve u svemu mogu reći da su ok, prema nekim našim vulkanizerima u Zg-u su tata mata od zanata, neki naši se mogu sakriti, jebiga na žalost je tako...

došel sam gore i odmah sam došel na red, sve zajedno je trajalo 35 min, montaža, demontaža, balansiranje, sve....

tekući problem "kakvo pitanje: " koju gumu izabrati "
ne znam ..., ja bi izabrao prednju i zadnju - recimo -ili možda.....

koji dio ti nije jasan...vidim dobio si već odgovor od kolege pa ti je više ne moram odgovarati, ali stvarno mi nije jasno koji dio ti nije jasan, slobodno reci....
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesub 10 sij 2015, 12:48

pa možda ga muči koja je prednja a koja zadnja guma Very Happy
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesub 10 sij 2015, 13:49

Bio sam na mobu pa nisam vidio da si iz ZG. Svakako da se isplati ici gdje ti je najblze, ali oni koju narucuju postom, da znaju gdje je najpovoljnija i najsira ponuda. Stigle moje Avonke. Sport Metzelerka 180 mm na slici izgleda kao prednja pored Avona... hehehe

Koju gumu izabrati za VN-a 900 20150110081518

Koju gumu izabrati za VN-a 900 20150110081548
[Vrh] Go down
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesub 10 sij 2015, 19:25

El Nino je napisao/la:
Bio sam na mobu pa nisam vidio da si iz ZG. Svakako da se isplati ici gdje ti je najblze, ali oni koju narucuju postom, da znaju gdje je najpovoljnija i najsira ponuda. Stigle moje Avonke. Sport Metzelerka 180 mm na slici izgleda kao prednja pored Avona... hehehe

Koju gumu izabrati za VN-a 900 20150110081518

Koju gumu izabrati za VN-a 900 20150110081548

Opako izgleda ova Avonka, mrcina od gume :-)
Daj mi reci kaj bez beda ide 200 ka na Vn-a i kako se ponaša na motoru, ima li kakvih razlika u odnosu na 180 mm?

Ja danas sa svojom novom gumom napravio nešto malo više od 100 tinjak kilometara i opet mogu reći sve najbolje, guma je zakon :-)
Đir od Maksimira do Sljemena pa po zagorskoj strani do Zagorja, malo po zagorju i natrag po staroj cesti doma. Zavoj na zavoju a zagorska strana ne mogu reći da je baš bila sjajna i ni jednom nije proklizala, milina :-)

Ako netko kupuje nove gume ja bih svakako preporučio MIchelin Comander II....još je nisam isprobao po toplom i suhom, ali malo koja guma po takvom vremenu zakaže, dakle +5 dobar
[Vrh] Go down
tomek
man
man
tomek


Broj postova : 80
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : kawasaki VN 900
Na forumu od : 18.05.2008

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesub 10 sij 2015, 19:26

custom rider je napisao/la:
pa možda ga muči koja je prednja a koja zadnja guma Very Happy

hehe, ne bih znao, možda Very Happy
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimeuto 10 oľu 2015, 09:53

kawasaki VN 900
Michelin Commander II 130/90-16 prednja, cijena  964,25 kn za gotovinu
Michelin Commander II 180/70-15 stražnja, cijena 1.205,31 za gotovinu
plus akcija kod michelina, povrat novaca 150,00 kn od 2.3.-30.6. www.motogume.hr
Koju gumu izabrati za VN-a 900 Banner13

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
blackbeast
cro chopper forum
cro chopper forum
blackbeast


Broj postova : 4
Godina imam : 38
Prebivalište : Ludbreg
Vozim : Suzuki VL-800
Na forumu od : 13.05.2014

Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitimesri 30 ruj 2015, 01:04

Imam commander II na Volusii drugu sezonu i mogu reci da nisam bolje gume na chopperu vozio.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju gumu izabrati za VN-a 900 Empty
PostajNaslov: Re: Koju gumu izabrati za VN-a 900   Koju gumu izabrati za VN-a 900 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju gumu izabrati za VN-a 900
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koju gumu?
» Koji motor izabrati ??? misljenja onih sa vecim iskustvom :D
» molim savijet za gumu
» Koju jaknu kupiti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: