Početna stranicaPretraľnikkoćnice - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 koćnice

Go down 
+9
suzi
klesoo
scorpion
custom rider
mustra
dragger
vargass
lukylipik
huš
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

koćnice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koćnice   koćnice - Page 2 Icon_minitimesri 09 srp 2008, 12:04

huš je napisao/la:

bio danas sa gazdom dućana i ak ne prestane dobivam nove koćione pakne ali ne race već obićne.e sad kaj napravit obzirom da koćnice normalno rade i otpuštaju dali ih ostaviti i trpiti iritirajući zvuk ili uzeti slabije disk ploćice koje po perfomansama nisu ni približno ovima.

to sto druge nisu ni blizu ovoh race ne znaci ti nista ako ih ne koristis na primjereni nacin. Znaci, prije djiranja jedan turbo spust niz Sljeme i onda ce sve biti OK
Smile

Ja bih ostavio ove
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

koćnice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: koćnice   koćnice - Page 2 Icon_minitimesri 09 srp 2008, 12:10

klesoo je napisao/la:
huš je napisao/la:

bio danas sa gazdom dućana i ak ne prestane dobivam nove koćione pakne ali ne race već obićne.e sad kaj napravit obzirom da koćnice normalno rade i otpuštaju dali ih ostaviti i trpiti iritirajući zvuk ili uzeti slabije disk ploćice koje po perfomansama nisu ni približno ovima.

to sto druge nisu ni blizu ovoh race ne znaci ti nista ako ih ne koristis na primjereni nacin. Znaci, prije djiranja jedan turbo spust niz Sljeme i onda ce sve biti OK
Smile

Ja bih ostavio ove
hebate sad još moram iti na sljeme geek
[Vrh] Go down
 
koćnice
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: