Početna stranicaPretraľniksporty "six" 610RegistracijaLogin

 

 sporty "six"

Go down 
+20
magna
harley883 six
Kicho
blackbeast
Suhi
custom rider
mrljo#2
Sime
Medevelin
pinky
cro.chopper
serg
Easy rider
Vladek
Tarze
Rocker-C
enygma
Safet(y)
martinx
Beatnik
24 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 19:28

evo da otvorim napokon temu....

sad se vratio iz garaze di sam manje vise sve dogovorio s frendom koji je mehanicar i radi cijeli zivot s motorima.. dostavio mu dijelove, vilicu, felgu i volan... odma da napomenem prijedlozi i neke ideje slobodno napisite mozda nesto i usvojim..
od malih nogu sanjam od tim slovima HARLEY.. i eto, ostvario se san, je da je najmanji u porodici i najjeftiniji al nema veze moj je, i vjv cu imat i kvarova itd al opet moj je Smile
a sad da probam objasnit svoju viziju prerade.. da ne trkeljam bezveze.. (kasnije prilozim slike ideja)
neznam gdje bi poceo s opisom..
prednja vilica ide springer, u crnoj je boji s krom detaljima, uz nju ide i siroka felga zicana (40 zica), tako da ce ispred biti guma 130, a iza mislim da ce na knap sjesti 140.. volan ide siroki isto u crnoj boji, nemam sliku volana,
sta se tice volana htio bi da bude cim cisci, s cim manje prekidaca i zica, prekidaci kupljeni, s svake strane po dva ako bude po planu, lijevo prekidac za zmigavac i dugo i kratko svjetlo, a desno paljanje motora i desni zmigavac, tank je podignut odispred sta ce se vidjeti na slikama kasnije, i to je to sta se tice prednjeg kraja... posto volim zutu boju vec sam stavio neki filter zraka, ujedno je filter manji i vise otkriva masinu, al moram vidjet s mehanicarom dal ce to funkcionirat tako, znaci filter je s desne strane zuti a s druge idu zuti kablovi svjecica. zadnji kraj moram definirat sa sobom, mozda ga ostavim i ovako, nisu gore oni dugi original amortizeri vec dosta kraci, mogu rec i duplo kraci. u planu je skinuti marin cijelu o ofarbati je u crnu boju, motor bi bio crn manje vise s krom detaljima... auspusi idu kao na slici ali omaotani u crnu traku s ispletenom zicom s nekim ajmo rec specijalnim kljestima...

e sad boja... neznam dal cu uspjet realizirat svoju viziju boje i dal cu vam uspjet objasnit.. posto ce na motoru bit samo tank i zadnji blatobran ako i fulam s bojom lako je prefarbati...
znaciiii
sve boje ce bit original harley
najprije ce se ofarbat narancasta, preko narancaste snb zelena i preko zelene ide crna...
sad se vjv cudite i pitate cemu to al eto tako sam si ja to zamislio u glavi, razgovarao s osobom koja ce to farbat i kaze da je izvedivo i dobra ideja... dakle kad se ofarba tim redosljedom tank i blatobran onda bi s brusnim papirom vjv 800 ili 1000 (to cemo jos testirat) predrusit neke dijelove, ajmo rec rubove tanka da se dodje do prve boje tj narancaste s tim da ce mjesto brusenja bit cirka 7,8 x 3,4 cm zavisno kako bude islo, znaci da se dodje do prve boje ali da se vidi i zelena... tako na par mjesta, i na to lak... misljenja sam da bi boja mogla bit zanimljiva u toj kombinaciji, al kao sta rekoh to je u mojoj glavi savrseno zamisljano a dal ce bit u teoriji vidjet cemo kroz neko vrijeme, nadam se da sam uspio objasniti donekle viziju boje motora..
to je to uglavnom, nije bas ukratko al eto, malo sam se raspisao al eto veseli me da ce sutra napokon na stol i da pocinje prerada kroz koji dan... za kraj cu jos reci da imam jos jednu ideju koja mi je najdraze od svega toga al moram odluciti dal ce se realizirat ovu godinu ili sljedecu

a sad par slicica sadasnjeg stanja i nekih od dijelova.. opalite s kritikama, pitanjima, sugestijama itd
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 19:35

sporty "six" 1053czq
s tim test filterom zraka, ljepse mi je ovako jer se vidi vise masina, original filter pol masini pokrije, ionako je mala jos ono... zatvori ga....
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 19:42

kabal za svjecice Smile
sporty "six" 17zt37

mali prekidac za zmigavac
sporty "six" 2mes9j5

prekidac za zmigavac a u paketicu je za duga i kratka svjetla
sporty "six" Sl2qev
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 19:45

i evo slike cijelog motoram jedina koju imam, sve je isto osima auspuha koja sam morao promjenit zbog registracija, tj tehnickog... bit ce slika vise i nadam se da ce bit popraceno korak po korak prerade, naravno ako vas zanima Wink
sporty "six" Whz2c2
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 19:48

evo i vilice i felge prednje....
sporty "six" 2n05u6r

sporty "six" 10p5xmo
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepon 08 pro 2014, 22:01

Čekamo nastavak Smile
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1105
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 05:19

iagree
[Vrh] Go down
https://route66.me
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 14:31

..pratim i iscekujem znatizeljno nastavak dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 14:46

"umem da kažem samo dve reči".. Harley Davidson Smile dobar
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 16:50

Hvala vam ekipa. Ipak odgodili dostavu motora u garazu. Iz xy razloga al bit ce sutra po planu sve Smile jedva cekam da krenem s tim Smile
[Vrh] Go down
enygma
man
man
enygma


Broj postova : 141
Godina imam : 41
Prebivalište : Međimurje
Vozim : HD Forty Eight
Na forumu od : 03.11.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 17:39

Pratim sa zanimanjem.
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 22:00

To sve na dobro miriše... posebno springer vilica je prava stvar.
Samo naprid... pratim! Wink
roker
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 40
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimeuto 09 pro 2014, 22:15

Pratim Wink

Vilica će ga skroz promijenit, nadam se na bolje dobar
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesri 10 pro 2014, 08:03

mučo interesante,čekamo nastavak.
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimečet 11 pro 2014, 19:28

evo me.. mehanicar nesto malo bolestan i malo se oduljila dostava motora al danas jos uvijek bolestan zove i kaze ma dovezi ti njega.. motor dostavljen, i odlucio ic kuci da ne maltretiram covjeka al Karabaja (tako ga zovem) ko Karabaja, ajd da vidimo ovo ajd da vidimo ono, spojio ga na tester, i na listicu pise baterija 100% ispravna, alternator i regler neispravni, onda je neznam kako ustanovio da je alternator ok i isao testirat egler i greska je u njemu, baca struju 1,5... tako da se sutra narucuje regler... onda jos malo rasprave o idejama, sta kako, itd i otegnulo se to na 3 sata Wink tolko od mene...

a ovo je mjesto radnje svih daljnjih radova i realiziranja mojih ideja....

sporty "six" 25s0e84
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepet 12 pro 2014, 08:17

Ko ti radi motor?jel Lavado
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepet 12 pro 2014, 11:16

Nije lavado. Lavado ima trgovinu i servis, nema radionu za ajmo rec ovakve poslove. Vili radi. Btw regler narucen, vilica original skinuta i sad se montira springer. Slike veceras ili sutra Smile
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimepet 12 pro 2014, 19:17

Upravo dosao iz radione. Vilica je provizorno gore. Sutra nosim nesto tokaaru da odradi. Distance neke i par matica. Vjv ce potrajat taj dio kod tokara al ajd. Sutra ujutro vjv stavljam slike springerice i felge. Vjv cu morat druge kocione celjusti stavit al nije problem. Ic ce od nekog R-a pa ce bit jos bolje Smile
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 08:56

kao sta sam obecao evo slikice, cisto da nebi rekli da lezim kuci Wink
sporty "six" 24b9mqx

sporty "six" 107tmvr

sad picem po pivo kao mito tokaru da to cim prije napravi, i vozim mu nacrte sta i kako...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 09:18

dobar


Di je onaj smajlic "strašan bajk"
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 09:34

Bravi,bravi
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 41
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 12:02

Nije moj đir prerade ali pratim... dobar dobar
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 12:19

Tokar ne radi. Tako da cekam ponedjeljak. Sra je najgore poceo razmisljati o sirem zadnjem kraju.. Al vjv sljedecu zimu ce taj dio se odraditi...
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimesub 13 pro 2014, 17:29

Zanimljiv uradak. Čekamo nastavak dobar
[Vrh] Go down
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitimečet 18 pro 2014, 21:03

evo me... vilica montirana, distance tokar odradio, tako da je sve gore, vilice, felga u centru i disk... sutra vjv trazimo koja kociona kljesta idu gore tj koje ce se dat pripasat i taj dio rjesit, ponedjeljak vjv stize prednja guma i onda cemo vidjet kako to u konacnici izgleda.. evo jedne friske slike,(napomena, felga i vilica je prljava, dog su radovi u tijeku nema smisla cistit i polirat itd)

sporty "six" 2n8ykol
[Vrh] Go down
Sponsored content





sporty "six" Empty
PostajNaslov: Re: sporty "six"   sporty "six" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sporty "six"
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: