Početna stranicaPretraľnikIndian Scout , povratak legende  610RegistracijaLogin

 

 Indian Scout , povratak legende

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Indian Scout , povratak legende  Empty
PostajNaslov: Indian Scout , povratak legende    Indian Scout , povratak legende  Icon_minitimesub 06 ruj 2014, 14:15

Ofenziva najstarijeg američkog proizvođača motocikala Indian ne posustaje. Samo nekoliko dana što je otkriven novi Roadmaster, stiže i novi motocikl starog imena, Scout. Nastavlja tradiciju legendarnog Scouta koji se proizvodio od 1919. do 1949.

Direktni konkurent kultnom Harley Davidson Sportsteru, Scout je opremljen potpuno novim, vodom hlađenim V2 motorom zapremine 69 kubnih inča (1131 ccm). Ispod klasičnog izgleda krije se moderni agregat koji proizvodi 100 konjskih snaga i 97 Nm obrtnog momenta, ima dvostuku bregastu osovinu u glavi i 4 ventila po cilindru.

Sjedište se nalazi na visini od samo 635 mm što proizvođač opravdava boljom upravljivošću zbog nižeg težišta 253 kilograma teškog motocikla. Prenos je riješen preko nazubljenog remena dok su disk kočnice (naprijed i nazad) opremljene ABS-om u standardnom paketu, tj. bez doplate.

Cijena u SAD-u je 10.999 dolara za osnovni model dok će u Europi isti model koštati 12.990 €.

FOTKE
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Indian Scout , povratak legende  Empty
PostajNaslov: Re: Indian Scout , povratak legende    Indian Scout , povratak legende  Icon_minitimesub 06 ruj 2014, 15:52

Odmah mi se svidio, iako ga ja doživljavam više kao konkurenciju V-rodu nego Sportsteru.

A ovo "najstariji proizvođač"... Hm... Možda - najnoviji? Preslikavanje značke svakih par godina na proizvode neke druge firme, ili potpuno odsustvo s tržišta baš i ne ostavljaju dojam kontinuiteta. Iako, čini mi se da bi Indian pod Polarisom mogao trajati. Osobito ako izmijene dizajn onog ružnog Chiefa kojeg su uspjeli zasrati oko najljepše V-twin mašine na svijetu.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
 
Indian Scout , povratak legende
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Indian Scout novo za 2015
» INDIAN 2010
» Povratak otpisanog
» povratak na forward controls ;))
» HD, Papa i obljetnica 110. legende

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: