Početna stranicaPretraľnikNije čoper ali je OK - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Nije čoper ali je OK

Go down 
+11
merla
webrider
Reponja
Vladek
pinky
Bart
Hyosung
TommyZG
Tarze
rifireman
darko68
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimečet 26 lip 2014, 19:11

darko68 je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
darko68 je napisao/la:
Čestitke Djoni  dobar3 nek te služi puno sretnih i sigurnih kilometara  biker2

Kada dođeš da ga vidiš Tommy i ja se nađemo u petak ako sve bude OK?

Čim spojim dva slobodna dana eto mene u Rijeci  dobar3

Dobro mi došao nema ribe, osobno kuham grah sa kobasom!  sator 
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimečet 26 lip 2014, 20:58

Djoni_Gitara je napisao/la:
Hvala svima na dobrim željama. Sada me čeka još troška za nosače za bočne kofere i sve ostalo što treba za dulja putovanja. Ići će to polako ali za iduću godinu nadam se bude spreman, a žena i ja konačno uskladimo barem 2 tjedna godišnjeg, tada najkraće do Grčke  dobar dobar 
Tješi me što spada u vrh najprodavanijh modela po svijetu, navodno drži jedno od prvih 5 mjesta, znači trebalo bi biti dosta rezervnih dijelova na putu, zlu ne trebalo.

Moram ti priznati da inače motori koji mi pašu srcem mi ne pašu sa razumom. ER 5 mi paše i sa jednim i drugim, ne vidim mu nikakav minus osim male zadnje gume ( no i to se riješi ). Tko zna, možda i ja ubodem jednu danas-sutra. O tom motoru nisam nikad ništa loše čuo, mada bi tebi na visinu i na činjenicu da voliš putovati bolje pasao KLE 500.
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimečet 26 lip 2014, 21:30

sve najbolje sa novim motorom ALI ipak moram napraviti jedan mali prigovor.
Naime još jedan custom-chopper motor je zamijenjen sa nakedom ili necim drugim.
JBT.sve nas je manje.
I ŠIme sa ovog foruma prodaje svoj vn 800 i mijenja ga za neku plastiku.Znaci još jedan.

Pozdrav i puno sretnih  kilometra  rendeer  biker2
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimečet 26 lip 2014, 21:35

Slažem se Vilko ali chopperi ( posebno dobri ) su puno skuplji od nakeda a i ER 5 zbilja ima klasičan izgled tako da....Ja vjerujem da je stanje kako je bilo prije te šugave krize da bi se chopperi vozili više....
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimečet 26 lip 2014, 21:44

Tarze je napisao/la:
Slažem se Vilko ali chopperi ( posebno dobri ) su puno skuplji od nakeda a i ER 5 zbilja ima klasičan izgled tako da....Ja vjerujem da je stanje kako je bilo prije te šugave krize da bi se chopperi vozili više....
ma da al šta sad ja bi npr.electru i nemem sad love za nju pa kupim tdm,ili fazer .Jbg .ili jesi ili nisi .
Što je jedan moj prijatelj rekao  LOLO il jaši il sjaši.
treba se vratit na temu a Djonijev izbor je ok.  takav motor je imao moj kolega i sve pohvale.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 01:24

Vilko je napisao/la:
Tarze je napisao/la:
Slažem se Vilko ali chopperi ( posebno dobri ) su puno skuplji od nakeda a i ER 5 zbilja ima klasičan izgled tako da....Ja vjerujem da je stanje kako je bilo prije te šugave krize da bi se chopperi vozili više....
ma da al šta sad ja bi npr.electru i nemem sad love za nju pa kupim tdm,ili fazer .Jbg .ili jesi ili nisi .
Što je jedan moj prijatelj rekao  LOLO il jaši il sjaši.
treba se vratit na temu a Djonijev izbor je ok.  takav motor je imao moj kolega i sve pohvale.

Na žalost Tarze je u pravu kao i ti. Za ER 5 važi "da je nepoderiv" ako se dobro servisira. Odstojanje između nožica uporišta i sjedala mu je samo 2 cm kraće nego kod KLE 500 (iako je KLE viši), tako da je za visoke osobe "relativno OK". Kriza je, a želim putovati, zaključak: "Uzmi ono što financije dopuštaju". Iako je skoro pa isti pogonski agregat na EN 500, KLE 500 i ER 500 iz nekog razloga EN 500 deset godina star "drži cijenu" od cca 3500 EUR ili približno. KLE 500 u relativno dobrom stanju oko 3000 do 3200 EUR. Ovaj ER 5 mi je "slučajno uletio" za 2000 EUR. Razlog je jasan. Ne tvrdim da ne bi i EN ili KLE imali istu cijenu uz isti faktor sreće ali bio je to ER 5.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 10:04

Voziti čoper ili custom je posebno iskustvo. Davno je vec receno da se taj tip motora vozi radi srca a ne radi glave. Ali, radi takvog gusta patiti i/ili odreci se drugog velikog gusta, putovanja, isto nije sretno rjesenje. Najbolje bi bilo da svi mozemo imati nekoliko motora ali jbg.
Po meni ko god zamjeni tip motora radi tog razloga, mogu mu samo reci - svaka cast, uzivaj i puno sretnih km.  dobar 

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 12:00

Merla,  iagree 
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 19:29

guza 
Idi kupi tdm,v-strom,zzr...pa vozi route 66 .
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 20:11

Vilko je napisao/la:
guza 
Idi kupi tdm,v-strom,zzr...pa vozi route 66 .

 lol! dobar3 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitimepet 27 lip 2014, 22:07

Vilko je napisao/la:
guza 
Idi kupi tdm,v-strom,zzr...pa vozi route 66 .

???  scratch scratch 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nije čoper ali je OK - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije čoper ali je OK   Nije čoper ali je OK - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nije čoper ali je OK
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» old lady-honda vf 45 magna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: