Početna stranicaPretraľnikAquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Aquila rezervar-plovak-potrosnja

Go down 
+7
Bart
mrljo#2
cro.chopper
Acyd
palomas
merla
dead27brain
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimepon 09 lip 2014, 09:33

kompliciram jer se ne kuzim,naucio bi ja,ali uopce nisam nikad tako nes radio osim sta sam mjenjao remen na autu i najjednostavnije stvari,htio sam naruciti ali mi se nije isplatilo uzimat dva filtera iz koreje i jos dat 120-140kn za dostavu,zato sam pitao dal ima di blize
a za kucne propravke problem je sta zivim prakticki u centru rijeke i nemam di to radit
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimepon 09 lip 2014, 10:06

S obzirom kolika je grupa vlasnika Aquila na ovome forumu, zašto se ne dogovorite, i naručite jedan zajednički paket dijelova? Ako misliš barem par godina voziti taj motor, sigurno će ti trebati više potrošnih dijelova. Te dijelove kasnije samo doneseš serviseru na ugradnju, i sve pet.
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2014, 15:22

Ma, može i osobno ako već ima prijavu tamo...

Tank od 125 i 250 je isti... Ja sam (isto) stalno točio do grla, brojcanik dnevne na 0, i do 250-280 Km mi se kazaljka ne bi ni pomakla, i onda bi počela rapidno padat... radio sam oko 360 Km do pred rezervu, i ispadalo je 3,7-3,8 lit. sa naravno, najboljim gorivom koje se na pojedinoj pumpi moglo kupiti... razli ka od klasičnog, već samo u potrošnji je nekoliko decilitara... sa običmim bezolovnim 95 je trošio preko 4 i vukao blagom uzbrdicom za brzinu slabije...
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimepon 14 srp 2014, 12:31

napokon sam na godišnjem tako da ću imati vremena malo pogledati dal je kriva brtva kod plovka ili neš drugo, motor mi troši ludo bez nekih pravila, nakon servisa sa praktički začepljenim filterom zraka je trošio manje nego sad, a išao je duplo lošije, mislio sam da je kriv filter, sad imam novi, zvuk bolji i vuče motor kad smo dvoje bolje nego kad sam prije sam vozio, ali me brine ta potrošnja.
Inače imam dobrog mehaničara kod kojeg već autom idem godinama i ne mislim ga mjenjat, on mi je isto tako sredio motor, ali mi je palo na pamet možda vidjeti kod nekog tko je specijaliziran za motore, Riječani ako imate koga za preporučiti, samo kažite Smile. Ako mi stvarno motor toliko kaplje na rezervaru da radi toliku razliku, onda znam koje je riješenje, a ako ne onda dajte koji savijet. Još uz to mi je u petak otišo starter, možda mi je 2-3puta uspio normalno upalit, ostalo sam trebao na guranje Sad.
Znam i sam da znam imat glupih pitanja, ali nikad se nisam bavio mehanikom niti sam imao motor, tako da se učim, a i rado bi htio kroz neko vrijeme naučiti sve pa da mogu bar većinu toga sam srediti
[Vrh] Go down
Shantung
man
man
Shantung


Broj postova : 146
Godina imam : 61
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Aquila GV 250
Na forumu od : 25.08.2012

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimepon 14 srp 2014, 20:53

Moja aquila je došla iz Rijeke i znam da je Hyosung tamo imao ovlašteni servis (Auto kuća Lenac) pa se pobaj raspitati. Bivši vlasnik mi je dao i račune za poslove koje je tamo radio.
[Vrh] Go down
Shantung
man
man
Shantung


Broj postova : 146
Godina imam : 61
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Aquila GV 250
Na forumu od : 25.08.2012

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimepon 14 srp 2014, 21:06

Ako ti nije problem nazovi me na 098309112
[Vrh] Go down
brkoXL
man
man
brkoXL


Broj postova : 92
Godina imam : 57
Prebivalište : Petrinja
Vozim : hyosung Aquila 250
Na forumu od : 12.06.2008

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimeuto 15 srp 2014, 16:17

Kod mene je aquila od mrvice nekoliko godina, većinom gradska vožnjam najčešća relacija Petrinja-Sisak, na posao s posla uglavnom i potrošnja mi je oko 3,5 litara. U dvoje nešto viša ali ne prelazi 4 litre nikad, čak po mojim mjerenjima ne prelazi 3,8 litara.
Mjereno barem 30 puta do čepa pa 100 km ...
Naravno mjerač mi uopće ne radi pa mi je bitno znati na koliko ga moram točiti.
[Vrh] Go down
dido
man
man
dido


Broj postova : 13
Godina imam : 67
Prebivalište : Sesvete
Vozim : Hyosung aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 29.05.2011

Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitimesub 25 lis 2014, 09:55

Pokazivač nivoa goriva na mojoj Aquili dugo ...kojih 200 km pokazuje punog, a onda padne na rezervu. I kad me već hvata panikada ću gurati, natankam oko 10litara, a prosao sam 300-350 km mjesovite vožnje primjerene mojim godinama, bez : prvi na semaforu, sve pretičem...
Skromna potrośnja, joś jedan +za Aquilu GV250!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila rezervar-plovak-potrosnja   Aquila rezervar-plovak-potrosnja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aquila rezervar-plovak-potrosnja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dragstar/Vstar 1100 backfire (pucanje iz auspuha)
» oslikani rezervar
» Pozdrav bikerima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: