Početna stranicaPretraľnikPomoć oko kupnje motora - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Pomoć oko kupnje motora

Go down 
+7
TommyZG
nikomljet
HP_fan
Hedo
Kicho
Hyosung
dead27brain
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 10:16

nikomljet je napisao/la:
http://www.njuskalo.hr/chopperi/kee-way-cruiser-250-cm3-oglas-11326306

nije neka cijena ali ako je sve OK neznam zašto ne, a u Rijeci je i ne ideš daleko Wink

zvao sam već to, naravno da je prodan već, s time da sam se čuo danas još jednim:

http://www.njuskalo.hr/chopperi/kee-way-crouser-250-cm3-oglas-7829899

pa ću ići samo baciti oko iako mi dijeluje skupo,a možda i ne, ne znam ni sam Very Happy
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 10:36

samo zelim vozit ovo ljeto,a vidim da nema vise toliko oglasa ko prije mjesec dva,pa lako promjenim druge god za nes bolje,a ko zna ako mi se svida i kee way pa ga duze budem vozio,u svakom slucaju ici cu pogledati i porazgovarat s likom Smile
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 11:00

dead27brain je napisao/la:
samo zelim vozit ovo ljeto,a vidim da nema vise toliko oglasa ko prije mjesec dva,pa lako promjenim druge god za nes bolje,a ko zna ako mi se svida i kee way pa ga duze budem vozio,u svakom slucaju ici cu pogledati i porazgovarat s likom Smile

nikud se ne žuri s kupnjom ...  Evil or Very Mad 

a ovo "lako promijenim" se u većini slučajeva odnosi da ćeš morati spustiti više nego je potrebno da prodaš motor u današnje vrijeme
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 13:09

http://www.njuskalo.hr/chopperi/suzuki-marauder-250-cm3-oglas-11063276

dal je ovo previše love??
ipak je prvi vlasnik, reko mi je da je napravio velik servis sada i reg je do 2015, samo gume da treba mjenjat
čini mi se super, ali mi izgleda puno, ali je opet suzuki pa mislim da je ok cijena

mislim da neću pisat neko vrijeme, dijelujem da sam mega dosadan  Very Happy
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 13:19

dead27brain je napisao/la:
http://www.njuskalo.hr/chopperi/suzuki-marauder-250-cm3-oglas-11063276

dal je ovo previše love??
ipak je prvi vlasnik, reko mi je da je napravio velik servis sada i reg je do 2015, samo gume da treba mjenjat
čini mi se super, ali mi izgleda puno, ali je opet suzuki pa mislim da je ok cijena

mislim da neću pisat neko vrijeme, dijelujem da sam mega dosadan  Very Happy

vrlo vjerovatno nekima i jesi, ali nekima i nisi...to je forum i nije za očekivat da ćeš svima biti zanimljiv  Smile 
samo ti piši cheers 

ovak na prvi čini mi se ok motor...znači lanac i lačanici su zamjenjeni... a kaj se tiče guma to je vrlo dobar argument za smanjenje cijene  dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 13:23

vjeruj mi da sam sam sebi dosadan,ali nemam koga pitat pa davim Smile
od pocetka patim za ovim,opet mi je bolje nego da se cijenkam za kee way od 10-11k kn koji ima mj dana reg
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 14:17

temu sam prebacio u za to predviđen forum!
 drž se teme 
[Vrh] Go down
nikomljet
man
man
nikomljet


Broj postova : 56
Godina imam : 46
Prebivalište : Mljet
Vozim : keeway supershadow 250
Na forumu od : 11.04.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 16:40

Ovisi samo o tom što ti želiš, ja imam keeway i zadovoljan sam, a neko može imat harlyja i nezadovoljan bit!
Financije su u ovo vrjeme neimaštine najveći problem.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 17:57

mislim da imam odluku o kupnji, ne želim previše mozgati, niti se zaletavat, ali biti će dobro Smile
znate kako se rade privremene tablice da dofuram iz drugog grada motor? gdje ići i koliko bi došlo?
[Vrh] Go down
Hyosung
man
man
Hyosung


Broj postova : 366
Godina imam : 27
Prebivalište : zg
Vozim : Kawasaki er5
Na forumu od : 13.09.2013

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 20:43

Ako je motor registriran dopeljaš se na njegovim tablicama i onda s kupoprodajnim i prometnom odeš prebaciti
tablicu.
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 21:12

a šta kad nije registriran??
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 21:20

dead27brain je napisao/la:
a šta kad nije registriran??

Kombi,prikolica ili probne tablice
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 22:53

stvari stoje ovako, kupio bi motor koji se nalazu u Umagu,a ja sam iz Rijeke, e sad tu postoji problem, motoru bi trebalo akumulator,ulje i lanac zamjeniti jer stoji vec neko vrijeme i ne vozi se i nije registriran, znaci samo za to bi trebao uložiti, e sad kako radim preko tjedna samo jutarnju ne mogu nikako stići tamo na mup napraviti probne tablice,tj ne mogu ni riješiti ako ga ne mogu voziti natrag, a uz to vlasnik je samo preko vikenda tamo.
vjerujem da bi me neki prijevoz da mi se prebaci u Rijeku motor više koštao nego da nešto iskombiniram,npr sredim tamo motor pa dodem drugi dan riješiti papirologiju.
trenutno sam bez ideje  Bohmann 
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2014, 10:24

sve sam organizirao, danas idem pogledat motor, ako bude dobar uzimam ga

Ja živim praktički u centru Rijeke u zgradi, tako da gledam gdje ga staviti, nema baš neko mjesto da nije mračno i da nije pristupačno kamionu/kombiju. Iako vidim da svi skuteri i motori u mom kvartu niti imaju disk lock niti lanac, možda sam jednog vidio s lancem.

Zanima me kako vi štitite vaše motore??
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2014, 15:14

dead27brain je napisao/la:
sve sam organizirao, danas idem pogledat motor, ako bude dobar uzimam ga

Ja živim praktički u centru Rijeke u zgradi, tako da gledam gdje ga staviti, nema baš neko mjesto da nije mračno i da nije pristupačno kamionu/kombiju. Iako vidim da svi skuteri i motori u mom kvartu niti imaju disk lock niti lanac, možda sam jednog vidio s lancem.

Zanima me kako vi štitite vaše motore??

disk lock + lanac??
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2014, 15:26

dead27brain je napisao/la:
stvari stoje ovako, kupio bi motor koji se nalazu u Umagu,a ja sam iz Rijeke, e sad tu postoji problem, motoru bi trebalo akumulator,ulje i lanac zamjeniti jer stoji vec neko vrijeme i ne vozi se i nije registriran, znaci samo za to bi trebao uložiti, e sad kako radim preko tjedna samo jutarnju ne mogu nikako stići tamo na mup napraviti probne tablice,tj ne mogu ni riješiti ako ga ne mogu voziti natrag, a uz to vlasnik je samo preko vikenda tamo.
vjerujem da bi me neki prijevoz da mi se prebaci u Rijeku motor više koštao nego da nešto iskombiniram,npr sredim tamo motor pa dodem drugi dan riješiti papirologiju.
trenutno sam bez ideje  Bohmann 

Imam ti ja prikolicu za motor(registrirana) pa ako može pomoći javi se (091 553 86 43)
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2014, 15:32

Easy rider je napisao/la:
dead27brain je napisao/la:
stvari stoje ovako, kupio bi motor koji se nalazu u Umagu,a ja sam iz Rijeke, e sad tu postoji problem, motoru bi trebalo akumulator,ulje i lanac zamjeniti jer stoji vec neko vrijeme i ne vozi se i nije registriran, znaci samo za to bi trebao uložiti, e sad kako radim preko tjedna samo jutarnju ne mogu nikako stići tamo na mup napraviti probne tablice,tj ne mogu ni riješiti ako ga ne mogu voziti natrag, a uz to vlasnik je samo preko vikenda tamo.
vjerujem da bi me neki prijevoz da mi se prebaci u Rijeku motor više koštao nego da nešto iskombiniram,npr sredim tamo motor pa dodem drugi dan riješiti papirologiju.
trenutno sam bez ideje  Bohmann 

Imam ti ja prikolicu za motor(registrirana) pa ako može pomoći javi se (091 553 86 43)

Hvala ti puno, nešto sam već organizirao, pa ću vidjeti ako mi bude potrebno ti se javim.
Otkud si inače?
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimesri 28 svi 2014, 15:34

dead27brain je napisao/la:
Easy rider je napisao/la:
dead27brain je napisao/la:
stvari stoje ovako, kupio bi motor koji se nalazu u Umagu,a ja sam iz Rijeke, e sad tu postoji problem, motoru bi trebalo akumulator,ulje i lanac zamjeniti jer stoji vec neko vrijeme i ne vozi se i nije registriran, znaci samo za to bi trebao uložiti, e sad kako radim preko tjedna samo jutarnju ne mogu nikako stići tamo na mup napraviti probne tablice,tj ne mogu ni riješiti ako ga ne mogu voziti natrag, a uz to vlasnik je samo preko vikenda tamo.
vjerujem da bi me neki prijevoz da mi se prebaci u Rijeku motor više koštao nego da nešto iskombiniram,npr sredim tamo motor pa dodem drugi dan riješiti papirologiju.
trenutno sam bez ideje  Bohmann 

Imam ti ja prikolicu za motor(registrirana) pa ako može pomoći javi se (091 553 86 43)

Hvala ti puno, nešto sam već organizirao, pa ću vidjeti ako mi bude potrebno ti se javim.
Otkud si inače?

Matulji
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 12:35

Kupio motor, kad ga registriram stavljam slike Smile
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 12:48

dobar Ajd' konačno, neka je sa srećom  biker2 
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 12:54

pinky je napisao/la:
dobar Ajd' konačno, neka je sa srećom  biker2 

hvala, napokon da sam i to uspio, ovo ljeto će biti putovanja s dragom Smile
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 13:02

Samo polako i pametno i  biker2  će biti zagarantovano dobar ,  rendeer 
[Vrh] Go down
dead27brain
man
man
dead27brain


Broj postova : 126
Godina imam : 36
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV250 Aquila
Na forumu od : 16.03.2014

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 13:15

ma naravno, s autom pazim i pratim budale oko sebe, s motorom ce biti jos opreznija voznja jer ih tu bas i ne dozivljavaju
[Vrh] Go down
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitimened 01 lip 2014, 20:00

Čestitke i sretno Laughing 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć oko kupnje motora   Pomoć oko kupnje motora - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć oko kupnje motora
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prvi motor - od planova do kupnje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: