Početna stranicaPretraľnikMidnight star / prije-poslije - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Midnight star / prije-poslije

Go down 
+18
mihagor1
izigoing
Karlo
Suhi
webrider
Kicho
Beatnik
cro.chopper
jebiki
fenomenal
besmrtni
pinetree.rg
Easy rider
Vladek
Medevelin
custom rider
magna
lulebog
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitimepet 16 svi 2014, 22:08

dobar roker 
Odlično izgleda motor.. puno bolje nego prije. vjerujen da je i kvaliteta prerade dobra.. (dobra radionica)
pomalo lipo i samo uživaj...  dobar dobar dobar 
[Vrh] Go down
zlatkobuci@ne.hr
man
man
zlatkobuci@ne.hr


Broj postova : 152
Godina imam : 40
Prebivalište : zagreb
Vozim : xvs 650
Na forumu od : 24.11.2011

Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 23:05

svaka cast, motor je brutala.jedinstven primjerak!inace bio sam u garazi kod Gordana. kad je tek poceo radit na tvom motoru. svaka čast dečkima ipak su oni profiči dobar dobar dobar slinim slinim slinim 
[Vrh] Go down
zlatkobuci@ne.hr
man
man
zlatkobuci@ne.hr


Broj postova : 152
Godina imam : 40
Prebivalište : zagreb
Vozim : xvs 650
Na forumu od : 24.11.2011

Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2014, 23:10

fenomenal je napisao/la:
dobar
ovo je plstificirano a ne lakirano!
[Vrh] Go down
lulebog
man
man
lulebog


Broj postova : 45
Godina imam : 43
Prebivalište : zagreb
Vozim : Yamaha Midnight Star 1300, HD 1200 Custom
Na forumu od : 18.09.2008

Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitimečet 29 svi 2014, 11:28

Ovo je plastificirano i lakirano. Čak i više lakirano nego plastificirano.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitimečet 29 svi 2014, 21:03

Meni su dobri i jedan i drugi, i onakav serijski i ovakav prerađen. Osobno preferiram onakav serijski izgled i više mi se sviđa, ali to ne mora značiti da mi se ne sviđa i prerada  Very Happy. Ionako bi svatko od nas volio imati u garaži makar 5-6 različitih modela i taj dan voziti onaj koji poželi po raspoloženju  Very Happy . Gledam preradu i sad... Individualizirao si ga po svom nahođenju, izgleda hebeno, prednji niski blatobran  dobar4 , ape mu stoji mrak, svaka čast što su instrumenti smješteni na rezervar - to mu je falilo - kao i činjenica da je konačno netko imao muda i od jednog glomaznog auspuha napravio ovu avanturu  dobar . Ne znam jesi li možda razmišljao da se cijevi drugačije razvedu, ako je moguće zbog remenice, i staviš dva fishtail završetka? Izgledalo bi  dobar . Čak mi ne izgleda loše kombinacija zadnjeg točka i prednjeg sa žbicama, jer se zadnji skoro ni ne vidi. Dvije stvari sam u sekundi kada sam otvorio fotke zamijetio, pa smatram da su to detalji koji su me podsvjesno zasmetali - boja trake oko auspuha (ali najvjerovatnije zato što sam u backgroundu odmah vidio sliku ovog motora sa dugačkim fishtail-ima  Very Happy )i rupe na blatobranu. Bez rupa bi izgledao još masivnije. To je moje skromno mišljenje o ovome, ali ti bi sigurno drugačije napravio da si imao drugačiju viziju. Svaka čast na poduhvatu i Tomiću na obavljenom poslu  dobar .
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Midnight star / prije-poslije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Midnight star / prije-poslije   Midnight star / prije-poslije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Midnight star / prije-poslije
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» dobarrrr poslije-prije
» midnight star
» Midnight Star 950
» yamaha midnight star
» midnight star 1300

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: