Početna stranicaPretraľnikdobarrrr poslije-prije 610RegistracijaLogin

 

 dobarrrr poslije-prije

Go down 
+2
Vladek
cro.chopper
6 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimesub 10 stu 2007, 20:22

dobarrrr poslije-prije 73kd15s
dobarrrr poslije-prije 6y1r76a
dobarrrr poslije-prije 6upl79d
dobarrrr poslije-prije 7ys7syu
dobarrrr poslije-prije 7wolbv8
dobarrrr poslije-prije 6utmu4x
dobarrrr poslije-prije 8dxn37q

boja mi je savršena, sa slikicom na tanku , malo preširoka guma (300),
a prije je izgledao ovako
dobarrrr poslije-prije 6lil1ea

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimened 11 stu 2007, 11:25

Možda će se malo tko složiti samnom, ali meni je orginal ljepši. Mislim da bi na serijskom motoru napravio samo manje estetske korekcije i to je to. Nisam baš neki fan show bike-ova. Motor za mene mora biti upotrebljiva na duže relacije a ne do lokalne birtije.
Opet s druge strane ljudi nešto rade jer mogu.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimened 11 stu 2007, 20:08

Vladek je napisao/la:
Možda će se malo tko složiti samnom, ali meni je orginal ljepši. Mislim da bi na serijskom motoru napravio samo manje estetske korekcije i to je to. Nisam baš neki fan show bike-ova. Motor za mene mora biti upotrebljiva na duže relacije a ne do lokalne birtije.
Opet s druge strane ljudi nešto rade jer mogu.

...slažem se s kolegom zastupnikom... dobarrrr poslije-prije Borntoride
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Gost
Gost




dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimened 11 stu 2007, 21:35

Vladek je napisao/la:
Možda će se malo tko složiti samnom, ali meni je orginal ljepši. Mislim da bi na serijskom motoru napravio samo manje estetske korekcije i to je to. Nisam baš neki fan show bike-ova. Motor za mene mora biti upotrebljiva na duže relacije a ne do lokalne birtije.
Opet s druge strane ljudi nešto rade jer mogu.

Pa evo kad malo bolje pogledam slazem se stobom a ako nije lijepši onda je funkcionalniji i udobniji za duge vožnje
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimened 11 stu 2007, 22:29

Uf, uf, pa nije baš ni tako neudoban! Priuštio bi si jedan takav, na originalu mi se nikako ne dopada volan! Preklasičan mi je, al u svakom slučaju lijep primjerak!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepon 12 stu 2007, 09:05

Ak je samo volan u pitanju,lako za to! Ma svako bi na orginalu izmjenio i dodao po par sitnica zato i vozimo takve motore na koje se da dodati i prepravljati ko na barbikama.
Koja smo mi djeca! :alien:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepon 12 stu 2007, 10:18

za ovaj pothvat prerade prvo treba imat luvu , a bogami i mogučnosti sve to odraditi pa stoga bio bih zadovoljan i sa orginalom pa makar upravljać treba mjenjati
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepon 12 stu 2007, 10:20

a kaj mislite o tvrdim zadnjim bisagama, nije koža ali ameri ih stavljaju na veliko
dobarrrr poslije-prije 81irptj
dobarrrr poslije-prije 6jwk4lf

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepon 12 stu 2007, 10:22

Motor mi je mrak. Zadnji koferi odlično izgledaju na tim tourer motorima, ali su mi bezveze na chopperima. Evo još jednog primjera:

dobarrrr poslije-prije 2005715143022harleydavicn9
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepon 12 stu 2007, 10:33

Po meni plastični koferi izgledaju "Jeftino" osim kad se nalaze primjera radi na Goldwinki
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 21:31

deep je napisao/la:
za ovaj pothvat prerade prvo treba imat luvu , a bogami i mogučnosti sve to odraditi pa stoga bio bih zadovoljan i sa orginalom pa makar upravljać treba mjenjati
Je, al to ti je prepojednostavljeno! To bi vrijedilo kad za original ne bi trebalo dat masne pare! Treba gledati kaj možeš dobiti za te pare... stari moj, svašta... a da ne spominjem kakvu preradu japanskog choppera možeš dobiti za jednog prosječnog harleya iz dučana! Ne znam dal bi bio (ja ) zadovoljan da za takav motor dam tolike pare! Naravno, to je stvar ukusa i ak je nekom lijep naravno da nama fanaticima nije teško dat pare (ak ih uspijemo skupiti)! A kaj ćeš, fetišisti smo... :lol:

Kaj se tiče ovih plastičnih bisaga, meni je to ružno! pljuga Jedina prednost je kad staviš one zaleđene posudice (kaj idu u prijenosne frižidere) pa da ti hlade pivu! Very Happy Pošto si cro.chop stavio to kao "tvrde bisage" samo da vam skrenem pozornost na one tvrde presvučene kožom, koje meni puno puno ljepše izgledaju! Ok je da su tvrde, mislim da su puno izdržljivije, al plastične su mi bljak!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimečet 15 stu 2007, 22:31

100 ljudi 100 čudi, ja sam mišljenja da nek si stavi ko kaj voli na motor, ak oče more i mrtva krava na volanu What a Face, ak se njemu sviđa meni ne smeta :joker:...
ako nije moja krava :pig:

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimečet 15 stu 2007, 22:37

Slažem se da svako ima svoje veselje , ali činjenica je da je tanka linija između ukusa i neukusa . do sada sam vidio dobrih rješenja ,a li i bogami onig loših pokušaja .

kako kažeš sto me briga njegova je krava
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepet 16 stu 2007, 00:13

Jes!
Ja padam na kožu, krom makar i lažni, vindshild, široka sjedala... kako mi već netko reće; "đinđe-minđe"! A jbga! Nemrem si pomoći...
Imao sam plastične bočne kofere na motoru i sa zadovoljstvom sam ih skinuo čim sam uredio bisage. Jest da u koferima ništa neće pokisnuti i promočiti, ali...nije to to!
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitimepet 16 stu 2007, 06:57

Zivila klasika!!!! Chrom i koža, i po koži pokoja nitna, pa jel ima sta ljepse?
Stvar ukusa, neko voli custome neko classic.
Meni se osobno classic puno vise svidja... vindsild je funkcionalan ali kvari izgled motora, pa ga demontiram kad god mogu, za duze relacije autoputom je zakon.Bez problema vozis 160-170 km/h a sjedis ko car...
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Sponsored content





dobarrrr poslije-prije Empty
PostajNaslov: Re: dobarrrr poslije-prije   dobarrrr poslije-prije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dobarrrr poslije-prije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Midnight star / prije-poslije
» Prije Spavanja
» prije ili kasnije.....evo me sada......
» koji bi prije vozili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: