Početna stranicaPretraľnikCobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300

Go down 
+13
Scratchy1
Vatever
El Nino
Ivan-Shadow
criiistian
gaso999
Karlo
Genesis051
Rocker-C
cro.chopper
Vladek
Bosqeto
Sime
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
hardcore7
man
man
hardcore7


Broj postova : 146
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor
Vozim : Harley Davidson Road king classic.Harley Davidson heritage
Na forumu od : 23.12.2013

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Icon_minitimesri 07 ruj 2016, 18:54

Kad smo vec kod auspuha za midnigt stara ja na svom imam Vance & Hines auspuh 2 u 1 i zvuk je fenomenalan dubok ja nikakvih detonacija nema sve je besprjekorno,uz to u njemu su i prigusivaci koji se mogu skinuti lako al onda je preglasan zvuk.A same karakteristike i voznja je fantasticna motor ide dosta bolje nego sa original auspuhom doduse na njemu je i otvoreni baron filter koji dosta doprinosi protoku zraka i utice na vozne karakteristike.A sto se tice nekih nepoznatih otvorenih auspuha znalo se desavati da zvuk bude ok ali da motor izgubi dosta na snazi i obrtnom momentu.U svakom slucaju preporuke za Vance & Hines.
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Icon_minitimesri 07 ruj 2016, 20:44

hardcore7 je napisao/la:
Kad smo vec kod auspuha za midnigt stara ja na svom imam Vance & Hines  auspuh 2 u 1 i zvuk je fenomenalan dubok ja nikakvih detonacija nema sve je besprjekorno,uz to u njemu su i prigusivaci koji se mogu skinuti lako al onda je preglasan zvuk.A same karakteristike i voznja je fantasticna motor ide dosta bolje nego sa original auspuhom doduse na njemu je i otvoreni baron filter koji dosta doprinosi protoku zraka i utice na vozne karakteristike.A sto se tice nekih nepoznatih otvorenih auspuha znalo se desavati da zvuk bude ok ali da motor izgubi dosta na snazi i obrtnom momentu.U svakom slucaju preporuke za Vance & Hines.

ajde snimi video i stavi gore...
[Vrh] Go down
hardcore7
man
man
hardcore7


Broj postova : 146
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor
Vozim : Harley Davidson Road king classic.Harley Davidson heritage
Na forumu od : 23.12.2013

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Icon_minitimesri 07 ruj 2016, 21:17

neda se meni to snimati nit imam cime koristim telefon bez kamere od 10 eura hehehehehe vidi ima na you tube samo ukucaj Vance & Hines v star 1300 pa ces cuti a ima na njemu i originalni prikljucak za tvoju lambda sondu tako da je ekstra ostali nemaju taj prikljucak.Savrsen auspuh malo je manji promjer od originalnog pa ima i malo vise mjesta izmedju bisaga i topa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» YAMAHA MIDNIGHT STAR 1300
» ponocna zvijezda (Yamaha midnight star 1300)
» Yamaha Midnight Star 1300
» yamaha midnight star 1300
» Cobra auspuh

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: